maalesef bebeğim ters geliyo

esteda

Batuhan & Bertuğ canlarım
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
3.498
13
38
hafta sonu doktora gittim kontroller için 32. hatamdayım bu hftaya kadar bebeğin baş aşağıya dönmesi gerekiyomuş bu haftadan sonra dönme ihtmali düşükmüş. dr.bol bol dinlenmem gerektiğini söyledi izine çıktım zaten inş.döner ya yoksa sezeryan olucam.
sizin bebişler nasıl

canım bende 32+4 haftadayım.geçen ayki kontrolde benim kızım da tersti ve dr um inşallah döner dedi.ama benim bebiş dönmedi valla.kafası göbek deliğimin bir sağına bir soluna geçiyor.oyuncu zaten çok fena.dongidi dongidi dönüyor tekmeliyorkafamçokkarıştı.yarın kontrole gidicez bakalım dr ne diyecek.ama kesin sezeryan olacaksın demesi için erken.son haftaya kadar dönebiliyorlarmış.annem de kayınvalidem de döner merak etme diyor.stres yapma sakın.sağlıklı olsunlar,inşallah kucağımıza alalım valla sezeryanmış normalmiş benim için önemi yok.Allah kolaylıklar versin tüm hamişlere....a.s.

valla benim içinde bir önem yok istediğim onun saglıklı sıhhatli hayırlı uzunömürlü bir evlat olması rabbim bizleir de uzun ömürlü kızlsın amin

bende 33.haftamdayım benim bebişte dönmemiş..son hafta bile dönebilir dedi..üzülme sakın!!

Kizlar Benim 33 Hafta 3 Günlük Daha Yeni Döndü Doktorum Korkma Döner Demişti Içinizi Rahat Tutun

Benim bebeğim geçen haftaki kontrolde dönmüştü.Doktorum artık dönmez geri dedi.Aslında herşeyi normal doğum için uygun ama sadece suyumuz azıcık az.bebek için sorun değilmiş ama sezeryan yapmak zorunda kalabilirmişim.Yinede ileriki haftalarda daha net belli olurmuş.Artık hayırlısı sağlıklı doğsunda yeterki sezeryanada razıyım.Oğlumu normal doğumla doğurduğum için onu az çok tahmin ediyorum ama sezeryanı bilmediğimden biraz korktum doğrusu.

en son on gün önce gitiiğimde benim bebeğim dönmüştü yarın da gidicem doktora bakalım o zaman ne diyecek?hem ne fark eder sağlıklı olsunlar da önemli olan o kızlar raha olun daha çok var döner onlar...

bende 31 haftalikken gittigimde donmemisdi
yarin tekrar gidecegim bakalim
donmedi bence daha kafasi yukarda gibi geliyor
herseyin hayirlisi sagsalim gelsinlerde dunyaya

canım üzülme benim bebeğimde ters, eskiler son ana kadar dönebilir diyolar hiç mühim değil sağlıklı gelsinde gerisi önemli değil bebeğin ters gelmesi sağlıkla ilgili birşey değil sadece sezeryanla doğum yapabiliyosunuz o kadar....:1hug:

benimki de hala dönmedi.son haftaya kadar ne olacağı belli olmaz.doktorumun bi hastasının bebeğison haftaya kadar baş aşağıymış biranda başı yukarı çıkmış.ilginç değil mi? ne olacağı belli olmaz stres yapmayalım arkadaşlar.

34. haftadayım benim bebiş de ters duruyor, zaten sezeryan da kesinleşti. rahimim 2 odalıymış benim, renkli ultrasonda gördük, resmen ortadan bir zar ikiye bölüyor rahmimi... bebişimin yeri çok dar ve benim için de çok zor oluyor gerçekten benneyaptımki

bende dun doktora gittim donmemis son ana kadar donebilir dedi
ve 5 hazirana gun verdi o zamana kadar donmezse sezeryan dedi

çarşamba günü dr a gittik aylık kontrolümüze.bebişim dönmüş.zaten gitmeden önceki gece anladım ben.acayip bişeyler yaptı.canım da acıdı biraz valla.inşallah geri dönmez.normal doğum için dua ediyorum.umarım herkes sorunsuz ve sağlıkla bebişini kucağına alır.....

ben suan 35 haftaya girdim ve donmedi benim oglan bakalim ne olacak
kafa yukarda inatci galiba

canım olsun her şeyin hayırlısını diliyelim inşallah her şey yolunda gider.

benimde 30haftalıkken tersti
ama şuan 35 haftalık hamileyim canım kızım dönmüş geçen hafta öyle söylediler belli olmuyor inşallah dönerler canınızı sıkmayın arkadaşlar hayırlısı olsun sağsağlim bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallaha.s.

ben bir nisan annesiyim kizim bugun 16 gunluk oldu.bende sizler gibi merak ediyordum her 2 haftada kontrollerde bebegin kafasi asagidaydi normal dogum istiyordum hatta suda dogum icin sirami bile almistim bir sabah icimde bir aci baski ile uyandim o aksam bebek hareket etmiyor diye dr gittik ve 38+6 da bebek ters donmus zor ihtimal bile olsa ters dondu 39+1de epidural sezaryan oldum ama cooooooook kolay rahat bir dogum oldu inanilmaz guzel bir dogumdu tabiki normal en dogrusu ama kismet degilmis kisaca son ana kadar hersey olabilir arkadaslar

bebek son haftalar da donebilir dedi benim doktorum insallah bebekleriiz normal posizyonu alir

benim kizim basi asagida cok sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…