Göz Makyajı M.A.C Ürünlerini kullanan varmı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Tutkuuuu

Bir prenss annesi..♡♡♡
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2013
3.574
341
33
Kızlar ben bütün makyaj malzemelerimi bu markanın ürünleriyle değiştirmeyi düşünüyorum her malzemesi aynı güzellikde mi bilmiyoruum ama allık ve rujunu çok beğendim daha öncede farını kullanmıştım fikir verirmisiniz yada hangi markayı kullanıyosunuzz? :)):KK9:

Kızlar ben bütün makyaj malzemelerimi bu markanın ürünleriyle değiştirmeyi düşünüyorum her malzemesi aynı güzellikde mi bilmiyoruum ama allık ve rujunu çok beğendim daha öncede farını kullanmıştım fikir verirmisiniz yada hangi markayı kullanıyosunuzz? :)):KK9:

canim ben nars'i daha cok tavsiye ederim

Fondöten-kapatıcı-nemlendirici-fırça-makyaj sabitleyici-pudra hepsini kullanıyorum.Bütün ürünler içinde kefilim :) çok memnun kalacaksın

Hiç tereddüt etmeden değiştirebilirsin.. Benim için Kryolan'dan sonra gelen tek marka M.A.C

ben bir ay önce MAC göz kalemi aldım şu asla akmadığı söylenen ama sürerken öyle dağılıyor ki ince hafif belli belirsiz bir sonuç almak mümkün değil kömür bulaşmış gibi oluyor sevmedim ben üstelik makyaj eğitimi almış biriyim makyaj yapmayı bilmediğimden değil bu sonuç :KK43:

Merhaba canim ben de bir mac asigiyim ve alliklar arasinda krem alliklardan "posey" en sevdigim pembe alligimdir. Eger sen de benim gibi mora donuk veya cirtlak pembeleri hic sevmeyen daha nude takilan biriysen bu alligi sevebilirsin:)

X