lütfenn acil yardımm!!!!

buneyaa

Ceylinim
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
208
15
slm Arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.Benim adetim 8 gün geçti kan tahlili yaptırdım negatif çıktı.Ama idrar tahlilinde silik çizgi çıkmıştı.Bugün 14 gün oldu adetim gelmedi.Aşırı akıntım var sabah bulantılarım ve baş dönmem var.test yapmaya korkuyorum gene negatif çıkar diye.Kan testinde yanlışlık olabilir mi çok endişeleniyorum düzenli olan adetim neden bu kadar gecikti .yardımlarınıza ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim

canim kanda yanilma payi olmaz bir doktora gorun bence...baska bisey olabilir...

canım moralini bozmak istemem ama kan tahlili idrar tahliline göre daha kesin sonuç veriyo bunu sende biliyosundur benim fikrim bu
ama daha tecrübeli arkadaşlar seni aydınlatır şimdi

Geç döllenmeden dolayı kan da çıkmamış olabilir. Bence sakin ol, tekrar bir gebelik testi yap, 4 saat kadar idrarını bir tut, ve de lütfen sonucunu yaz, çünkü ciddi bir şekilde gecikmiş adetin. Eğer çıkmazsa testte acil bir şekilde dr a görün derim, ne olur ne olmaz.

Umarım gönlünden geçen cevabı bizimle de paylaşman nasip olur.

kan testinin yanılma payı yoktur bildiğimiz kadaroyla....

adetin geçeli de 14 gün olmuş şuan idrar testi yapınca eğer hamileysen koyu kırmızı çıkması lazım.istersen sabah uyanınca birdaha idrar testi yap.

Sağolun Arkadaşlar benim durumumda olupta hamile olduğunu öğrenenler oldumu??
yarın sabah idrar testi yapcam.duaa edinn.Allahım tüm isteyenlere bebek nasip etsin.Amin.

Sağolun Arkadaşlar benim durumumda olupta hamile olduğunu öğrenenler oldumu??
yarın sabah idrar testi yapcam.duaa edinn.Allahım tüm isteyenlere bebek nasip etsin.Amin.

senin durumun da bir arkadaşa rasltamıştım...sonuç aynı senin gibi olmuştu... sonuda hamile olmadığı ortaya çıktı 1 ay sonra adet oldu...

canım bunları seni üzmek için söylemiyorum inşallah kısa zaman da bebişin olur....

sağol fadik arkadaşım,hemen iş çıkışı eczaneye gidip bi test alcam.Hayırlısı ben her iki sonucuda hazırlıyorum kendimi. Rabbim herşeyin zamanını bilir.Dua edip sabretcez.Fadik arkadaşım sen hamilemisin yada bebişin varmı?

sağol fadik arkadaşım,hemen iş çıkışı eczaneye gidip bi test alcam.Hayırlısı ben her iki sonucuda hazırlıyorum kendimi. Rabbim herşeyin zamanını bilir.Dua edip sabretcez.Fadik arkadaşım sen hamilemisin yada bebişin varmı?

bebiş yok canım :çok üzgünüm:
3 tane düşük yaptım.....
mevlam cümlemizin yardımcısı olsun :Saruboceq:

X