lütfen yrdım edin )=

ya canımm çok tuhaff yazmışsın yaa.. vala anlayamadım ama inşallah aranız düzelirr:KK70:başa bişey diyemiyorum çünkü

Konuyu açan yok kaç sayfa olmuş birşey yazmamış cevap vermemiş.CADIARZU

basta ben burayı cok ii bi site sanıodum yasım böle ama bni tanımadan karar weremessinis kesnlkle tikyy diilm.. yardım isteyen birine ictenlkle cewp wernler wr cok cok tskkur ediorm..derslerme gelnce derslerm ii olduqu icn böle sorunm wr (= her nse bdha buraya bakmıcam stn anlasılan kücüklere yer yok cok tsk ediorm yorumlarınıs icn saolun..

Hala, böyle yazmaya devam ediyorsun ama...Bu kadar yazımız boşunaymış....
Sen bilirsin. bakmak istemiyorsan ,keyfin bilir...

bu arada konusmamda böle diil merk etmein ..klawye yasım budur..türkceye bakcak olsam bir sürü hata cıkarırım burda..kücüklere sewqi cok güsel üstme geldinis .. ama o arada bna sayqı qösterip cwp werenler inanılmas mutlu etti beni qercekten cok tsk ederim..

konuştuğun gibi yazmayı denesen nasıl olur acaba
zor olmaz sanırım ...
hadi bir dene...

bu arada konusmamda böle diil merk etmein ..klawye yasım budur..türkceye bakcak olsam bir sürü hata cıkarırım burda..kücüklere sewqi cok güsel üstme geldinis .. ama o arada bna sayqı qösterip cwp werenler inanılmas mutlu etti beni qercekten cok tsk ederim..
İnsanlar yazarken hata yapabilirler.Bu çok doğaldır.
Ancak,sen bu yazım şeklini isteyerek yapıyorsun.Bizim sana ,anlatmak istediğimiz bu. Ama yok.Anlamamakla direniyorsun sen..

erkeq arqadashını bırak derslerine konsantre falan ol,
yashın daha choq kuchuq
bu yashta bishiyleri bu kadar cabuq tuketirsen ilerde androidleshirsin bebishim
okeyto?
:nazar:

:roflol: :roflol:

süper bi yorum :roflol: kaydirigubbakcemile3
ama 'androidleshirsin' bunu anlıyamadım :1no2:

önce derslerine odaklan!!!!!

androidleşirsin demiş canım.

face de bi grup görmüştüm 'öküz türkçesi konuşanlara uyuz olanlar' diye. neyse...:kahve:

ilk arkadaş TÜRKESİ bozuk diye yorum yapmış,sonra herkes onu takip etmiş benzer msjlar yazmış demiş bi arkadaş..

evet...o benim..yazdım..pişman değilim yine olsa yine yazarım:hooray:

ilk arkadaş TÜRKESİ bozuk diye yorum yapmış,sonra herkes onu takip etmiş benzer msjlar yazmış demiş bi arkadaş..

evet onu söyleyen arkadaşta benim hala da sözümün arkasındayım pişman değilim :roflol:kaydirigubbakcemile3

bittim bu yoruma :roflol::roflol::roflol:
suçlu suçunu itiraf eder gibi pişman değilim yazmışınız ya
koptum :roflol::roflol:

ya arkadaşlar.tamam bizde bazı kelimeleri düzgün yazmıyoruz kısaltırouz değiştiriyoruz falan ama bu kızımızın yaptığı resmen katliam olmuş beyaa...şakkıdı

bende anlamıyorum bazen
en basiti z yerine s, v yerine w kullanıyorlar cidden anlamakta zorluk çekiyorum
böyle konuşan bir arkadaşım vardı
bana dedi ki msnde ben disi islemeye gidiyorum
hayda disi ne ya dedim
hemen düzeltti dizi diye
yani z'nin v'nin suyu mu çıktı be kardeşim
adam gibi yerli yerinde kullanınsana şunları
ne bu özenti ne bu fark yaratma merakı fark yaratamak istiyorsan türkçeni bozarak değil
akıcı yerli yerinde ve ironik konuşarakta yapabilirsin..
kendinden çalmadan kendine bişeyler katarak mesela..

yanlış yazmak ayrı bir şey dikkat çekmek amacıyla ya da moda diye bilerek o şekilde yazmak ayrı bir şey.küçük kardeşimiz yazılanlardan ders çıkarmamış olacak ki inatla o şekilde yazmaya devam ediyor.o halde bizlerde inatla soruna cevap vermeyeceğiz.

bu arada daha konuyu okur okumaz bu nasıl bir türkçe diye giriştim yazmaya. sonra bir baktım benden önce yazmış olan herkes türkçesini düzeltmesini söylemiş.yani ilk yazanı takip değildi benim yazdığım...milatçım rahat ol suçlu sen değilsin:))

basta ben burayı cok ii bi site sanıodum yasım böle ama bni tanımadan karar weremessinis kesnlkle tikyy diilm.. yardım isteyen birine ictenlkle cewp wernler wr cok cok tskkur ediorm..derslerme gelnce derslerm ii olduqu icn böle sorunm wr (= her nse bdha buraya bakmıcam stn anlasılan kücüklere yer yok cok tsk ediorm yorumlarınıs icn saolun..

laf anlatmaya değer mi
bence değmez.

iyi şanslar sana o zaman...

delikafadulden
yanlış yazmak ayrı bir şey dikkat çekmek amacıyla ya da moda diye bilerek o şekilde yazmak ayrı bir şey.küçük kardeşimiz yazılanlardan ders çıkarmamış olacak ki inatla o şekilde yazmaya devam ediyor.o halde bizlerde inatla soruna cevap vermeyeceğiz.

bu arada daha konuyu okur okumaz bu nasıl bir türkçe diye giriştim yazmaya. sonra bir baktım benden önce yazmış olan herkes türkçesini düzeltmesini söylemiş.yani ilk yazanı takip değildi benim yazdığım...milatçım rahat ol suçlu sen değilsin:))

saol sahracım..:içelim:

ulubatlı hasan gibi hissttim birdendelikafadulden

X