lütfen yrdım edin )=

sheqer_osqem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
4
0
sevgilimle birbirimisi cok seviorus..11 aydır birlikteis..ama anlamadıqımıs bisekilde kawqalar basladı sanki birbirimise tahammül edemiorus.. ayrılıorus dha sonra ikimisde wasqecemiorus )= birbirimis olmadan yapamıorus ama oluncada yapamıorus=$ ne olduqunu anlamadk oda bnde.. ikimisde birbirimise cok qüweniorus aslnda qüwen problemide yok yani ama blmiorm )= pfff... ayrılamıosda ne ypcas bilemedk ltfen yrdm edin bna noldu bise )=:1no2::çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
önce Türkçeni düzeltmekle işe başla..

böyle konuşarak yazarak sevimli görndüğünümü düşünüyorsun...şahsen ben iğrenç buluyorum...tiki ler çoğaldı etrafımızdayasakkelime

bu nasıl bir yazı, nasıl bir türkçe'dir.
harfleri yerli yerine koymak, v hafini yazabilmek bu kadar mı zor olabilir??

ben ancak yazım konusunda yardımcı olabilirim sana, sevgilin konusunda değil

sevgilimle birbirimisi cok seviorus..11 aydır birlikteis..ama anlamadıqımıs bisekilde kawqalar basladı sanki birbirimise tahammül edemiorus.. ayrılıorus dha sonra ikimisde wasqecemiorus )= birbirimis olmadan yapamıorus ama oluncada yapamıorus=$ ne olduqunu anlamadk oda bnde.. ikimisde birbirimise cok qüweniorus aslnda qüwen problemide yok yani ama blmiorm )= pfff... ayrılamıosda ne ypcas bilemedk ltfen yrdm edin bna noldu bise )=:1no2::çok üzgünüm:senağlamasenağlamasenağlama

bu dil nece. zimbabwece mi... türkçe yazarsanız cevap yazabilirim.. türkçeye bir tercüme etseniz:nazar:

Okumak zordu canım yazdıklarını.Hangi dildeyse pek aşina değilim.

Bence birbirinize zaman verin.Düzelir.Olmuyorsa da olmuyordur.

eh yani daha lise 3 de 16-17 yaslarında böle sıkılganlıklar gayet normal alışkanlık olmuşsunuz birbirinize
tam ergenlik çağı eminim o da senle yaşıttır
birbirinize tahammül edemezsiniz..fikirleriniz değişir zamanla suan da da fikirleriniz hayalleriniz vs değişme zamanı
madem anlasamıyorsunuz alıskanlığınızı bastırıp yolunuza bakın okulunuza adapte olun güzelim :kahve:

erkeq arqadashını bırak derslerine konsantre falan ol,
yashın daha choq kuchuq
bu yashta bishiyleri bu kadar cabuq tuketirsen ilerde androidleshirsin bebishim
okeyto?
:nazar:

bence anlaşamamanızın nedeni farklı dillerde konuşmanız olabilir...
siz bu garip dilde konuşurken sevgiliniz Türkçe konuşuyorsa bir tercüman bulunuz...

erkeq arqadashını bırak derslerine konsantre falan ol,
yashın daha choq kuchuq
bu yashta bishiyleri bu kadar cabuq tuketirsen ilerde androidleshirsin bebishim
okeyto?
:nazar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şeysırnaşık şey

acaba konuşurkende türkçeyi böylemi konuşuyorsun merak ettim
neden türkçeyi doğru bir biçimde yazmıyorsun bu şekilde entel olduüunu zannediyorsan çok yanılıyorsun gördüğün gibi kimse senin derdine cevap verme zahmetine katlanmıyor

eveett bugünkü türkçe dersimize başlıyoruz
ilk önce harflerden başlayalım

A-B-C-Ç-D-E-F-G-H-I-İ-J-K-L-M-N-O-Ö-P-R-S-Ş-T-U-Ü-V-Y-Z
a-b-c-ç-d-e-f-g-ğ-h-ı-i-j-k-l-m-n-o-ö--p-r-s-ş-t-u-ü-v--z.

gördüğünüz gibi türkçede w,q x gibi harfler yok
biliyorus değil biliyoruz
sewiyorus değil seviyoruz yazılır

türkçe konuşur türkçe yazarsanız erkek arkadaşınızla probleminiz %90 oranında çözülür :nazar:

bizim alfabemizde dilimizde w yerine kullanabilceğin v harfi s yerine kullanabilceğin z harfi ve şükür ki q yerine kullanabilceğin k harfi var yani karşılıkları varken k yazman yere q yazmaya niye kasıyorsun ki?çok sinir oldum bu konuyu okumaya bile değmez...

arkadaşlar şimdi üstüne gidilmesin bence bu konuda burda sadece bu kızcağız değil bi çok kişi var bu şekilde konuşan yani ilk yazan kişi bi yazdı herkes o tarafa yöneldi
belki şuan ilk yorum yapan arkadaş bu konuya değinmese bi çoğunuz bu konuda degil başlık konusunda yorumlar yapıcaktı

X