Lütfen yorum yapıınnn,heyecandan ölceemmmmmm

aysey

kızımız büyüyor :)
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
912
2
bugün sabah idrarıyla test yaptım çok çok silik çıktı(dikkatli bakınca belli oluyo).hesaplayıcılara göre 30 martta adet olmam gerekiyodu.bu silik ne anlama geliyo şimdi???kafam karıştı.az önce özel hastaneye gittim kan testi yaptırdım.1,5 saat sonra sonuç çıkar dediler.oooffff çok merak ediyorum.sizce hamilemiyim?

Bence hamilesin canım. Tebrikler. Kan testinde belli olur. Bize haber ver.

canım silikte olsa 2. çizgi çıktıysa muhtemelen hamilesin ama idrar testlerine pek güvenme derim ben kanda da baktırmışsın bekle bakalım sonucunu öğrenince yazarsın ona göre yorum yaparız.inşallah hamişsindir

inşallahhhhh.az önce bi arkadaşımla konuştum.onun da idrar da çok silik çıkmış.şuan bebeği kucağında :) allah bizlere de nasip etsin.sonucu alınca yazarım burdan.karnım ağrıyo heyecandan valla :)

Çok heyecan yapma canım. ıyi bir sonuç alacaksın inşallah kan tahlilinden.

canım silikte olsa iki çizgi hamilelik anlamına geliyor inşallah hamilesindir kan sonucun belli olsunda bizlerde haber ver canım

GÜzel haberlerını beklıyoruz canım merakla hayırlı neyse o olasun

Almadın mı canım sonucunu? Merak ettim.kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar çok tuhaf bişey oldu.biraz önce tahlili almaya gittim.tekrar kan almamız gerekiyor çünkü değeriniz tam sınırda çıkmış dediler.var veya yok diyemeyiz o yüzden tekrar test yapıcaz dediler.şaşırdım kaldım.sevinsemmi üzülsemmi bilemedim..........neden böle bişey olabilir acaba?

allah allah ilk defa duyorum..bildim kadarıyla 2 gün sonra tekralanacak...sonuç kaç çiktı cnm

Hemen tekrar tahlil istemeleri çok saçma 1-2 gün sonra istemeleri lazımdı. ılginç.

bence senin kanı karıştırdılar sana da öyle söylediler morelini bozmak için yazmıyorum bir ihtimal diye söyledim

şimdi ikinci sonucu öğrendim.değerim 13,10 çıkmış.referans aralığımız 0-9 arası dedi telefondaki bayan.bu değere göre pozitif ama 1 hafta sonra testi tekrarlayın dedi.tam da sevinemedim,azcık sevindim.ne oluyo anlamadım ki.lütfen bilenler yorum yapsın.1 hafta nasıl beklenir yaaa

gözun aydın cnm...hamişsın ne güzel...2 gün sonra tekralarsan sonuçlar ikiye katlanması lazım

Hamilesin işte hayırlı olsun....

13 değer 0-9 aralığına göre pozitif..Ne alaka bir daha yaptırın demek..

Başka bir yere git, tekrar yaptır, idrar testi falan.

evet canım hamilesin hayırlı olsun ama çok yeni bi gebelik olsa gerek değerinden öyle görünüyor sen 2 gün sonra tekrar yap testi değerin 2ye katlaması lazım

kızzz sevin sevinnn hamilesinnnn...ALLAH hayırlısıylaa kucaklamanı nasip etsin...inşallah herşey iyi gider..gözünaydın canım. :teytey: :teytey: :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…