Lütfen yorum yapıınnn,heyecandan ölceemmmmmm

hamilesin kıss sevin iste tuhaf olma kafanı karıstırmıslar arkadasında dedigi gibi bencede kan testinde bi problem yasadılar ya karıstırdılar yada testi yanlıs yaptılar ondan bidaha yaptılar
canım sen kendine dikkat et ve bikac gün sonra tekrarla testi hergün ikiye katlanıyo degerler cünki
gözün aydın canım

canım hamilesin kesinlikle tebrikler Allah tasmamına erdirsin

hayatım bencede hamilesin ama istersen bak clearblue testi var eczalerde yüzde doksan dokuz keisn sonuç veriyor bir hafta beklemek istemiyorsan birde evde kendin bu testi yap

canım hayırlı olsun hamileliğin benimkide çok düşük çıkmıştı benim doktorum iki ginde bir kan tahlili yaptırdı. bunun nedeni gebeliğin devam edip etmediğiyle ilgilidir çünkü çok yeni hamilesin keseyi görene kadar bu heyecan devam eder onun için moralini bozma tekrar hayırlı olsun canım

Tebrik ederim canım. Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.

Amiinnnn.çok sağolun arkadaşlar ya.gerçekten okudukça içim açıldı.Ben de bir hemşire birde doktor arkadaşıma sordum.onlarda benzer şeyler sölediler.daha 2 haftalık falan sanırım :))) inşallah 3-4 gün sonra yaptıracağım testte de yükselmiş çıkarda tam olarak sevinirim ve haber veririm herkese.kimseye sölemeyi düşünmüyorum daha,ama çok da sabırsızlanıyorum :)))

kesinlikle hastanede bi hata yaptılar ondan yoksa sınırda da olsa tekrar kan almamız gerekio demezler 2 gün sonra gel derler arkadaşım sen içini ferah tut

kızlaarrrr dün akşam 1-2 damla kanamam oldu,kesildi.çok açık kahverengi akıntım var.korkuyorum.acaba bebişim gitti mi?düşük olsa daha çok kanamam olurdu dimi?acaba dış gebelik falan mı?ağrım falan yok ama,herşey normal gibi :KK43:

kahverengi akıntı yerleşme kanamasıdır ama senın bebegin ztn idrardada kandada cıkmıs yerleşmiş. düşmemiştir ama düşük belirtisi olabilir dikkat et hemen bi doktora git bnce

canım muhtemelen yerleşme kanamasıdır ama sen kendini fazla yormamaya çalış yinede

canım yerleşme kanamasıdır bendede öyle oldu bende 3 gün sürdü ve baya adet kanaması gibiydi doktorum yerleşme kanaması dedi sende korkma ama doktora gitmeyide ihmal etme kucağına alıp büyütmen dileğiyle

bu sabah yine biraz biraz kanamam oldu.doktora gittim.kan verdim.kan sonucuna göre bakacağız dedi.çok korkuyorum ve üzgünüm.1 saate kadar kan sonucu çıkacak.bir mucize olurmu acaba?

8,51 e düşmüş değerim.bebeğim tutunamadı :KK43: çok kötüyüm

canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun inşallah bir dahakine sağlıkla kucağına alırsın

X