lutfen yardımmm....

ceylan78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
11
0
arkadaslar ben en son 6 ocakta adet oldum. yanı su an 8_9 haftalık hamıle olmam gerekıyordu. fakat dr a gıttım 6 haftalık gozukuyor. kalp atıslarınıda duyamadık. dr um testlerı yaptı degerlerımde cok 47500 cıvarı. dr ıı demedı yanı kurtaj taraftarı. ben baska bı dr a gıttım. keseyı gordugunu bı 15 gun daha bekleyelım dedı. benım gıbı yasayan var mı. nolur yardım edınn...kafam cok karısık..:çok üzgünüm:

beklemekten başka yol yok gıbı canım inş kalp atısını alırsın...............bazen böle oluyo maleseff........inş sonu guzel olur dua ile

canım bende ilk doktora gittiğimde 7 haftalık hamile olmam gerekiyordu ama baktıkki 5 haftalık hamileymişim 1 hafta sonra bir daha gel bakalım ne olacak dedi sonraki hafta gittik bebişimin kalbi atıyordu bende merak ettim neden böyle dedim neden küçük bakamıyormuyum neden gelişmiyor normal dedi geç döllenme olmuş korkacak birşey yok.seninde geç döllenme canım normal bişey olmaz sandece adet tarihine göre belirlenen doğum tarihinden yaklaşık 2 hafta sonra doğuracaksın

X