Lütfen yardımm

Neslihan Can

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2023
102
-16
25
Arkadaşlar 23 yaşındayım. Hayatımda ilk defa sürtünme ile ilişki yaşadım. Haberim yoktu yumurtlama dönemi olduğundan adetimin son gününden bir hafta sonraydı. Araştırdım ki yumurtlama günüymüş.Bir boşalma falan olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilirmiş.Bazı hamilelik belirtisi var bazısı yok.Olanlar sadece ilişkiden 6,10 ve 11 gün sonra hafif kahverengi akıntı geldi en fazla günde iki kez geldi.Bide hafif adet sancısı gibi sancım oluyor. Adetime bir kaç gün var ve ben çok korkuyorum gebe ihtimali olursa diye. İlk defa böyle bişe yaşadım ve kimseye soramıyorum. Hamile kalmak bu kadar kolay olur mu sizce hiç bilgim yok nolur yardım edin bana.Günlerdir uyuyamıyorum çok stres yaptım. Bide son olarak grip olduğum için kokuya falan hassasiyetimi anlayamıyorum. Göğüs uçlarında ağrı, bulantı kusma gibi belirtiler yok .

Okadar duyarlısın gelipte bu soruyu bile okumaman lazim kahrolman lazim anlattığına göre. Hoşuna gitmiyorsa yanıt verme ! Yargılanacaksaniz yanıt vermeyin . Biz yasadik evet ihtimali biliyorduk ama olunca ne yapalım biliyorduk amann hamileysemde birsy olmazmi densin . Duyar kafasindasiniz şu halde olan insanların ben depreme uzulduklerine gram inanmıyorum . Deprem videosuna acıklı şarkı koyanlarla birsiniz suan . Tekrar söylüyorum sinir oluyorsanız cevap vermeyin siz sevmediniz diye millet sorusundan vazgeçecek değil. Utanılacak birseyde değil her insanın düşünme tarzi sizinle aynı olmayadabilir.

Çok haklısın valla. Söyleyecek söz bulamıyorum bunun üstüne helal olsun.

"Lütfen yardım" yazdığı için başlığa basma gafletinde bulundum.depremin ilk günlerinde herkesin canhıraş bir şeyler yapma derdinde olduğu,faydam olur mu dediği günlerde açılmişti konu.duyar kasma peşinde bir insan asla olmadım ama yaşadığımız bu afet öyle başkalarının ufak tefek dertlerinin üstünde bişey .acıklı müzikle deprem paylaşımı yapacak kadar duyarsız biri değilim de, siz beni tanımadan totonuzdan element uyduracak kadar şeysiniz.

Deprem harici de arkasında duramadığı bişey yapılmasının bana hoş gelmediğini söylemişim.
buda benim fikrim benim yorumum sizi ne bağlıyor? Siz de kendi fikrinizi söyleyin bana muhalefet olacağınıza.
konu açılıyorsa farklı fikirlere de açık olmak lazım

Buyuk konusurum elbette. İnsan kendi davranislarini sentezleyebilir; cunku dusunebilir. Ordaki insanlara uzuluyor olsan boyle bir konu acmazsin, ha aciyorsan da takan olmaz. Sadece utan diye yaziyorum, tabi oyle bir duygun varsa…
Sen kimsin de büyük
Buda benim fikrim diyelim ozaman :)

Ha bu arada siz bir fikir sunsaydiniz. Saygi duyardım siz fikir değil yargı dağıtıp duyar kasiyorsunuz. Yargiliyorsunuz tek siz değil bir çok kişi okadar uzuntuluydun ozaman girmeseydin de cevap yazmasaydin. Yaptığınız ve verdiğiniz tepki abartidan baska birsey degil . Şeysiniz diye konuşan birinden birsey beklemiyorum tabiki . Asıl siz şeysiniz

Duyar kasmıyosan cevap vermezsin ve yasını tutmaya devam edersin ve evet benim için ACİL bir şeydi. Bide umrumda değil yazmışsın ya bu kadar da düşüncesizlik olamaz. Senin umrunda olup olmamasına takmıyorum zaten. Senin gibi duyar kasan birini ciddiye bile almam. Bu siteden deprem ile ilgili yardımın olacağını düşünüyorsan sitede haberleri okumak ve duyar kasmak yerine gerçekten yardım edersin.

hamile kaldığını düşünmüyorum hamile kalmak cidden çok zor içine girmemiş daha zor anlayacağın

Dediğim gibi lütfen yardım başlıklı bir konu olduğu için girdim.yargıysa yargı o günlerde siz kadar soğukkanlı olamamişim demek.
.şey kısmına gelince banlanmak istemediğimden siz kendiniz doldurun istedim

Zaten testlerimi falan yaptırdım düşünceli olup beni anladığın için teşekkür ederim canım. Öyle bir ihtimal yok çok şükür bu stresten kurtuldum
konunun üstünde üç nokta var ordan üye yasaklayabiliyorsun insanlarla tartışma konundan engelle bitsin

Bu soğukkanlılık değil. Yaşamayan bilemez ve düşüncesizse empati kuramaz zaten. Siz de biraz kendiniz şey kısmını kendiniz için doldurun bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…