Lütfen yardımm

Neslihan Can

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2023
102
-16
25
Arkadaşlar 23 yaşındayım. Hayatımda ilk defa sürtünme ile ilişki yaşadım. Haberim yoktu yumurtlama dönemi olduğundan adetimin son gününden bir hafta sonraydı. Araştırdım ki yumurtlama günüymüş.Bir boşalma falan olmadı ama zevk suyundan hamile kalınabilirmiş.Bazı hamilelik belirtisi var bazısı yok.Olanlar sadece ilişkiden 6,10 ve 11 gün sonra hafif kahverengi akıntı geldi en fazla günde iki kez geldi.Bide hafif adet sancısı gibi sancım oluyor. Adetime bir kaç gün var ve ben çok korkuyorum gebe ihtimali olursa diye. İlk defa böyle bişe yaşadım ve kimseye soramıyorum. Hamile kalmak bu kadar kolay olur mu sizce hiç bilgim yok nolur yardım edin bana.Günlerdir uyuyamıyorum çok stres yaptım. Bide son olarak grip olduğum için kokuya falan hassasiyetimi anlayamıyorum. Göğüs uçlarında ağrı, bulantı kusma gibi belirtiler yok .

Siz bu korku nasıl bişe biliyor musunuz? Bu cevabınız yok anlamındaysa çok ihtiyacım var duymaya. Doktora gidicem iki gün sonra ama o zamana kadar çok korkuyorum
Bilmiyoruz cunku arkasindan odumuzun kopacagi davranislarda bulunmadik. Yaptiklarimizi da pasalar gibi savunduk.

Ustelik su anda tek endisemiz, korkumuz enkaz altindaki insanlar. Sizinle empati kuramayacagiz, kendi adima gerek de gormuyorum acikcasi by

Bende o insanlara üzülüyorum tabiki bunla onu nasıl bağladın pes yani. Büyük konuşuyosun ya umarım böyle bişe yaşamazsın . Empati kur diyen yok zaten belli ki o duygunu kaybetmişsin by

Bende o insanlara üzülüyorum tabiki bunla onu nasıl bağladın pes yani. Büyük konuşuyosun ya umarım böyle bişe yaşamazsın . Empati kur diyen yok zaten belli ki o duygunu kaybetmişsin by
Buyuk konusurum elbette. İnsan kendi davranislarini sentezleyebilir; cunku dusunebilir. Ordaki insanlara uzuluyor olsan boyle bir konu acmazsin, ha aciyorsan da takan olmaz. Sadece utan diye yaziyorum, tabi oyle bir duygun varsa…

Kaybol daha linclememişim seni

Mümkünse senin gibiler yorum yapmasın. Nasıl insanlarsınız siz alt tarafı bir soru sordum.
Baslarım sacma sapan soruna, millet burda ne derdınde sen surtumdum hamılemıyım derdındesın, zaten bilinçli biri olsan olmasının mümkün olmayacagınıda bılırsın gereksiz oksıjen tuketımısınız

Bilinçliyim araştırdım mümkün olabileceğini biliyorum.Saçma sapansa okuma yorumları o zaman. Sen çok gereklisin cidden.

Depremle ne alakası var bunun ya bi tutturmuşsunuz böyle zamanda konu açmayın diye. Bende üzülüyorum oradaki insanlara bi siz doğrusunuz
Normalde de "sürtündüm hamile miyim" konularını sevmiyorum şuan ekstra sevmiyorum kusura bakma.
Ülkemde olağanüstü bir durum varken
Senin önünü ardını düşünmeden sürtünüp hamile kalıp kalmaman olasılığı çokta dert olarak göremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…