lütfen yardım

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam arkadaşlar eşimle kan uyuşmazlığımız var kan uyuşmazlığı olupta bebeği olan arkadaşlarım lütfen yardım edin çokj korkuyorum allahım herkeze sağlıklı hayırlı eli ayağı düz evlatlar versin

canım bizde de vardi ,ben düşük yaptığımda hemen uyuşmazlık iğnesi vurdular. sende ise 28. haftada o iğneyi vuracaklar birde doğumdan sonra ..korkma yani ...ama takip et ve doktoruna söyle uyuşmazlığı önemli bir konu

ÇÖZÜLEBİLEN BİR KONU... TEYZEM KAN UYUŞMAZLIĞI İLE İKİ ÇOCUK SAHİBİ OLDU... KORKMA TATLIM...

arkadaşım bende 2kere düşük yaptım ilk düşüğümde hiç birşey yapılmadı doktorumu değiştirdim 2nci düşükten sonra iğne banada iğne vuruldu tekrar hamile kaldığımda uyuşmazlık için neler yapılır

canım 2. düşüğünü 1.de iğne yapılmadığı için olabilir. çok önemli hassas bir konuymuş .antikorlar 2. gebelikte bebeğe saldırıyorlarmış .eğer ki iğneyi vurdurmassan.ama bebek senin kanını aldıysa yani negatifse iğneye de gerek yokmuş .minnacık bebeğinde kanına bakamadıları için önlem olarak vuruyorlar işte. peki senin düşüklerin nasıl oluyordu kalp atışını duyuor muydun?
Buarada 2. gebeliğinde iğneyi vurunduğun için 3. gebeliğinde sorun çıkmaz merak etme...

arkadaşım 6 haftalık hamişim cuma günü kan uyuşmazlığı için tekrar iğne vurdular

aa tebrikler caınm cok sevindim inan ki
umarım sorunsuz bi gebelik yasarsın
uyuşmazlık iğnesi değil mi, bende kürtajdan sonra vurulmuştum. tedbir için vuruyolar eğer bebeğin kanı seninkiyle aynı değilse sana ve bebeğe zarar vermesin diye.nasıl geçiyor peki hamilelik?
diğer düşüklerinin sebebi neydi canım buarada?

Ben De 8 Haftalik Hamileyim Ama Bana Iğne Falan Vurmadilar Doktorumda Biliyo Uyuşmazlik Olduğunu.ayrica Ilk Bebekte Problem Olmaz Merek Etme Ilk Gebelikte Doğum Sonra Ki 72 Saat Içinde Kalçadan Yapilan Bir Iğne Var Hepsi Bu Kadar.

canım aynı sorun bendede var.3 cocuk dünyya getırdım cok sükür bırsey yok.
dogumdan sonra 72 saat icinde kan uyusmazlıgı icin igne yapılman gerekıyo..
ben böyle yaptım doktorumun dedigi böyleydi cok sükür anormel
bırsey olmadı..zaten ssk felan varsa dogumdan sonra igneyı kendılerı yapıyo..
insaallah yardımcı olabılmısımdır..

selam arkadaşım ilk düşüğümün nedenini bilmiyorum zaten hamile olduğumu anlayamadım adetim uzun sürdüğü için doktora çıktım hamiş olduğumu örendim 1hafta sonra kürtaj oldum 2ncide ise bebeğim gelişememiş karnımda öldü hamileliğim kötü geçiyor doğru dürüst bişey yiyemiyorum bulantılarım oluyo bebeğimi beslenmiyor diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…