Lütfen Yardım!!!Hamilemiyim???

Misa2005

Annen seni bekliyor...
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2010
342
6
42
Merhaba arkadaşlar.Son adet tarihim 1 Eylül 2010 normalde 6 gün süren adetim 2 günde kesildi.25 günde adet görüyorum.26 Ekim 2010 da olmam gerekiyordu ama hala tık yok.Dün gece dayanamadım nöbetçi eczaneden eşime test aldırttım.15 dakika boyunca sevgili kocacım testin başında nöbet tuttu ama 2.çizgi bir türlü çıkmadı.Dün akşam saatlerinden bu yana dehşeh kasık ağrım var.Sürekli gazım varmış yada adet başlıycakmış gibi bir ağrı.Kan testinde çıkarmı bu aşamada acaba.Şimdiden çok teşekkür ederim.:CüvCüv:

tabiki cikar kan testini gununde gecmis fazla bekle yaptir kan testini icin rahat eder en azinda birsey yoksa doktora gorunursun belkide birsebebi vardir bu gecikmenin

cnm biraz daha bekle bakalım adetin şuan 5 gün gecikmiş ama testte çıkmış olması lazım ama anlamadım bende..
bana kalırsa doktora gözük..en doğrusunu o sölicektir sana

Bence hamile değilsin..
Adet olacaksın..

Ama hamilelik istiyorsan kan testinde varsa çıkar..

Umarım hamileyimdir.Bu gecikmeden çıkacak diğer sonuçlar ya dış gebelik,yada kist sanırım(5:

genelde gebelik testleri doğru sonuç veriyor bencede hamile değilsin adet oalcaksın...eğer bi kaç gün daha olmazsan kan testi yaptır o zaman netleşir herşey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…