Bir Dilek Tuttum ve Sen gerçek Oldunn.. Mucizem benim!

Buseeemm merhaba canim ya,

inan yazdigini okurken cok duygulandim, kendi yaptigim 2 düsük aklima geldi.. ben o henüz gelismemis bebeklerim icin aglarken, senin her seyini hissettigin oglunla o seyleri yasamis olman beni cok duygulandirdi. Son ana kadar insan neyi yasayacagini bilemiyor, bebekler gercekten Allahin en büyük mucizelerinden.

Rabbim onu sana senide ona bagislamis. Dilerim bundan sonrada bu baginiz hic kopmaz, birbirinizin her zaman umudu olursunuz...
Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah...sevgiler - selam ve dua ile

Gözlerim dolu dolu okudum bende . . Çok şükür bebeğin şuan iyi .Ne mutlu size .Allah bebeğinizede sizede ömür boyu sağlık sıhat versin inşallah

Başlarda okurken dedim allahım bu kadar hevesi hayra çıkar diye
neyseki kuzunuz sağlıklı ama birdaha bu kadar erkenci ve hevesli olmayın rabbim acılarını göstermesin yavrularımızın sonu güzel bir hikaye allahtan
sağlıklı ömürler dilerim

canım maşallah Rabbim bebeğini sana bağışlasın zor olmuş ona kavuşman ve bugüne gelmen ama inşallah sağlıklı günler geçirir de tüm bu yaşananlar geride lkalır

bende cok duygulandim Allah evladiniza ve size saglikli uzun omurler versin.
su an bende 29.haftadayim bugun hep yorgun gibi kendimi kotu hissettim sabahtan beri
insan o kadar korkuyor ki,bebegine birsey olucak kaygisi bitiriyor resmen

ağlayarak çok farklı duygularla okudum..hamile kalmayı bekleyen bir anne adayı olarak yasadıklarınızı tam olarak anlayamasam da hissedebildiğimi düşünüyorum..allah oglunuzu size bağışlamış..hiç ayırmasın inşallah bundan sonra da..

Herkese ii dilekleri için çok teşekkür ediyorum.. Allah evladı olanları anne babalarına bağışlasın. Evladı olmayıp isteyenlerede tez zamanda sağlıklı bebekler, Bebek bekleyenlerede vakitli sağlıklı doğumlar nasip etsin.

hayır ben okuyamıyorum bu yazıyı ağlamaktan gözlerim görmüyor.bu annelik nasıl bir şey rabbim.her şeyinden vazgeçiyorsun onlar için.benim de son günlerimde tansiyonum yüksekti çok korkmuştum unutamıyorum yine hamileyim ve yine korkuyorum.benim ikizlerim de küvözde kaldı beni eve gönderdiler ne kadar zor ne kadar.çok şükür rabbime şimdi kocaman oldular.Allahım herkese eli ayağı düzgün aklı başı yerinde ahlaklı çocuklar versin.bu dünyanın nimeti demek.isteyen uğraşan herkese de Allah ım bebek versin amin yarabbim

dünyanın en güzel duygusu rabbime ne kadar şükretsek az
inşallah bundan sonra sağlıkla gelişir annesi ne mutlu allahım kıvandırsın

of busemmm ağlattın beni ya :KK43: Çok duygulandım. Allah bebeğini sana bağışlamış; inşallah bundan sonra hiçbir sıkıntınız olmaz....

Allah; evlatları ve sevdikleri için, şifa bekleyen herkese acil şifalar nasib etsin inşaallah... çok çok geçmiş olsun buseemmm

Oyyy çok kötü oldum canım ya, bi de öyle dokunaklı öyle samimi anlatmışsın ki :KK43:Allah seni bebeğine, bebeğini de sana bağışlamış canım benim, topaç gibi olmuştur oğlun şimdi :nazar:

Okurken çok duygulandım... Allah'a şükürler olsun ki bebeğiniz size ve hayata tutunmuş... İnşaAllah daha da iyi olur, hiç ayrılmazsınız... Şansı, bahtı açık, sağlığı sıhhati yerinde, ömrü uzun olsun minik yavrunuzun... :KK69:

mucizeni kokla benim yerimeee.. geçmiş olsun dicem ama ŞÜKÜR geçmiş gitmişş... güçlü bebek Altug :KK9::KK9:

O kadar güzel okuyordum ki birden boğazım düğümlendi.. Allahıma çok şükür ki oğlun seni bırakmamış.. Onunla ne kadar gurur duysan az.. çok güçlü bir erkek o.. Allah güzel, sağlıklı ömürler versin inşallah..

X