lütfen yardım .. endişeliyim.. :(

K

karamelize

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelize
ben şu anda yedinci ayın ilk haftasındayım ama bebeğim fazla hareketli değilmiş gibi geliyor. bildiğim kadarıyla bebeğin en çok hareketli olduğu zamanlar 6. ve 7. aylarıymış.. doktor herşey yolunda gözüküyor dedi ama ben minik kuzumu bu aralar çok durgun buluyorum .. merak ettiğim benim gibi olan hamileler war mı ne sıklıkla bebeğin haraketlerini hissediyorsunuz bu dönemde benim fazla hissetmemem normal mi sizce sadece günde bi kaç kez hissediyorum geneledesenağlama

• Konu Sahibi karamelize
slm canım öncelıkle bebegın hayırlı olsun .bende senın gıbıydım hareketlerını o aylarda cok az hıssederdım dr sureklı hareket edecekler dıye bır kural yokkı dedı.hatta cogu bebek o aylarda 20 saat uyurmus enerjısını buyumek ıcın kullanır hareket ıcın degıl demıstı.ama 8. ayda dahada hareketlendı.merak etme canım saglıgı ıyı olsunda .bebegın erkekmı kzmı canım?

• Konu Sahibi karamelize
canım merak etme normal her hareketi sert olmadığı için hepsini hissedemiyoruz.ve zaten genelde uyuyorlar onların büyümesi gerekiyor.biz genelde hareket etsin diye karnmı gıdıklıyoruz biraz faydası oluyor birde çikolotanın faydası oluyor.birde bebeğeinin cinsiyeti ne canım ve tam olarak kaçıncı haftadasın

• Konu Sahibi karamelize
yaa çok teşekkür ederim yüreğime su serptiniz :CüvCüv: ben şu anda tam olarak 26. haftaya girdim bebeğimin cinsiyetini de 1 hafta önce öğrenebildim utangaç kızım benim kendini saklıyordu :) ayrıca doktor 24. haftada 600--650 gr olması gerekirken bizim 850 gr çıktı tombiş doğacak galiba..

• Konu Sahibi karamelize
canım sen daha 7. aya yeni girmişsin bebeşin en hareketli olduğu zaman 30.ve 32. haftalar arası sonrasında yavaşlıyacak birde eğer tombiş bir bebekse onun içinde hareket etmeyebilir yer daralıyor malum

• Konu Sahibi karamelize

evet canım ben de sana bebeğinin gelişimi önde mi gidiyor diye soracaktım. benim oğlum da çok hareketli bir bebek değildi. ben hep endişeliydim. ultrasonda bakardık hep dururdu. çok nadir hareketini görürdük. sonradan anladım ki çocuğun yeri darmış. benimki de önde gidiyodu. doğunca hareketleniyolar ama merak etme. o zaman yemediğim tekmeyi yumruğu şimdi yiyorum oğlumdan

• Konu Sahibi karamelize
30 ve 32.haftalarda dışardan bile belli oluyor kıpırdanmaları merak etme, sonrasında biraz yavaşlıyormuş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…