Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri lutfen yardım edın

fosforlum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2011
4
0
merhaba kızlar ..ben mesajlarınızı okudum ve cokkk merak edıyorum gogus buyutme ıcın yaptıgınız tarıfler ıse yaradımı ..benı bılgılendırırmısınız

meraba canım ben yağlarla masaj yaptım hatta nette satınal göğüs büyütücü kremler alıp onlarlada yaptım 1-1.5 cm büyüme oldu yada mıncıkladıkca şişti bilemedim o kısmı 1 aydır yapmıyorum çok sıkıldım yapmaktan çünkü şimdi o 1-1.5cm de gitti demekki masaj bırakınca eski haline dönüyormuş bunuda öğrenmiş oldum ömür boyu onlarlamı oynicam yahu :))))

merhaba kızlar ..ben mesajlarınızı okudum ve cokkk merak edıyorum gogus buyutme ıcın yaptıgınız tarıfler ıse yaradımı ..benı bılgılendırırmısınız

cnm ben bı ara çörek otu yagı ve kayısı yagı artı bı de egzersız yaptım asagıdan yukarı dogru sag ve sol olmak uzere masaj yaptım ve ıse yaramıstı adacayı da ıse yarıyomus cnm ama bıraktım ya sımdılık baska bakımlar pesındeyım :)

merhaba lar arkadaslar.. bende 1 kac tarıf uyguluyorum fakat hafıf bır belırtı var o kadar bellı bıle olmuyo yanı demekkı dıger tarıflerde ıse yaramıyor anlasılan umudumu kaybetmekten baska care yok galıba

arkadaşlar bende kara üzüm çekirdeğinin tozunu kullanıyorum 1 ay oldu şuan gögüslerimde biraz dolgunluk var büyüme var 1 ay daha kullanmayı düşünüyorum sonra eski haline dönermi bilmiyorum. ama şu var arkadaşlar herkesin yapısı bünyesi farklı bişey herkeste aynı sonucu vermeyebiliyo bunu unutmayalım

cnm genelde bakımlarını bırakanların eskı halıne donuyormus tabı senın bunyen farklı evet belkı degısmez artı kara uzum cekırdegını nasıl yutuyosun acı degıl mı ve nesekılde alıyosun

merhaba lar arkadaslar.. bende 1 kac tarıf uyguluyorum fakat hafıf bır belırtı var o kadar bellı bıle olmuyo yanı demekkı dıger tarıflerde ıse yaramıyor anlasılan umudumu kaybetmekten baska care yok galıba

cnm ben bı kac yontem uygulayıp bıkmıstım sen yok ben kafama cok takıyorum dıyosan bence dıger ıhtımakkerı de dene

cnm genelde bakımlarını bırakanların eskı halıne donuyormus tabı senın bunyen farklı evet belkı degısmez artı kara uzum cekırdegını nasıl yutuyosun acı degıl mı ve nesekılde alıyosun

canım ben yoğurtla yiyorum ama sabah akşam değil sadece akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı k.ü. çekirdek tozunu1 yemek kaşığı yoğurtla yiyorum tadı kötü ama yiyorum yinede dolgunluk var ama öle çok bi fark yok 1 ay daha kullancam eski halinede dönerse bişey yapamam artık öle çok küçük değil benim ama yinede yapımdan dolayı çok kafaya takan biriyim herkes yağ deniyo ama kıllanma yapar diye cesaret edemyrm

cnm pekı gelısmeler olursa daha yaz lutfen .( ben de alıyım ona gore cnm ben de cok sey denedım aynen dedıgın gıbı yag kullandım çörek otu yagı ve kayısı yagıyla masajlar yaptım anlık bı dolgunluk oluyodu gerı eskı halıne donuyodu bu arada kıllanma yapar dıye ben de bıraktım tabı bı de ıstedıgım sonucu alamadıgım ıcın bıraktım cnm sen sadece sabah aksam bı tatlı kasıgı yıyerek mı buyuttun bıraz yoksa ek bazı seyler de yaptın mı masaj falan ya da baska seyler

ben sabah akşam değil sadece akşamları bi tatlı kaşığı yiyorum yoğurtla beraber başka bi uygulamam yok çünkü birden bire kendimi zora sokmak istemedm yağlarla falan bide sabah akşam yiyolar ama ben sadece akşam aç karnına yiyorum yani bi dolgunluk oldu bi ara çünkü kaşıntım falan oldu farkettim hatta meme ucundaki değişiklktende anladm 3 gün yeme fırsatım olmadı bir ay kullandım bi kaç ay daha kullanmaya devam etcem şuan pek bi değişiklik gelmiyo bana ama ben akşam yiyorum sadece başkada bi yöntem kullanmıyorum belki etkisini ice görmem için uzun bi zaman gerektircek birisi 4 ay kullandım 4 cm büyüdü diye yazmıştı gerkrse o kadar kullancam bende ya inş. faydasını görürüm insan ister istemez takıyo kafasına

ben sadece akşamları aç karnına bi tatlı kaşığı yedim yoğurtla beraber sabah akşama yiyolar ama ben kendimi zorlamayım diye öle yaptım yağ falan ayrı bişey kullanmadm 1 ay kullandım bi ara dolgunlaştı kaşıntı falan oldu zaten bide meme ucunda değişiklik oldu farkettim dolgunlaştığını ama şuan eski haline döndü ama 3 gün ara verdim yeme fırsatım olmadı hem sadece akşamları yiyirum ben belki bi kaç ay daha yesem faydasını görürüm yani inşALLAH öle ümit ediyorum

anladım cnm tesekkurler alıcam bunu da bakalım :) bu arada ac karnına yemek zorundamıyız sart mı ve de cnm yogutsuz yesek cok mu acı oluyo ya da ıcılse falan olmaz mıkı ???

anladım cnm tesekkurler alıcam bunu da bakalım :) bu arada ac karnına yemek zorundamıyız sart mı ve de cnm yogutsuz yesek cok mu acı oluyo ya da ıcılse falan olmaz mıkı ???

yoğurtsuzda yiyebilirsin yani suyla falan çiğnemedn yut yada balla pekmezle ye ama bunla kilo aldırır başka yediğin sevdiğin bişeyn içinede katabilirsin ben yoğurdu seçtim tadı kötü ama iyi kötü yiyorum aç karnına yiyorum ben öle okumuştm ve tahta kaşık kullanmak gerekiyomuş açık olarak alma alcaksan kutuda satılanı al hava almaması gerekiyomuş ben her akşam düzenli bi şekilde almaya çalışıyorum inş. faydasını görürüz ya

hmm tesekkurler cnm aklımda :) ınsallah gecıcı o0lmaz faydası .(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…