Lütfen yardım edin

• Konu Sahibi bibercik
hamile olduğunu hiiç sanöıyorum, millet o kadar çabalarken hamile kalabilmekiçin , senin sadece zevk suyundan hamile kalman çok zayıf bir ihtimal, ayrıca söylediğin belirtiler hamilelik belirtisi değil ki ::: Bir daha dikkatli ol bari ki, bu korku size ders olmuştur...

• Konu Sahibi bibercik
Bakın herşey insanoğluna mahsus. Ben bu yaptığım şeyin doğru olduğunu söylemiyorum ve savunmuyorum kendimi ama bende böyle şeyleri yaşamak istemezdim... Toplum olarakta gelenek göreneklerimize bağlı kişiler olarakta evet tasnip edilecek bişey olduğunu bende düşünmüyorum. Fakat önce zaman ardından şartlar sizi bi şekilde doğru olmadığını düşündüğünüz şeyleri yaptırabiliyor. Karşı tarafı ikna edemiyorsunuz, sevginize ve ona da güveniyorsunuz, uzak kalmak istedikçe zaten sizde sevdiğiniz için istemdışı da olsa yakınlaşıyosunuz. Artı belkide ilişki bazında düşünecek olursanız, o an zevk almak yerine sadece acı ve endişeleri hissediyosunuz... Ben ders almak diye değerlendirmiyorum ve bu yazınızdan dolayı size kırıldığımı belirtmek istiyorum aybuke07... Bazen önüne geçemediğiniz şeyleri çok hızlı ve aniden yaşayabiliyosunuz... Bir daha geçmişe dönseydim evet böyle tedirginliklerimi de yaşamamak adına öyle bir şeye müsade etmezdim fakat geçmişle yerineceğime, geleceğe bakıp daha doğru kararlar vermemin, her yönüyle kendime artı olacağını düşünüyorum..
İyi günler..

• Konu Sahibi bibercik
canım bence endıselenme cunku sen onlardan sonra adet olmussun zaten hamıle kalma ıhtımalın olsaydı o ay ıcınde adet gormezdın opt sekerım

• Konu Sahibi bibercik
evet adet olmuşsun hiç korkmana gerek yok

• Konu Sahibi bibercik
Kimseyi yargılamak kimseye düşmez sen burda bambaşka birşey sormuşsun ona cvp verilebilir sadece eğer yapdığım doğrumu diye sorsaydın ancak eleştirme hakkına sahip olunabilirdi.

• Konu Sahibi bibercik
her insan istedigini yasar canım ama dikkat etki bi dah aboyle korkular yasama
sen adte olmusun hamile kalmis olman biraz zoor ama sen her ihtimale karsi test yaptırr

• Konu Sahibi bibercik
yaa ne tuhafsınız, size güleyimmii kızayım mı şaşırdım, en iyisi yine gülüp geçeyim , dikkatli ol bu korkuları yaşama demenin neresinde bir eleştiri vvar anlamadım, hemen saldırıya geçiyorsunuz, evet ders olmuştur dedim bu korku size , bir dahakine daha dikkatli davranırsınız dedim, hangi kelimem eleştiriiiii... Bazı kişilerin sataşacak yer aradığını düşünüyorummmm.... ama yanlış yerdesiniz, o kişi ben değilimmm,

• Konu Sahibi bibercik

sen bir laf vardır bilirmisin arkadasım doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmısss ...umarım anlamıssındır..iyi geceler sevgiyle kal:CüvCüv:

• Konu Sahibi bibercik
ceyrem anlamadık biraz daha açık konuşursan anlarız :) Kimse kimseye laf vermedi peki, ben yanlış anladım... kusura bakmayın o zaman... Fakat sadece çaresizce buraya yazıyo insanlar bişiler, unutmayın, bu yüzden de medet umuyolar.. Paylaşılamayanlar paylaşılıyor, konuşulamayanlar konuşuluyor... İnsanız hepimiz ve bu tek özelliğimiz... Konuşmak, düşünmek, paylaşmak.... Dimi?
Artık söze gerek yok...
Gerisi boş..
Sevgiyle kalın...

• Konu Sahibi bibercik
arkadaşım siz bunu 28 haziran ve 6 temmuz arası yaşamışsınız.15 temmuzda adet olmuşsunuz.hamile değilsinizdir.zaten bi döllenme olsaydı adet olmazdınız.adetten sonrada böyle bişey yaşanmadıysa haimile değilsindir.zaaten adet olmuşsun.korkma bence.belki rahatsız olabilirsin.böyle olması imkansız.

• Konu Sahibi bibercik
canım adet olmuşsun sonuçta gebe değlsindir hiç sanmıyorum.

• Konu Sahibi bibercik
Zaten test alamadım bugün de... Karnımda bi şişkiblik var ve bu neden adetten 5 gün sonra oldu o çok ilginç.. Artı normal adet gördüm, hiç bi değişiklik farklılık hissetmedim... Bende böyle bişeyin olacağına inanmıyorum fakat işte bu garip hislerim neden bu kadar yoğun yaşanıyo onu anlamıyorum. Yorumlarınız, ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.. Artı sürekli (afedersiniz) gaz oluyor, karnımın içinde de çok fazla oluyor, hamile bi insan böyle şeyleri de yaşamaz dimi? Gaz yapar mı bebiş ? :)

• Konu Sahibi bibercik
ama kızlar sunuda unutmamak lazım ustune adet gormek dıye bırsey vardır bazı ınsanlar hamıleyken normal adet goruyorlar bıbercım canım bence ıhmal etme bır test al yap sonucda ıcınde rahatlar

• Konu Sahibi bibercik
canım valla benim bebiş çok gaz yapıyo korkutmak istemem. ama artık yap şu testiii

• Konu Sahibi bibercik
arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
B-hcg 5.57 çıktı..... durum pozitif.............
haftaya tekrar yapalım emin olmak için dedi...........
5.57 nasıl bi değer????????????? arkadaşlar kafayı yicem yardım edin....
anne olanlar varsa bu değerlerde hamile kalanlar varsa yazsın lütfen............
bunu sağlık ocağında yaptırdım, özel polikliniğe de gidecem.................
aç karnına yaptırmıştım, tok karnına da yaptıracam....... 5.57 pozitif dedi ama muallakta kaldı doktor......................... yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnn

• Konu Sahibi bibercik
iki gün sonra tekrar yaptır şayet eski değerin 2 katına çıkıyorsa hamişsin demektir ancak değerinin düşük oluşu vede adetten sonra bu sonucun çıkması bir anormalliğin olduğunu gösterebilir açıkçası 2 seçeneğin var ya 2 günde bir tekrar yaptırıp değerin 2 katına çıktığını gördükten sonra doktora gideceksin yada hemen doktora gidip durumu anlatıp kendini doktora teslim edeceksin yani 2 seçenektede doktor gözüküyor bu değer gerçektende pozitif sınırında hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım

• Konu Sahibi bibercik
ben hemen şimdi gidip yaptırayım dedim.... yeni bi kan testi ve ultrasona gireyim diyorum. ultrason kesin göstermez mi??? bi de ben normalde nişanlıyım evli değilim, doktora herşeyi anlatamam (( yanlış bi isim verip evli olduğumu söyleyip gidim diyorum... ama anlatmam şart mı sence?

• Konu Sahibi bibercik
ya balımm bi gebelik testi alıp evde de yapsana emin olalım..

• Konu Sahibi bibercik
ayrıca doktoru bikere görcen hiçbişey olmaz sana bişeymi dicek hayır neler oluyor dünyada korkma anlat herşeyi bide sakin ol..

• Konu Sahibi bibercik
değerin 3 haftalık hamileliğin alt sınırıdır canım hamileysen pes diycem yani sen hem adet ol hem tam birleşme olmasın ilginçççç...
ama tekrar yaptır kan testini katlıyosa değer hamilesin ve bi an önce ne yapıcağınızı düşünmeye başlamalısın demekkk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…