Lütfen yardım edin

B

bibercik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bibercik
Arkadaşar...
Yardımınıza ihtiyacım var...
Ben nişanlı bi bayanım. 1 yıldan önce düğünümüzü yapamıyoruz müstakbel eşimin yurtdışında yüksek lisans öğrencisi olmasından dolayı... 1 ay önce onunla bi kaç kez seviştik fakat kızlık zarımla alakalı herhangi bişey olmadı, yani sadece ön sevişme. Fakat o benim klitorisime zevk suyunu akıtıyordu. (Üzgünüm fazla açık yazıyorum fakat endişelerimden dolayı bunları paylaşmalıyım.) Bunlar 28 Haziran ve 6 Temmuz tarihleri arasında oldu. Ve ben 15 Temmuzda adet oldum. Buraya kadar herşey normal fakat adetten sonra şiddetli baş ağrılarım, kasıklarımda sancılanmalar, midemle ilgili sorunlarım başladı. Belki de tamamen psikolojiktir diye fazla önemsemedik. Nişanlımla da paylaşıyorum ve o da böyle bi olasılığın belki de milyonda bir olabileceğini yani imkansız olduğunu söyledi. Benim size sorum şu ; Kızlık zarıma herhangi bişey olmadan hamile kalabilirmiyim? Boşalma değil, zevk suyunun içinde spermleri olabilir mi erkeklerin? Lütfen yardımcı olun...
Cevaplarınızı bekliyorum...
senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi bibercik
kızlık zarına bişi olmadan hamile kalma kalma ihtimali var.fakat psikolojik olabilir seninkiler.sanmıyorum bişi olsun...

• Konu Sahibi bibercik
ben hala kızım kızlaık zarına göre ama ikinci kere hamileyim..
zar ile hamileliğin pek bir ilgisi yok..
şüphelerin varsa hemen kanda gebelik testi yaptır;2 saatte alıyorsun sonucu..

• Konu Sahibi bibercik
canım hamile kalmak için kızlık zarının bozulmasına gerek yok erkeğin zevk sıvısındanda hamile kalabilirsin benim tanıdığım var evlendi ama birlikte olamadılar ama sıvısından hamile kaldı bence biran önce gebelik testi yap geçmiş olsun diyim ne diyim inşallah hamiş değilsindir

• Konu Sahibi bibercik
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için... Peki benim bu belirtilerim hamileliğe işaret olabilir mi? (Yukarıda söylediğim kasık ağrıları, başımın ağrıması, artı bi de kilo düşüşü var, kilo kaybediyorum) Sadece eczaneden şu gebelik testi için bi çubuk varmış, ondan alıp kontrol etmem yeterli olur mu? Çünkü doktora gitmeye çekiniyorum ve utanıyorum açıkcası ( Diyelim ki hamileyim, vücudumda şu aşamada herhangi bi değişiklik olmaz mı? Gerçekten çok tedirginim... 28 Haziran - 6 Temmuz arasında böyle bi riske giriştik demiştim ya, 15 Temmuzda da adet oldum. Bu geçen zaman aşamasında yumurtlama evresi olur mu? Yani fizyolojik olarak evli olsaydım hamile olma riskim olur muydu?

• Konu Sahibi bibercik
canım herkezin vücut yapısı farklıdır bazıların geç yumurtlama veya erken yumurtlama olabiliyo tanıdığım bi abla var adetine 1 gün kala hamile kalmış ya ben de cellat gibi oldum ama sen eczanedeki testlserden bi yap istersen canım

• Konu Sahibi bibercik
seçtiğiniz terimlere bakarak çokta bilgisiz olduğunuzu düşünmüyorum ama eğer adet olduysanız hamile değilsiniz demektir..eğer üstüne görme gibi bi durum söz konusu olsa bile bu şimdiki değil bi önceki ay gördüğünüz adet tarihiyle alakalıdır..yani haziran adetiniz bittikten sonraki 10 gün içerisinde bahsettiğiniz birleşme olduysa evet belki olabilir ama sanmıyorum üstüne görme çok sık yaşanan bişiy değil ve zaten siz tam anlamıyla bi birleşme yaşamamışsınız..kafanız rahat edecekse bi plikliniğe gidip kan testi yaptırın utanıcak bişi yok..doktoru görmeyeceksiniz kan verip sonuç alacaksınız okadar kimse size evlimisiniz diye sormazz..

• Konu Sahibi bibercik
kan verirken gebelik için diye söylemeyecekmiyim? Yani sadece kan testi yapmak istiyorum dediğim zaman herşey çıkar mı kanda?

• Konu Sahibi bibercik
kanda gebelik testi yaptiracagm demen yeterli
kimse bise sormayacaktira.s

Eczaneden gebelik testini alsam da aynı değil mi? Kan ile idrar arasında bi fark yoksa eczaneden almayı tercih ederim. Ama idrarda belli olmaz kanda kesin belli olur diye bişey varsa en son ihtimal kan tahlili yaptırayım... İkisi de aynıysa eczaneden almak istiyorum.. Artı kanda gebelik demesem, sadece kan testi istiyorum tüm kontrollerimi yapın desem, gebeliği belirtmeden, yine çıkmaz mı ki ya (( Onun haricinde ultsasona da girebilme ihtimalim var. Yumurtalıklarımda kist olduğunu düşündüğü için doktorum ultrasona girmemi istenişti 2 - 3 ay önce ve ben girmemiştim... Kadın doğuma gidip, ultasona girmek istediğimi söylesem de, müsade ederler. Ultrasonda da kesin gözükür mü? En azından benim talebim dışında varsa görsünler istiyorum. Ultrasonda da gözükür mü? Gebelik testi eczanelerde fiyat olarak ne kadardır?

• Konu Sahibi bibercik
canım idrar testi eczanede satılır kan testinide hastaneye gidip yaptırıyosun sen den kan alacaklar ama hamilelik için diye belirtmen lazım

• Konu Sahibi bibercik

6 temmuz yumurtlama tarihine yakın olabilir gerçi senin bahsettiğin ihtimal çok zayıf bir ihtimal ama sonuçda olmayacak diye birşey yok zevk suyundada bazen sprem olabilirmiş ama üstüne adet olmuşsun anladığım kadarıyla farz edelimki hamile kaldın ve üstüne adet gördün bu şartlarda bunca zaman geçmiş o nedenle eczanelerdeki idrarla yapılan gebelik testleriyle muhakkak çıkar hamileysen ama ben hamile olduğunu hiç sanmıyorum o bahsettiğin belirtilerinde pskolojikde olabilir sonuçda her insanda her zaman rastlanılacak belirtiler onlar.

• Konu Sahibi bibercik
canım idrarda muhakkak çıkar bunca zaman geçmiş aradan senin sevişmenin üstünden bir sperm zaten 72 saat canlı kalır bir yumurta zaten 24 saat canlı kalır hesapla yani.İdrarla yapılan gebelik testleri 3-5 ytl birşey çok ucuz yani.Kan testi yaptırmak istersende özel bir labarutuvarda kanda gebelik baktırmak istiyorum dersin kimse sana evli olup olmadığını sormuyorki yanlış bir isim ver kimse kimlikde sormuyor korkma.Hiç kadın doğuma gidip ultrasona girmene gerek yok.

• Konu Sahibi bibercik
bekaret bozulmadan hamıle kalınma ıhtımalı var ama inş senın kı psıkolojıktır

• Konu Sahibi bibercik
Hiç böyle bişey başıma gelmediği için bu kadar tedirginim... Artı şartlarımızı inanılmaz zorlayacak bi durumla karşı karşıya olma ihtimalini düşündüğüm için... Allah'tan nişanlım sonuna kadar destek fakat ben bu şartlar yüzünden hızlandırılmış bi düğün istemem... Sık idrara çıkmam, sürekli akıntıların gelmesi, kasıklarımda bişilerin vicvic eder gibi hareketlenmeleri hissetmem çok ilginç.. korkuyorum...

• Konu Sahibi bibercik
canım eczaneden test alıp kendın evde yap bakalım korkuyla yasamaktansa

• Konu Sahibi bibercik
canım eczaneden test alıp kendın evde yap bakalım korkuyla yasamaktansa

Eczaneler bugün kapalıdır sanırım ama yarın ilk işim test almak olacak... Buraya da yazarım sonucu, umarım yanılıyoruzdur...:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi bibercik
Canım ben 15 haftalık hamileyimde daha bebek hareketi emaresi duymadım 5 aylık bebek hareket eder kasıklarındaki hareketi yorma bunlara öyle şey olurmu senin belirtilerin idrar yolu enfeksiyonuna benziyor hem yumurtalıklarımda kist olduğundan şüphelendi diyorsun doktor o ağrıların sebebi o bile olabilir boş yere evham yapma artık hamile falan değilsindir.

• Konu Sahibi bibercik
Eczaneler bugün kapalıdır sanırım ama yarın ilk işim test almak olacak... Buraya da yazarım sonucu, umarım yanılıyoruzdur...:çok üzgünüm:

evt bugun eczaneler kapalı yarın testı al bence hemen yap inş tahmın ettıgın gıbı çıkmaz sonuc

• Konu Sahibi bibercik
Desteğiniz ve yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi ki de üye oldum bu siteye. Gerçekten forumların tam bi aile olduğundan bahsederdi arkadaşlarım, pek inanmazdım... Çok sağolun.. Her türlü sorunlarımızı dinleyecek bi dost, paylaşacak kalp ve anlatacak bi sıcak paylaşım olması ger.ekten çok güzel. Yarın mutlaka sonuçları bildireceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…