Lütfen yardım edin

Sevgi390

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
275
-225
27
1 hafta önce meme kucultme diklestirme oldum 200er gram doku çıkardıklarını söylediler doktor büyük olmadığını sarkık olduğunu soylemisti ama diklesince iyice büyük olmuş baya büyük duruyor :KK43:

1 hafta önce meme kucultme diklestirme oldum 200er gram doku çıkardıklarını söylediler doktor büyük olmadığını sarkık olduğunu soylemisti ama diklesince iyice büyük olmuş baya büyük duruyor :KK43:
Ameliyat şişliği olabilir mi🙄

Muhtemelen odem oldugu icin sislik vardir. Bol bol su tuketin odemleriniz 1 ay icerisinde yavas yavas inicektir. Ben meme buyutme ve diklestirme ameliyati gecirdim. İlk ciktigim halini gorseniz.. 1 aya kalmadi odem gitti. İkinci hafta kuculmeyi farkedersiniz zaten. Telas yapmayin. Gecmis olsun :)

Muhtemelen odem oldugu icin sislik vardir. Bol bol su tuketin odemleriniz 1 ay icerisinde yavas yavas inicektir. Ben meme buyutme ve diklestirme ameliyati gecirdim. İlk ciktigim halini gorseniz.. 1 aya kalmadi odem gitti. İkinci hafta kuculmeyi farkedersiniz zaten. Telas yapmayin. Gecmis olsun :)
1 ay oldu bugün biraz küçülme var ama istediğim kadar değil gibi daha da küçülür mu

1 ay oldu bugün biraz küçülme var ama istediğim kadar değil gibi daha da küçülür mu
Onu bilemiyorum. Odem atma suresi kisiden kisiye degisiyor cunku. Meme operasyonlarinda seklin oturmasi ve odemin atilmasi icin yani nihai sonuc icin 6 ay sure veriyorlar. Burda okudugm kadariyla 4.ayda dahi hala odemim var diyen olmustu. Benim 1 ay sonrasinda odem falan kalmadi ama 6 aya kadar yolu var.

1 de bir gogusum diğerine göre daha büyük duruyor

1 de bir gogusum diğerine göre daha büyük duruyor
Eger duzgun bir diklestirme yapildiysa bu cok normal ilk donemde..benim de biri buyuk biri kucuktu ilk ay. İnanin heosi odemden kaynaklaniyor. Somra esitlendiler.

Merhaba aynı işlemlere 7 ay oldu
işl üç ay ödem ve şişlik çok fazlaydı sonrasında hem görüntü hemde ağrı sızı dikiş izlerinin silinmesiyle her şey çok daha iyi oldu.

Sizinde muhtemelen ödemden kaynaklıdır gözünüze büyük görünmesi.
Dikleştirilmesi iyiyse sarkıklığı giderilmişse o büyğklüğü hiç kafanıza takmayın bence

Merhaba aynı işlemlere 7 ay oldu
işl üç ay ödem ve şişlik çok fazlaydı sonrasında hem görüntü hemde ağrı sızı dikiş izlerinin silinmesiyle her şey çok daha iyi oldu.

Sizinde muhtemelen ödemden kaynaklıdır gözünüze büyük görünmesi.
Dikleştirilmesi iyiyse sarkıklığı giderilmişse o büyğklüğü hiç kafanıza takmayın bence
Teşekkürler olabilir dokunduğumda ağrıyor zaten içi yara büyük ihtimal odemdir evet

X