LÜTFEN YARDIM EDİN

Bence hatalısınız. Takıntılısınız. Ortada bir şey yokken sorun çıkartmışsınız, adam da korkusundan yalan söylemiş. Sağlıklı düşünemiyorsunuz. Yardım almalısınız. Bu zamana kadar almamanız hata. Hem kendinize hemde eşinize hayatı zindan ediyorsunuz boşuna.

Ben olaya şöyle bakıyorum. Eğer eşim bir şey yapıyorsa bir şekilde karşıma çıkacağını düşünüyorum. O yüzden hiç bir şeyini karıştırmam, didiklemem, sorgulamam. Öğrendiğim anda da bitiririm, olur biter. O da bilir bunu.

Siz eşinizin sizden başka kimseyi beğenmeyeceğini mi düşünüyorsunuz yoksa? Hani, ya onunla birlikte olmak istemişse demişsiniz ya. Düşüncelerini ne okuyabilirsiniz ne de ket vurabilirsiniz. Biraz salın.

Bence geçmişte yaşadığınız travmalar sizi çok etkilenmiş o kız her ne kadar başka yerde çalışsa da evrak için dahi olsa her gün eşinizi görmüş merhabalaşmış sohbet etmiş de olabilir bunlar iş hayatında çok farklı olağan olmayan durumlar değil bence geçmişte ki travmalarınızdan dolayı eşinizi çok kısıtlamışsınız ve onu yalana itmişsiniz bence çok ufacık bir konu dallanıp budaklanıp nereye gelmiş bence terapi almanız lazım söyledikleriniz bence çok büyük olaylar değil siz büyütüyorsunuz kendinize eşinize hayatı cehennem ediyorsunuz

SORUNUN EŞİMDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.AÇIKÇASI KIZIN EŞİMLE İLGİLENDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.KIZDAN YANA BİR ŞEY GÖRMEDİM ÇÜNKÜ.TERAPİYE GİTSEK TE EŞİM İTİRAF ETMEYECEK.EŞİM OĞLUMUZA ÇOK DÜŞKÜNDÜR OĞLUMUN ÜZERİNE YEMİN ETTİ ÖYLE BİR ŞEY YOK DİYE.NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.YA BOŞ YERE YUVAMI YIKARSAM ?
Ya yemin etmiş işte bence birşey olmamıştır eşinize güvenin biraz insanlar evlilikte neler yaşıyor gene de yuvam yıkılmasın diyor siz sadece takipleşti diye boşanırsaniz pişman olabilirsiniz bir uzmandan yardım alın bu olay olmasa bile yarın öbür gene şüphelenip aranızda tartışmalar olabilir sizde güven problemi var haklısınız ama yaşadıklarınızdan sonra...

X