LÜTFEN YARDIM EDİN

SORUNUN EŞİMDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.AÇIKÇASI KIZIN EŞİMLE İLGİLENDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.KIZDAN YANA BİR ŞEY GÖRMEDİM ÇÜNKÜ.TERAPİYE GİTSEK TE EŞİM İTİRAF ETMEYECEK.EŞİM OĞLUMUZA ÇOK DÜŞKÜNDÜR OĞLUMUN ÜZERİNE YEMİN ETTİ ÖYLE BİR ŞEY YOK DİYE.NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.YA BOŞ YERE YUVAMI YIKARSAM ?
Yuvanız zaten siz eşinize güvenemediğiniz an yıkılmış bence.

SORUNUN EŞİMDE OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.AÇIKÇASI KIZIN EŞİMLE İLGİLENDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM.KIZDAN YANA BİR ŞEY GÖRMEDİM ÇÜNKÜ.TERAPİYE GİTSEK TE EŞİM İTİRAF ETMEYECEK.EŞİM OĞLUMUZA ÇOK DÜŞKÜNDÜR OĞLUMUN ÜZERİNE YEMİN ETTİ ÖYLE BİR ŞEY YOK DİYE.NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM.YA BOŞ YERE YUVAMI YIKARSAM ?
Eşinizde toz kondurmuyorsunuz, bizden ne duymak istiyorsunuz ki?

Eşiniz sizi aldatmadıysa bile siz bu tajıntıyla mutlu olamazsınız,,, yani facebooktan ekledi diye durumuna baktı diye aldatmış mı oluyor? Benimde facebokumu da instagramımmda bir sürü karşı cins ekli iş arkadaşlarım var, içlerinde evli olanlarda var, birbirlerimizin durumlarında bakarız paylaşımlarını da beğenirim, şimdi onlar eşlerine ihanet mi etmiş oluyor, anlamadım ben yani,

Eşiniz sizi aldatmadıysa bile siz bu tajıntıyla mutlu olamazsınız,,, yani facebooktan ekledi diye durumuna baktı diye aldatmış mı oluyor? Benimde facebokumu da instagramımmda bir sürü karşı cins ekli iş arkadaşlarım var, içlerinde evli olanlarda var, birbirlerimizin durumlarında bakarız paylaşımlarını da beğenirim, şimdi onlar eşlerine ihanet mi etmiş oluyor, anlamadım ben yani,
EŞİMİN İŞ ARKADAŞI DEĞİL BU KIZ.SADECE EVRAK GETİRİP GÖTÜREN BAŞKA YERDE ÇALIŞAN BİRİ.BEN DE ÇALIŞIYORUM BENİM DE BİR SÜRÜ ERKEK ARKADAŞIM VAR İŞ YERİNDE.AMA BU KIZ İŞ ARKADAŞI DEĞİL Kİ.

EŞİMİN İŞ ARKADAŞI DEĞİL BU KIZ.SADECE EVRAK GETİRİP GÖTÜREN BAŞKA YERDE ÇALIŞAN BİRİ.BEN DE ÇALIŞIYORUM BENİM DE BİR SÜRÜ ERKEK ARKADAŞIM VAR İŞ YERİNDE.AMA BU KIZ İŞ ARKADAŞI DEĞİL Kİ.
Yani şimdi bilemedim eğer uzun süredir getirip götürüyorsa, yani Bi şekilde irtibat halindetse o da eklenebilir yani, arada ki samimiyet ve samimiyetsizliği bağlıdır bu, ben bir gün bankaya gittim, bankada bireysel işlem yapan kişi ile işlemleriniz yaklaşık yarım saatten biraz uzun sürdü sağolsun çok ilgilenmiş, işimden havadan konuşurken, öyle Bi sıcak samimiyet oluştu, ama asla öyle sarkıntılık hissetmedim, eşinden çocuğundan bahsetti, o gün beni faveboka eklemişti, hatta görünce gülümsedim böyle, ne kadar iyi biri demiştim, 6 yıl geçti ben evlendim o kişi hala evli ve ekliyizdir ama tek kelime muhabbet etmemişizdir öyle mesajla falan, yani eşiniz sizi aldatmış olsa neden göreceğini bile bile faveboka eklesin ki, ben normalde hep olumsuz düşünen bir yapım vardır ama nedense sizin konunuzda sadece sizin fazla takıntı yaptığınızı düşünüyorum,

Yani şimdi bilemedim eğer uzun süredir getirip götürüyorsa, yani Bi şekilde irtibat halindetse o da eklenebilir yani, arada ki samimiyet ve samimiyetsizliği bağlıdır bu, ben bir gün bankaya gittim, bankada bireysel işlem yapan kişi ile işlemleriniz yaklaşık yarım saatten biraz uzun sürdü sağolsun çok ilgilenmiş, işimden havadan konuşurken, öyle Bi sıcak samimiyet oluştu, ama asla öyle sarkıntılık hissetmedim, eşinden çocuğundan bahsetti, o gün beni faveboka eklemişti, hatta görünce gülümsedim böyle, ne kadar iyi biri demiştim, 6 yıl geçti ben evlendim o kişi hala evli ve ekliyizdir ama tek kelime muhabbet etmemişizdir öyle mesajla falan, yani eşiniz sizi aldatmış olsa neden göreceğini bile bile faveboka eklesin ki, ben normalde hep olumsuz düşünen bir yapım vardır ama nedense sizin konunuzda sadece sizin fazla takıntı yaptığınızı düşünüyorum,
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM.BİLMİYORUM TAKINTI DA OLABİLİR GERÇEK TE OLABİLİR.

Böyle yaşamak zor olmuyor mu?
Ortada elle tutulur bir şey yok.
Klasik iş arkadaşlığı yakınlığı yani.
Özgüveniniz olsun biraz.
Bir gün gitmek isteyen adam a kişisi olmasa b kişisine gider.
Sizinle kalmak isteyen de kalır yani.
Bu kadar basit aslında. Huzursuzluğa gerek yok.

Lütfen büyük harfle yazmayın hem sitede yasak hem göz yoruyor. Eşiniz aldattı veya aldatmadı diyemem ama sizin tavırlarınız gerçekten boşanma sebebi. 2 yıldır aynı kadın yüzünden eşinize ve kendinize hayatı zindan etmişsiniz. Dahası ortada somut hiçbir şey yok. Sırf kıskançlıktan departman değiştirmişsiniz eşinize bunlar çok uç tepkiler, boşanmanız ikinizin de yararına olur, psikolojik destek almanız şart.

SEVGİLİ HANIMLAR. .ÖNCELİKLE MERHABALAR.BENİM İÇİNDEN ÇIKAMADIĞIM BİR DERDİM VAR.EŞİMDEN ŞÜPHE DUYDUĞUM BİR OLAY VAR VE BEN BU OLAYI ÇÖZEMEZSEM YUVAMI YIKACAĞIM. BEN VE EŞİM 14 SENELİK EVLİYİZ.BİR OĞLUMUZ VAR.İKİMİZ DE ÇALIŞIYORUZ.HER ŞEY SAKİN GİDERKEN BİR ANDA BİRŞEY OLDU VE BİZ İKİ YILDIR KOPTUK.EŞİMİN İŞ YERİNE EVRAK GETİRİP GÖTÜREN BİR KIZ VARDI.EŞİMLE ARADA İŞ İÇİN MESAJLAŞIRLARDI.BAZEN DE BİR İKİ DAKİKALIK ARAMALAR OLUYORDU.BENİM BABAM SENELERCE ANNEMİ ALDATTI VE İLK NİŞANLIM DA BENİ ALDATTI.O YÜZDEN BU KONULARA ÇOK TAKIĞIM VE EŞİM DE BİLİR..EŞİME BU KIZLA SAMİMİ OLMASINI İSTEMEDİĞİMİ İÇİME BİR ŞEY DOĞDUĞUNU SÖYLEDİM.ARADAN BİR HAFTA GEÇMEDEN EŞİM BU KIZI SOSYAL MEDYADAN EKLEMİŞ.KIZDIM.KIZINCA BEN EKLEMEDİM SEN EKLEDİN İFTİRA ATIYORSUN DEDİ.SONRA TABİ İTİRAF ETTİ.ÖYLESİNE EKLEDİM ART BİR NİYETİM YOK DEDİ.SONRA SİLDİ.BİR KAÇ AY SONRA TELEFONDA DURUMLARINA BAKARKEN GÖRDÜM SEN GÖRME DİYE SİLMEYE ÇALIŞIYORDUM DEDİ.ÇALIŞTIĞI DEPARTMANDAN AYRILMASINI İSTEDİM. BU OLAYIN ÜZERİNDEN İKİ YIL GEÇTİKTEN SONRA ARTIK BOŞANACAĞIMI ANLAYINCA AYRILDI.BU ARADA HİÇ YAZIŞMA ARAMA OLMADI YA DA BEN GÖRMEDİM.BİLMİYORUM.İŞ ARKADAŞI OLAN BAŞKA BİR
BAYANA SORDUM ASLA ÖYLE BİR ŞEY YOK DEDİ.BEN BU İKİ YIL DA ÇOK DEĞİŞTİM.ÖZGÜVENİM BİTTİ.EŞİME O KADAR GÜVENİRDİM Kİ.BENİ HEP SEVER SANIYORDUM.BEYEFENDİ BENİ BAKIMSIZ BULDUĞUNU SÖYLEDİ.BU ARADA ASLA O KIZA BİR SEY HİSSETMEDİM DİYOR.YEMİNLER EDİYOR.BİR KAÇ KEZ BOŞANMAK İSTEDİM GÜNLERCE AĞLADI.SÜREKLİ PEŞİMDE GÖZÜMÜN İÇİNE BAKIYOR.BENİ BU ŞÜPHE BİTİRDİ .EMİN OLSAM BOŞANACAM .YAPMADIYSA UNUTUCAM.AMA YA ONDAN HOŞLANDIYSA YA BERABER OLMAK İSTEDİYSE?ÇOK MUTSUZUM SÜREKLİ BOYNUM AĞRIYOR EŞİME İYİ DAVRANMAK İÇİMDEN GELMİYOR.ALDATMAK İSTEDİ Mİ ? NEDEN UYARMAMA RAĞMEN EKLEDİ? NEDEN BEN EKLEMEDİM DİYE YALAN SÖYLEDİ?NEDEN O İŞ YERİNDEN HEMEN AYRILMADI?SİZCE YAKALAMASAM ALDATACAK MIYDI?LÜTFEN BANA SAMİMİ CEVAP VERİN. EŞİM EVDEN İŞE İŞTEN EVE BİR İNSANDIR.DIŞARI HAYATI YOKTUR.YUVAMIZA BAĞLIDIR.NEDEN BÖYLE BİR HATA YAPTI?YA DA BEN Mİ TAKINTI YAPIYORUM SİZ NE DERSİNİZ?
Eşiniz haltlar karıştırmış olabilir.Ama bu 2 senelik mevzu yani.Sizi dinlemeyip eklemeye devam ettiğinde belliymiş zaten.

Lütfen büyük harfle yazmayın hem sitede yasak hem göz yoruyor. Eşiniz aldattı veya aldatmadı diyemem ama sizin tavırlarınız gerçekten boşanma sebebi. 2 yıldır aynı kadın yüzünden eşinize ve kendinize hayatı zindan etmişsiniz. Dahası ortada somut hiçbir şey yok. Sırf kıskançlıktan departman değiştirmişsiniz eşinize bunlar çok uç tepkiler, boşanmanız ikinizin de yararına olur, psikolojik destek almanız şart.
çok özür dilerim tamamdır.

Babam da sözde bizi pek severdi ve bizim üzerimize, Kur’an ın üzerine yemin ederdi aldatmadım diye. Ben 3-4 kere yakaladım zaten.

ikiniz de tuhafsınız, eşiniz yalancı ama saçma sapan bi yalan söylemiş bu da bana sizin adamı zorla yalana ittiğinizi düşündürdü.siz de geçmişinizde yaşadığınız kötü şeylerle insanları sürekli suçlayıp psikolojik baskı yaratıp etiket atamazsınız.bu konuda travmanız varsa tedavi olun.

ikiniz de tuhafsınız, eşiniz yalancı ama saçma sapan bi yalan söylemiş bu da bana sizin adamı zorla yalana ittiğinizi düşündürdü.siz de geçmişinizde yaşadığınız kötü şeylerle insanları sürekli suçlayıp psikolojik baskı yaratıp etiket atamazsınız.bu konuda travmanız varsa tedavi olun.
belki siz haklısınız bilmiyorum.ben sadece gerçeği bilmek istiyorum.

X