Lütfen yardım edin

Eymen-in Clnar-in Annesi

👶Çınar❤Eymen👶
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2017
493
673
Selamın aleyküm 2 buçuk yaşında oğlum var dün ile beraber 6 oldu toplam gece uykusundan ağlayarak uyanıyor ama her zaman değil ara da bir yapıyor bunu sanki uyur gezer gibi gözü açık ama ağlama krizi geçmiyor en son bağırınca susuyor mesela su veriyorum istemiyor ben suyu mutfağa götürünce ağlıyor su diye bize git diyor kalkmaya başlayınca ağlıyor elimizden tutuyor lütfen böyle bisey başınıza geldiyse yardım edermisiniz eşim nazar yada gece rüyasında korktuğu için olabilir diyor bilmiyoruz neden böyle

Doktora danışın belki bizim goremedigimiz bilemediğimiz bir sorunu vardir. Duayi da denemek isterseniz o aglarken youtubedan kuran acabilirsiniz. Ya da siz okuyabilirsiniz. Belki faydasi olur.

Vealeykumselam.. çocuklar gün içinde ne yaşarlarsa onun tepkilerini gece verebiliyorlar sürekli beraber misiniz bu zamanda yanına yabancı birisi geldü mi bunları bir düşünün nazar olabilir dediğiniz gibi felak nas ayetelkürsi okuyun bol bol hatta suya okuyup içirin besmele çekin uyurken lavanta yağı da çocukların rahat uyumasını sağlıyormuş yastığına damlatabilirsiniz. ve sizin sakin olmanız lazım tez vakitte geçer inşAllah..
(bir yere gidip gelince oğlumda çok olurdu dikkat çeken bir çocuktu bol bol okurduk hala da okurum )

Çok Sagolun allah razı olsun sizlerden bilinç altı ve nazar temizliği yapan bi doktorumuz var di onunla görüştük tabletten bsy den korktuğunu gördü alnında onu temizlediğini söyledi tablet vermeyin eline dedi verecekseniz de wi-fi kapatıp verin dedi bide bolbol okumam gerektiğini söyledi sizin dediginiz gibi benim oğlumda çok dikkat çekiyor hatta bazen kız misin erkek misin diyor lar maşallah saçlar da sarı bakalım suanlik bsy yok allah'a şükürler olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…