Erkek İnfertilitesi (Lütfen yardim edin) sperm hareketsizliği

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Biz 4 şubatta test vermiştik . Sperm sayısı 1,6 milyon çıktı . 20 milyonda . Sonra doktor tavsiysi ile 1 aydır neofortil kullandık. 25 gün klomen kullandık. 1 aydır sabah iki tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi. Zeytin yağında incir sabah aç karnına iki adet. Portakal yedi muz yedi . İki gün önce test verdik 9 milyon sperm sayısı 15 milyonda . Doktor çok iyi demiş ilaca devam edicez . 2 ay sonra tekrar test vericez . Bilgi amaçlı yazdım. Aklımda hep keçiboynuzu kürü kaldı yapayımmı diye onuda deneyeceğim. Ama bunları yaparken haraketsiz sperm değerimiz% 67 ye çıktı
Eşin kaç yaşında

canim morfoloji son spermiyograma göre normal yapili %80 anormal yapili %20
Canım değerleriniz morfoloji bizimle aynı biz hiç ilaç kür yapmadık ameliyat sonra o yüzden sadece sayı arttı... şimdi ilaçlara başladık bir ay oldu inşallah hız ve mırfoloji de artar, ilaç öncesi ileri hız %10 yavaş ileri %25ti morfoloji %6 baş anomalisi %93 ameliyatın üzerinden 15 ay geçti hala birşey yok ... sizin değerler çok iyi morfoloji süper şansınız bizden çok yüksek inşşallah tez zamanda kavuşuruz bebişlere

Nejfer sizin ne kadar sğredir olmadı yaşın kaç? Senin yumurtlama düzenli mi
canım eşmde bende 28 yaşindayız. 1.5 senedir korunmuyoruz. varikoseli kasım ayinda ogrendik ve hemen ameliyat olduk 3 gün içerisinde. 4 ay gecti ameliyatin üzerinden. benim yumurtlamam düzenli normal bnm açimdan hersey. Rabbim ol desin kavusalım bebeklerimize. Allah yardımcımız olsun.

Biz 17/02 neofortil ile başladık . 22/02 klomen eklendi. 17/02 de keçiboynuzu pekmezi , zeytinyağında incir başladık. Şimdi bugün evicap a başladık. Nohut yemeği haftada 2-3 yiyecek. Bakalım 4.ayda ovulasyon kitiyle yumurtlama takibi yapıcam. Kısmet belki düzelen birseyler vardır.

kızlar merhaba bende sizlere bişey danışmak istiyorum. ben 6 ay vajinusmusla uğraştım yener yenmez bebek olur sandık ama 3 aydır hiç korunmamıza rağmen ( hatta belimin altına yastık koyup beklememe rağmen ) hamile olamadım. sonra ilk olarak ben doktora gittim bana vajinal muayene yaptı sanırım yumurtalıkta yada rahimde bişey yokmuş. bide kan tahlili yaptı ama regl değildim normal bi hormon testiydi ve ondada hormonlar yetişkin değerdedir yazıyordu. sonra eşim semen testi yaptırdı sperm 26 milyon harektli 14 milyon ileri hareket %54 yerinde hareket %38 ve morfoloji %3 çıktı. biz araştırdık ve eşim evicap kullandı aynı zamanda keçiboynuzu kürür yaptık ama çabuk bitiyordu aktar uzaktı onu bırakıp eczaneden hünnap marka soğuk pres keçiboynuzu özü aldık. sormak istediğim şey keçiboynuzu yerine soğuk pres özünü kullansak olur mu deneyip fayda gören var mı? bide ben ne gibi tahliller yaptırmalıyım ben lh fsh gibi sonuçların olduğu tahlili yaptırmadım çünkü doktorum bana bundan bahsetmedi onu yaptırmalı mıyım? başka ne gibi öneriniz var bilgi verirseniz çok sevinirim

Herkese merhaba . Özellikle bu konuya yazmak istedim, aynı sorun bizde de vardı. Ve bu sorunla ilgili bütün yorumları burdan okuduk. Ve süreci sizinle paylaşmak istedik. Eşimde sperm hızında sorun vardı ve 5 ay korunmamamıza rağmen hamilelik gerçekleşmedi. Eşim İlk önce 15 gün keçi boynuzu kürü ve bu süre içerisinde keçi boynuzu pekmezi kullandı. Ve bir de takviye doğal e vitamini hap. Bu süreçte eşim üroloji doktorlarına gitti. Bir doktor, varikosel olmamasına rağmen ameliyat edelim olmasa tüp bebek dedi. En son gittiği doktor ise PROMOTIL M-FORTE adlı bir ilaç verdi. Ve eşim 1,5 aydır kullanıyor. Çok şükür geçen hafta hamile olduğumu öğrendim. Sperm düşüklüğünden ötürü sorun yaşayanlara bir yol göstermesi umuduyla

Herkese merhaba . Özellikle bu konuya yazmak istedim, aynı sorun bizde de vardı. Ve bu sorunla ilgili bütün yorumları burdan okuduk. Ve süreci sizinle paylaşmak istedik. Eşimde sperm hızında sorun vardı ve 5 ay korunmamamıza rağmen hamilelik gerçekleşmedi. Eşim İlk önce 15 gün keçi boynuzu kürü ve bu süre içerisinde keçi boynuzu pekmezi kullandı. Ve bir de takviye doğal e vitamini hap. Bu süreçte eşim üroloji doktorlarına gitti. Bir doktor, varikosel olmamasına rağmen ameliyat edelim olmasa tüp bebek dedi. En son gittiği doktor ise PROMOTIL M-FORTE adlı bir ilaç verdi. Ve eşim 1,5 aydır kullanıyor. Çok şükür geçen hafta hamile olduğumu öğrendim. Sperm düşüklüğünden ötürü sorun yaşayanlara bir yol göstermesi umuduyla
Merhaba canım gözünüz aydın Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayi nasip etsin inşallah.benim eşimde promotil m Forte şase kullanıyor.sizde sayı morfoloji hız kaçtı canım sana zahmet cevaplar mısın

Merhaba canım gözünüz aydın Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayi nasip etsin inşallah.benim eşimde promotil m Forte şase kullanıyor.sizde sayı morfoloji hız kaçtı canım sana zahmet cevaplar mısın

Amin. Allah size de nasip eder inşallah. İlk testte sayı 17 milyon son testte 67 milyon. İlk testte ileri hızlı %1 son test %3. Yavaş ileri ve ve yerinde hareket ise 3 katına çıkmıştı. Anormal morfoloji ilkinde %98 son test ise %60

Amin. Allah size de nasip eder inşallah. İlk testte sayı 17 milyon son testte 67 milyon. İlk testte ileri hızlı %1 son test %3. Yavaş ileri ve ve yerinde hareket ise 3 katına çıkmıştı. Anormal morfoloji ilkinde %98 son test ise %60
Amin insalalh banada dua edin .bizimde sonuçlar kötü gerçekten.peki promotil kullanırken hiç test yaptı mi eşiniz .sizce değerlerin yükselmesinde hangisi etkili olmuştur

Çok soru sordum helal et hakkını canım ama e vitamini hangisiydi

Çok soru sordum helal et hakkını canım ama e vitamini hangisiydi
Solgar 200 mg haptı. Saraçoğlu tavsiyesi üzerine eşim kullanmaya başlamıştı. Eşim ilk testi yaklaşık 2 ay önce yapmıştı. 1,5 aydır promotil kullanıyor. Yaklaşık 2 aydır solgar kullanıyordu. Yeni testi de bugün yaptırdı.

Solgar 200 mg haptı. Saraçoğlu tavsiyesi üzerine eşim kullanmaya başlamıştı. Eşim ilk testi yaklaşık 2 ay önce yapmıştı. 1,5 aydır promotil kullanıyor. Yaklaşık 2 aydır solgar kullanıyordu. Yeni testi de bugün yaptırdı.
Çok teşekkürler cevabın için canım :)

Bu mu canım solgar

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-24-21-19-40.png
    Screenshot_2017-10-24-21-19-40.png
    101,1 KB · Görüntüleme: 190
Merhaba arkadaşlar bizde bugün kullanmaya başaldık pormotil women ve men
Kullananlar yorum yaparsa sevinirim

Uzun bi aradan sonra merhaba herkese benin kızım oldu ikinci bebek
Merhaba arkadaşlar bizde bugün kullanmaya başaldık pormotil women ve men
Kullananlar yorum yaparsa sevinirim
Arkadaşım hareket sorunu varsa keçi boynuzu kullan e vitamini ve impryl kullan cok faydasını görürsünüz

X