Lütfen yardım edin Hamile miyim?

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
merhabalar benim sat 29 aralık ve bir hafta önce ilişki oldu ve dünden beri k.rengi bir akıntım var öyle yoğun değil ben bugün meraktan gidip test aldım ve belli belirsiz 2. çizgiyi gördüm ama yani yarısı var yarısı yok gibi çok belirsiz benmi öyle görüyorum diye görümceme gösterdim o da gördü sizce hamilemiyim?

kızlar testin resimlerinide ekliyorum ya kimse yokmu yorum yapacak

$1.jpg

$1.jpg

Ben mi yanlış anladım yoksa bir hafta sonra hemen belli mi olmuş oldu:S

döllenen yumurta 5 gün içinde tutunmuş...2 gündür bhcg 20 olduysa eğer..test pozitif...

canlarım bugün yaptığım farklı testler negatif çıktı ne yapmalıyım şimdi resmen çöküntüye uğradım

kan testı yaptırabılırsınız...

bilmiyorum adetimi beklesen nasıl yani şimdi negatifmi :KK43: eşim askerde ona sölmiştim çok sevinmişti şimdi nasıl yok dicem :KK14:

yarın sabah ilk yaptığım testin aynısında alıp yine yapmayı planlıyorum

inşallah hemilesindir canım beklenen ve istenilen bir gabelikse tabi...ben ilk gebeliğimde aynı senin durumundaydım sabah yaptım çift çizgi var havalara uçtum koştum hemen ikinci test aldım yaptım hemen negatif çizgi felan yok çöktüm tabi.dedim bu böle olmayacak sabah aç karnına ilk idrarla yine test yaptım yine pozitif bu sefer kan testine koştum ve orda kesin sonuç çıktı zaten.reglimdem 2 gün önce öğrenmiştim hamile olduğumu :) şimdi son reglim 31 aralık muhtemelen geçen hafta yumurtlamam oldu şimdi aklıma şüphe düşürdün acaba kan yapsam benimde sonuuç çıkarmı ve çıkan sonuç kesin olurmu? bilemedim bende

yarın sabah ilk yaptığım testin aynısında alıp yine yapmayı planlıyorum

Canım bence aynısını alma derim kan testi yaptırman daha doğru olur bence...Kan testi yaptırmak istemezsen 2yada 3 gün daha bekleyip sabah ilk idrarla başka testlerden alıp yap. inşallahh hakkında hayırlısı olur...:nazar:

inşallah hemilesindir canım beklenen ve istenilen bir gabelikse tabi...ben ilk gebeliğimde aynı senin durumundaydım sabah yaptım çift çizgi var havalara uçtum koştum hemen ikinci test aldım yaptım hemen negatif çizgi felan yok çöktüm tabi.dedim bu böle olmayacak sabah aç karnına ilk idrarla yine test yaptım yine pozitif bu sefer kan testine koştum ve orda kesin sonuç çıktı zaten.reglimdem 2 gün önce öğrenmiştim hamile olduğumu :) şimdi son reglim 31 aralık muhtemelen geçen hafta yumurtlamam oldu şimdi aklıma şüphe düşürdün acaba kan yapsam benimde sonuuç çıkarmı ve çıkan sonuç kesin olurmu? bilemedim bende

canım benim inşallah istediğin gibi olur benimki de istenen bir gebelik

Canım bence aynısını alma derim kan testi yaptırman daha doğru olur bence...Kan testi yaptırmak istemezsen 2yada 3 gün daha bekleyip sabah ilk idrarla başka testlerden alıp yap. inşallahh hakkında hayırlısı olur...:nazar:

yaptığım testleri size şöyle özetleyeyim ilk aldığım usa malı diğer 2si sözde aynı marka ama hem paketi daha koyu renk hemde çin malı 3. aldığım ise 27 tl ye aldım kontrol çizgisi bile 3-4 dkka sonra çıktı ve o bile silik ti baya

ha birde şunu düşünüyorum o ilk yaptığım testin aynısından 2 tane alayım birini bekar olan görümcem var ona yaptırcam testi test etmek için diğerinide kendim

ha birde şunu düşünüyorum o ilk yaptığım testin aynısından 2 tane alayım birini bekar olan görümcem var ona yaptırcam testi test etmek için diğerinide kendim

miratech marka test bulabilirsen tavsiye ederim..
ya da one step olanlardan al :)
bence gebesin.
haber vermeyi unutmma.
ama o kadar para yatıracağına git bi kan testi yaptır kesin sonuç öğren.

miratech marka test bulabilirsen tavsiye ederim..
ya da one step olanlardan al :)
bence gebesin.
haber vermeyi unutmma.
ama o kadar para yatıracağına git bi kan testi yaptır kesin sonuç öğren.

canım işte o ilk yaptıgım one stepti 2. çizgiyi gördüm

kızlar göbeğimden aşağı k.rengi bir çizgi iniyor öncede vardı belli belirsiz ama iyice belirginleşmiş bu da bir belirti olabilir mi

X