Lütfen yardım edin Eczacı iki farklı test vermiş

ozlemcnbkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
8
3
29
Arkadaşlar iki tane gebelik testi istedim adetim 11 gün gecikti için ilk testi yaparken bozuk çıktı diye diğerini yaptım pozitif çıktı. Ben sevinçten ağlarken yarım saat sonra kardeşime göndermek için kutuya bir baktım testin biri ovulasyon diğeri gebelik ama hangi test hangisinden çıktı bilmiyorum. Artimed markalı test biri mor biri pembe ağlamak üzereyim bilen varsa nolur yardım etsin

İlk gebeliğimi ovülasyon testinden öğrenmiştim🤭 evde o olduğu için bi deneyeyim dedim orda çizgi görünce eczaneden test almıştım ondada pozitif vermişti hemen kan verin haber verin❤️🙏

İlk gebeliğimi ovülasyon testinden öğrenmiştim🤭 evde o olduğu için bi deneyeyim dedim orda çizgi görünce eczaneden test almıştım ondada pozitif vermişti hemen kan verin haber verin❤️🙏
İnanın yıkıldım. Polikistik over hastasıyım ve iki senedir evlat yolu gözlüyorum sanki başımdan aşağı kaynar su döküldü testlerin farklı olduğunu gorunce

Resmini at bakalım. Bir de yumurtlama dönemi değilse gebe olanlarda da ovulasyon çift çizgi gösteriyor
Adetim 11 gün gecikti normalde yarın ovulasyon başlıyordu.

Eklentiler

• 16654848210718401682030461574835.jpg
    16654848210718401682030461574835.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 145
Sanki güzel haber alacaksınız gibi gözüküyor. İnşallah istediğiniz haberi alır buradan da bize yazarsınız🙏❤️ bence hemen gidip kan verin hem 11 gün geçmiş adetten neden olmasın😍

Gebelik testi uzerinde “hcg”, ovulasyon uzerinde “LH” yazar. O sekilde bakin bir de.

İnşallah hayırlı sağlıklı haberler alır bizimle paylaşırsınız🙏❤️
Malesef gittim konuştum eczane ile yerine tekrar test verdiler pozitif çıkan ovulasyonmuş gebelik yaptım fakat negatif çıktı şuan yıkılmış durumdayım ben mutluluktan ağlamıştım oysaki .. ilk baktığımda negatif çıksa uzulmezdim şuan bittim

Malesef gittim konuştum eczane ile yerine tekrar test verdiler pozitif çıkan ovulasyonmuş gebelik yaptım fakat negatif çıktı şuan yıkılmış durumdayım ben mutluluktan ağlamıştım oysaki .. ilk baktığımda negatif çıksa uzulmezdim şuan bittim
Üzülme rabbim hayırlı sağlıklı bebiş nasip etsin. Herşey vaktini bekliyor. Dualarım seninle ❤️

Sen yinede bi kan testi ver. Bunu fırsata çevir yumurtlama dönemindesin demek belkide bu bir sinyal öyle görelim🥰

Sen yinede bi kan testi ver. Bunu fırsata çevir yumurtlama dönemindesin demek belkide bu bir sinyal öyle görelim🥰
Öyle tabiki sadece anlık yıkılma yasiriyorum pozitif olduğunu gördüğümde çok sevinmiştim heycandan ellerim titriyordu şuanki durum tabiki beni çok sarsti

Arkadaşlar iki tane gebelik testi istedim adetim 11 gün gecikti için ilk testi yaparken bozuk çıktı diye diğerini yaptım pozitif çıktı. Ben sevinçten ağlarken yarım saat sonra kardeşime göndermek için kutuya bir baktım testin biri ovulasyon diğeri gebelik ama hangi test hangisinden çıktı bilmiyorum. Artimed markalı test biri mor biri pembe ağlamak üzereyim bilen varsa nolur yardım etsin
Hamile olsaydiniz zaten hem ovulasyon hem gebelik kipkirmizi pozitif cikardi cunku 11 gun gecikmissiniz. Tek sanssizliginiz birinin bozuk cikmasi olmus.

Pozitif diye okadar sevinmiştim ki şimdi böyle duvara toslamis gibiyim son sürat normalde çok üzerinde Durmazdim ama şuan böyle sanki paramparça yok dualarınız için çok teşekkür ederim
Dilerim çok daha guzel mutluluklar yaşarsınız. Sizi çok iyi anlıyorum bir anlık sevinç arkası hüsran olmuş ama pes etmeyin. Her kışın sonu bahardır

X