lütfen yardim edin, BALAYI icin temiz deniz ve- özel Balayi odasi olan yerler????

Biz kıbrıs merit crystal cove otelindeydik .. herşeyiyle o kadar memnun kaldım ki..
bizim gittigimiz dönem 2010 nisan ayıydı yani kıbrısın en güzel olduğu dönemler..
kesinlikle tavsiye ederim özellikle de balayı içinnnn :KK16::KK34:

5 yıldızlı ''Ayvalık Grand Temizel Otel''.. biz çok memnun kalmıştık canım. Bizim gittiğimizde sezon sonuydu, çok uygundu. Şu anda kişi başı 150TL civarı canım. İnternetten bakabilirsin:KK19:

Biz kıbrıs merit crystal cove otelindeydik .. herşeyiyle o kadar memnun kaldım ki..
bizim gittigimiz dönem 2010 nisan ayıydı yani kıbrısın en güzel olduğu dönemler..
kesinlikle tavsiye ederim özellikle de balayı içinnnn :KK16::KK34:

cok cok tskler hemen bakicam:) cok sagolunn

Bu kacinci konu acisim buraya biliyorum ama bi türlü yardimci olan yok :KK43:

nisanlimda bende cok kararsiz kaldik ve zaman gectikce geciyor , erken rezervasyon yaptirmak istiyoruz...

Neresi olursa olsun..denizi güzel temiz ve özellikle balayi suit gibi bir otel biliyorsaniz allah rizasi icin otel adini yazin

cok yardimci olur.. kafam allak bullak oldu bak bak isin icinden cikamiyorum..

Cogu baktigim otelde balayi odasi gibi birsey yazmiyor.. peki rezervasyon yaptirsak arayipta balayi icin geliyoruzmu dememiz gerekiyor? (süsleme vs icin)?

Balayina MART- NISANDA GIDECEZ; hava durumu nasil olur??

yardim edin lütfen..

Bence bir de Adam & Eve'e bak: Adam & Eve Hotels, Belek - Antalya / Türkiye Bence balayı için oldukça ideal. Tüm konseptleri çiftlere özel çünkü. Hem Mart-Nisan'da Antalya çok güzel olur.

bir tanıdıgım birkaç yıl önce bodrumda blue dreams dıye 5 yıldızlı otele gıtmişti 1 haftalıgına agustosta, balayı indirimi oldugunu soylemışlerdı, sınırsızmış her şey, çoğu yabancı turıstmiş kalanların, cok memnun kalmışlar, fotograflarda da guzel görunuyordu gercekten.

kızlar bende jakuzili balayı oteli arıyorum ama jakuzili oda bulmak ne zormuş anlamadım :KK43: ayrıca çok pahalılar lütfen öneride bulunursanız jakuzili odası olan oteller tavsiye ederseniz sevinirm :KK66:

cnm biz kıbrısa gttik muhteşem demek az kalır o kadar gzl geçti...
ama bz haziranda gttik martta nasıl olur blmıorum hayatm ama şiddetle tavsiye ederm....:KK16:

allahım tüm hayatınız boyunca sizi mutlu etsin canım.nereye gittiniz kıbrısa merak ettim bende öyle düşünüyorum da

alanya -gold city
fethiye -sahra su

ben antalyada yaşıyorum alanya antalyada o mevsimde hava gayet güzel oluyor tamzamanı yanii

Son düzenleme:
cok tsklerr bu oteli bende gördüm bir cok kisi gitmis.. iste mart- nisan oldugu icin tereddüt icinde kaldim hava nasil olur falan diye.. deniz soguk olur tabiki ama zaten deniz olmasada olur önemli olan güneslenmek ve havuz bizim icin.. , cok tskler yorumun icin mutlaka bakicam voyage'e :)

canim iste en büyük sorunda bu ya.. nereye baksam olmuyor.. hep rezervasyon yapilmamaktadir diyorlar.. acaba dolumu yoksa henüz yapilmiyormu?? daha 9 ay var cünkü:S

sence nezaman yapalim? yani uygun fiyata 'erken rezervasyon' olarak gecmesi icin 6 ay önceden olurmu acaba??:44:

Erken rezervasyon yaptırabilirsin tabi ki arkadaşım da 2013'de evleniyor ama şimdiden Yurtiçi Erken rezervasyon imkanlarından faydalanarak gayet makul bir fiyata gidicekler. WTS ile itibata geç derim ben tur konusunda yurtiçi ve yurtdışı oldukça iyi fiyatlar sunuyorlar. Ayrıca çalışanları çok sempatik :) :) :). Arkadaşım balayı rezervasyonu için gitiğinde bende Uzakdoğu araştırması yaptım oldukça bilgi verdiler.

mart ayı ve nisan 1 e kadar kış sezonu olarak geçiyor. daha yaz sezonunda olduğumuz için hemen açmazlar programların ı canım :) bence aralık ya da ocak gibi yaptırırsın rezervasyonunu zaten sezon dışı olduğu için fiyatlar hemen hemen aynı. yaz sezonunan göre çok çok uygun :)

biz sadcee dinlendik gezdik o bile yetti harikaydı her şey:)

bu arada voyage belek' in yanında max royal var oraya gidenler de çok memnun hemde resimlere baktığımda orasının içi daha güzeldi oraya da bakmanı tavsiye ederim canım :) fiyatlar biraz pahalı ama bilgin olsun :)

bu arada son bi şey olarak da merak ettiğim bir otel var MARDAN PALACE. orası nasıl bilmiyorum ama tatil bütçen genişse düşünmeni öneririrm:):KK9:

canim Max royal gercekten dikkatimi cekti ineternetten fiyat arastirmasi yaptim ama 5 geceligine 10.000 küsür fiyat cikti bukadar fazlami gercekten otel cok hosuma gitti ama cikan fiyatin dogru olup olmadigini bilmiyorum yardimci olabilirsin

X