Lütfen yardım eder misiniz hpv miyim?

Merhaba bende de çıktı doktora gittim sizin durum ne şuan
Dun doktora gittim hemde hem ozele hem devlete. Ikiside siğile benzemiyor dedi. Bogazimdaki seyler de geçti anlamadim bende. Normal smear testi aldilar. Hpv bakilan sadece ketem de alınıyormuş. Ona gitmedim. Ikiside benzemiyor diyince icim rahatladi. Zaten onlar bayagidir vardi genitalde agzimdaki kabarciklari yeni farketmistim..

Hiç cinsel deneyiminiz olmadı ise hpv olması zor.

Bu
Tamam bu sefer gideceğim doktora diyorum fakat hulunduğum bölgede devlet hastanesinde asla randevu alınamıyor yok çünkü. Keşke anlayan biri çıksa da fotoğrafını atsam gerçekten ara ara vuruyor bana çok kafama takıyorum

Kaç yaşındasınız ki? Devlet hastanesi hpv ye sadece 30 yaş üstüne bakıyor

25 yaşındayım. Ya gerçekten mi? Ama ben bu bendeki şeylere bile baktıramadim acaba vajinanın doğal yapısı mı bu hiçbir şey bilmiyorum

25 yaşındayım. Ya gerçekten mi? Ama ben bu bendeki şeylere bile baktıramadim acaba vajinanın doğal yapısı mı bu hiçbir şey bilmiyorum
Merhaba son durumunuz nedir acaba ben de sizle aynı durumdayım ve kafama çok takıldı bu durum , yardım ederseniz sevinirim;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…