Lütfen sperm testimize bakarmisiniz 😔

karacisto

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
136
42
20
Varikosel mücadele ediyoruz

Eklentiler

• 16664242186692547214348533661370.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 129
Hız yok. Takviye edici gıdalar kullanılabilir. Çakşır otu suyunu araştırabilirsiniz

Varikosel mücadele ediyoruz
Bizde de ileri hareket 0 ama yerinde hareket 42 cıktı o yüzden doktorlar normal diyorlar ikisinin toplamının en az 40 olmasi gerektiği için biz bunun için proxeed plus kullanıyoruz hem sperm sayısına etkisi var hem de harekete incir kurune de basladik hacamatta yaptirdik bakalim yeni testte nasıl olacak

Bende incir kürü keçiboynuzu kürü ve pekmezi filan kullanıyorum bide e vitamini sanırım iyi geliyormuş

Hacamati hastanedemi yaptırabiliriz

Çok fazla şeyi aynı anda kullanmak da olumsuz etki yapabiliyor. Doktorunuz ne diyor? Ameliyat oldunuz mu yoksa ameliyata ihtiyaç yok mu dedi?

Testiniz bizimkine çok benzer çıkmış. Bizde normal morfoloji 0dı, sizde 1çıkmış çok şükür. Eşim sadece promotil m forte kullandı, doktorumuz gerekli her şeyin bu vitaminde olduğunu, yanında ekstra bir şey yaparsak yanlış yönde bozabileceğmizi söylemişti...

Doktorun dediğinden çıkmadık. Sigara, nargile içilen ortamda bile bulunmayacak dedi, slim fit pantolon yasakladı, iç çamaşırı da rahat olacak vs. Ben de yumurta takibi yaptırıyordum, pko var bende. O şekilde benim tedavimin 19.ayı eşimin 9.ayında gebelik oldu ve elhamdulillah sonunda evladımıza kavuştuk. Darısı başınıza

Teşekkür ederim inşallah bizimde olur benimde yumurtam çatlamiyomus ilaçla düzeltirim dedi ya inşallah

Çok fazla şeyi aynı anda kullanmak da olumsuz etki yapabiliyor. Doktorunuz ne diyor? Ameliyat oldunuz mu yoksa ameliyata ihtiyaç yok mu dedi?
Ameliyat olması gerektiğini söyledi daha olmadık olucaz inşallah iyi gelen şeyler araştırıp veriyorum doğal şeyler keçi boynuzu pekmezi incir kürü keçiboynuzu pekmezi ceviz fındık bide e vitamini

Ameliyat olması gerektiğini söyledi daha olmadık olucaz inşallah iyi gelen şeyler araştırıp veriyorum doğal şeyler keçi boynuzu pekmezi incir kürü keçiboynuzu pekmezi ceviz fındık bide e vitamini
Ameliyat sonrası düzeliyor değerler. Bizde varikosel de olmadığı için ameliyat olma şansı fa yoktu eşimin. Geciktirmeyin derim, şifa olur inşallah

Proxeed i ne zamandir.kullaniyorsunuz tekrar ne zaman test vereceksiniz bizde de esimde hareket %80 cikti ama sperm sayisi 16 milyon sinirda diye doktor verdi.

Proxeed i ne zamandir.kullaniyorsunuz tekrar ne zaman test vereceksiniz bizde de esimde hareket %80 cikti ama sperm sayisi 16 milyon sinirda diye doktor verdi.
Proxeed 3 ay kullanılıyor bizde ileri hareket 0 di yerinde hareket 42ydi sperm sayısı 80 milyondu birdaha kasımda test verelim dedim bakalım hayırlısı olsun ben onun yanında keciboynuzu incir falan da yedirmistim sizde yapın iyi geliyor bizce

Benim esimde varikosel ameliyati oldu ameliyat oncesi total sperm 22 milyondu sonra ben hamile kalmistim ameliyat sonrasi ama simdi test verince dustugunu gorduk maalesef sanirim iyi beslenmemekten oldu bizim ki cunku morfolojimiz 3 ten 8 e cikti ameliyat sonrasi

Bizim morfolojide sıkıntı yoktu o yüzden bu konu hakkında bilgim de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…