Lütfen okuyun

Minicik yavru ya o kıyamam ben. Rabbim sağ salim evine dönmeyi nasip etsin çok üzüldüm inşallah durumu iyidir tüm kalbimle dualarim sizinle

Rabbim kurtarsin inşallah çok üzüldüm cok dualarım sizinle

Rabbim ailesinin yardimcisu olsun,bugun hayatlarinin en zor imtihanini gecirdikleri kesin,insallah kurtulur,evlat acisi yasamazlar.bir gelisme olursa lutfen yazin...

Allahim annesine babasina bagislasin. Benim kızımda 21 aylik, icim yandi. Giriste oturuyorum yinede camı aciyor diye koltuğun yerini degistirdim. Annem 4. Katta oraya gittigimizde cok dikkatli olmamiz lazim bu bebekler hic yerinde durmuyir :'(

Büyük kızım yataktan düştü diye aklım çikmisti.bu nasil acidir.bende 2.kattayım tüm camlara balkon kapısına kilit yaptırdık korkumuzdan.

Büyük kızım yataktan düştü diye aklım çikmisti.bu nasil acidir.bende 2.kattayım tüm camlara balkon kapısına kilit yaptırdık korkumuzdan.
Anksiyete hastasiyim birde boyle seyler duydukca iyice tavan yapiyor. Bende kızımi 17 gunlukken bebek arabasindan dusurdum. Simdi o anne ne haldedir

Allah yardımcıları olsun. Bizim binada 8. Kattan düşmüştü çocuk. Kendi kendine ayağa kalkıp terliklerini toplayıp bina kapısına dolanmış orda merdivenlere oturup giyinmeye çalışmıştı bide. Mucizeydi gerçekten. Allahım o çocuğa da böyle bı mucize nasip etsin insallah. Ailesi perisandir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…