Lütfen okuyun

Çok korkunç, çok üzücü. Allah şifa versin yavrucağa. Umarım sapsağlam çıkar hastaneden.
Annenin, babanın acısı şuan nasıldır tahmin bile edemiyorum. Nasıl olmuş bu iş ya? Feci paranoyağım ben bu güvenlik meselelerinde. İlk kızım ayaklanmadan bütün kapılara, pencerelere üstten kilit yaptırmıştık. Bebeler kucağımdayken, açık pencereye bile yaklaşamam, kendime bile güvenim yok yani kucağımda, tutuyorum filan diye. Anlık bu işler. Offf... Güzel haberlerle gelirsiniz inşallah.

Iyi akşamlar kk güzel yürekli kadınları.
Konuyu nereye açacağımı bilemedim.bundan büyük dert olmaz diye buraya açtım.
Yaklaşık 2 saat kadar evvel annemlerin komşusunun 1.5- 2 yaşındaki yavruları 4.kat balkondan düştü.şuan da hâlâ doktorlar birsey demiyorlarmış.sizden ricam bu yavrumuza dua edelim.okuyabilecekler yasin okursa çok çok iyi olur.şimdiden teşekkür ederim.Allahım inşallah o masumu anasına babasına bağışlar.
Ayy kuzucuklar Rabbim şifa versin inşallah ben bitane yasin okurum çocukların ismi ne acaba onların isimlerini söyleyerek okuyim

Çok korkunç, çok üzücü. Allah şifa versin yavrucağa. Umarım sapsağlam çıkar hastaneden.
Annenin, babanın acısı şuan nasıldır tahmin bile edemiyorum. Nasıl olmuş bu iş ya? Feci paranoyağım ben bu güvenlik meselelerinde. İlk kızım ayaklanmadan bütün kapılara, pencerelere üstten kilit yaptırmıştık. Bebeler kucağımdayken, açık pencereye bile yaklaşamam, kendime bile güvenim yok yani kucağımda, tutuyorum filan diye. Anlık bu işler. Offf... Güzel haberlerle gelirsiniz inşallah.
Amin insallah.çocukları birak ben kendim bile korkarim yaklaşamam.çamaşırları geriden geriden asarım.bir anlık olan birşey.

allahım acil şifa versin.hayırsıyla annesıne babasına bağışlasın.kıyamam.çok çok zor ve acıdır ALlahım bağışlasın.çok üzüldüm

Offff demeyin ya. Boğazım düğüm düğüm.. Ağzım yüreğimde cevap yazdınız mı diye geldim... Rabb im annesine babasına sevdiklerine sabır versin... Ben böyle olduysam onları düşünmek bile istemiyorum... Şefaatçileri olur inşallah melekleri...

Agladim cok uzuldum bir anne olarak daha uzuldum Rabbim cennetinde en guzel sekilde misafir edecektir anne babaya sabirlar versin.
Ben de bu korkumdan birinci kat aldim.Hatta annemi bu gun biri cagirdi oturmaya aman anne sen gideceksen git ben gelene kadar isten dedesi bakar dedim goturme ucuncu kat kalabalikta cikar balkona goturme dedim.kiyamam cok uzuldum cok.

X