lütfen okuduysan yardım😥pv testi için hangi bölüme gitmem gerekiyor

Yaşınız nedir 30 altına hpv DNA yapılmıyor sivilden mi süründü alındı
Hayır ben ketem de yaptırdım testi ketem 30 yaş altına hpv genotiple testi yapilmiyormus öyle söylediler bende başkasının adına verdim testi Rahim ağzından aldılar suruntuyu hem hpv genotipleme için hem de smear testi aldılar ancak ikisi de negatif geldi sigillerim olmasina rağmen neden negatif geldi anlamadım

Yaren hanım siğilleriniz hala tekrar ediyormu

Sizin devam ediyormu hala

Siğil değilde rutin kontrolde ablamda hpv virüsü cıktı bu da malesef %80 eşten geçiyor ihmal etmeyin ablama rahim ağzı kanseri denildi büyük bir parça alındı patalojiye gitti sonucu bekliyoruz bakalım

Siğil değilde rutin kontrolde ablamda hpv virüsü cıktı bu da malesef %80 eşten geçiyor ihmal etmeyin ablama rahim ağzı kanseri denildi büyük bir parça alındı patalojiye gitti sonucu bekliyoruz bakalım
bende 3 defa kryoterapi yaptrdim ama artk geri ckyo insan ne yapacagni sasryo Allah yardmcimiz olsun ablanizinda oyle insallah

bende 3 defa kryoterapi yaptrdim ama artk geri ckyo insan ne yapacagni sasryo Allah yardmcimiz olsun ablanizinda oyle insallah
Size tavsiyem eşiniz de muayene olsun ve mutlaka korunun Allah yardımcınız olsun insallah şifa bulursunuz

nerede ysptırabilirim bu test nasıl yapılır bilgilendirirseniz sevinirim

Jinekologa gidin o sizi yönlendirecektir ne yapılması gerektiği konusunda. Özel kliniklerde falan çok pahalı ben 1000 lira vermiştim valla :) devlette hatta aile hekimliklerinde bile ücretsiz yapıyorlar.
hamileliğim engelmi ? boğazımda küçük dilin yanında bir papillom çıktı onu bile almıyorlar.sezeryan yaparken alırım diyorlar.kadın doğumcum ve kbb aynı anda girecekmiş ameliyata.o kadar korkuyorum ki sanki doğumdan sonrada eşime cinsel anlamda yaklaşamayacağım gibi.nasıl bir hastalık ilişkiye girdikçe eşimle dahada kötüleşecekmi ölecekmiyim ağız kanseri olup.kafamda bir sürü soru işareti

Canım neden ölesin.Doktorun bilgilendirmedi mi? Geçici bir enfeksiyon demedi mi? Boğazındaki popillomu aldıklarında ve siğilin varsa onları da tedavi ettikten sonra bağışıklığını güçlendirerek virüsü vucuttan atacaksın. Yani genelde öyle oluyor. Ama doktorun kesin bilgi verir çünkü seni o muayene etti sonuçta. Kanser olman için hpv nin varlığından habersiz olman lazım. Varlığından haberdar olduğun bir şey kontrol altında demektir.kanser demek değilsin yani.

canım çok teşekkür ederim dr bana kanser değil alındığı zaman tekrarlamaz dedi.benim genitalde hiçbir sorun yok.eşimle ilişkiye girince çoğalırmı yine çıkarmı ağzımda dedim güldü sadece mutasyona uğramıyor coronavirüs değil bu dedi.ne bileyim.şimdi doğuma kadar bekleyecek olmak bile korkutuyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…