lütfen mesajıma acil cevap verin yoksa yakında stresten ölücem

K

kerman

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kerman
merhaba arkadaşlar siteyi 1 haftadan beri takip ediyorum. adım merve.çok güzel paylaşımlar kadınların böyle bir şekilde böyle biryerde buluşması ne kadar güzel.
sizden bir konuda fikir istiyorum. 1 aylık evliyim ve şuanda gebelik şüphesi ile yaşıyorum.10 gündür yaşadıklarımı bilseniz. anlatayım
1.tansiyon düşmesi
2.yorgunluk
3.mide bulantıları sabah bulantıyla uyanmalar ve sürekli kusmalar bazıları sanki reflü gibi
4.bağırsaklarda gaz yani karın şişkinliği
5.göğüslerde şişkinlik ve damarların belirmesi göğüs uçlarımın koyulaşması
6.sırt ve bacak ağrıları
7.aşırı duygusallık
yani anlayacağınız bütün belirtiler. olmadığım tahlil kalmadı herhangi bir hastalığım yokmuş. şuan için tek şüphe gebelik ama adetimede 2-3 gün var daha. belli olması için 10 gün geçmesi gerekmiş. kaç gündür serumlarla ayaktayım. bugün 2:30dasonuçları alacağım kan testinin ama bakalım.dua edin.
lütfen fikrinizi söyleyin yardımınıza ihtiyacım var anneler anne olmak isteyenler ve anne adayı arkadaşlarım.:1no2:
acil yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi kerman
CANIM BENİM İLK AYDAN BU KADAR STRES YAPMIŞSIN..ÖNCELİKLE SAKİN OLMANI TAVSİYE EDERİM...BELİRTİLERLE BİYERE VARAMIYORUZ HİÇBİR ZAMAN BURDA..ÇÜNKÜ ÇOK GÖRÜYORUZ..BİR ÇOK BELİRTİSİ VAR HAMİŞ ÇIKMIYOR..HİÇ BELİRTİSİ YOK HAMİŞ ÇIKIYOR..BUNLAR KARŞILAŞTIĞIMIZ VARSAYIMLAR...

TABİKİ HAMİŞTE OLABİLİRSİN..KAN TESTİ VERMEN İYİ OLMUŞ KESİN SONUCU ALABİLİRSİN...STRES HAMİŞLİĞİN EN BÜYÜK DÜŞMANI BUNU UNUTMA ..RABBİM HAYIRLISINI NASİB ETSİN...İNŞALLAH İLK AYINDAN HAMİŞ KALIRSINDA BİZİM GİBİ BEKLEMEZSİN..TEST SONUCUNU MUTLAKA ÖĞRENİNCE YAZ....GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ...yerimseniben

• Konu Sahibi kerman
canım belirtilerin hamilelik belirtileri.. ama sudenin dediği gibi ilk aydan bu kadar stres yapma. bebiş elbet gelir. belirtiler yanıltıcı olabiliyor. ben mesela geçen ay nerdeyse herşey vardı, hatta idrar testinde bile çıktı ama yanıltıcı işte.. kan testinde yoktu. bazen duygusal olarak çok isteyince hormonlarımız da ona göre çalışıp bizi yanıltabiliyor.

ama tahlil yaptırman iyi olmuş, kesin sonucu öğrenirsin. mutlaka bize de yaz canım. inşallah hamilesindir, burda çok uzun zamandır deneyenler var, inşallah ilk denemende hamile kalıp biranönce hayırlısıyla yavruna kavuşursun . a.s.

• Konu Sahibi kerman
canım öncelikle hoşgeldin
bir şeyler yazmadan önce sadece sakin olmanı isteyeceğim bu ne stres

evet belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor ama sudenazın da yazdığı gibi bütün belirtilerle hamiş olmayanların yanında hiçbir belirti göstermeden hamiş olanlar da var

eğer istiyorsan dilerim hamişsindir benim gibi çok beklemene gerek kalmadan

• Konu Sahibi kerman
hayatım unutmaki en önemli hamilelik belirtisi beklenen adetin gecikmesidir..sende bu hariç diğer hepsi var ve eğer hamile değilsen ve bu belirtiler başka bir hastalıktan kaynaklanmıyosa ciddi stres yaşıyosun..ayrıca illada adeti 10 gün geçmesine gerek yok benim basit eczaneden alınan idrar testinden adteimden iki gün önce çıkmıştı..inşallah hamişsindir sonucunu burda paylaşş mutlaka..Şeniz

• Konu Sahibi kerman
ya bu belirtiler hiç stresli olmadığım biranda gayet mutlu olduğum bir anda ortaya çıktı. beni üzen stres yapan sürekli yatıp serum yemek. hele şu mide bulantıları. başka bir hastalıkta çıkmıyor çok şükür. kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum ama ne mümkün hayırlısı allahtan
desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

• Konu Sahibi kerman

canım kendine çok dikkat et. yine de üzülme sen. inşallah hamilesindir. ama eğer hamileysen de bu normal değil. çok ağır geçiriyorsun belirtileri. inşallah düzene girer canım.

sonucu bize yaz tamam mı a.s.

• Konu Sahibi kerman
ay bende kan verdim bugun ya bakalaım benimki en cıkıcak senin belirtiler canım aynı gebelik belirtisi inş. hayırlısından vardır hakkında hayırlısı olsun benim sonucta aynı satte cok heyecanlıyım yerimde duramıyorum ya

adetin 2 gün geçtimi büyük ihtimalle çıkar benim öle olmuştu 2 gün geçti test yaptım çıktı

inşallah canım hayırlısı olsun.Bu arada yeni katıldım aranıza

canım belirtiler hamilelik olabilir. inşallah hamilesindir. peki istiyormuydunuz

slm bak cvp veren birisi var.
cnım hayırlısı olsun .bkle azıcık zaten çok az bi zaman kalmış.sonucu öğrenmeye...
canını sıkacak bi şey yok.hamileysen de kutlama yaparız,diilsen de.......
kib

HAMİLELİK BELİRTİLERİ BUNLAR...
DİLERİM HAMİŞSİNDİR...
VE EĞER HAMİŞSEN ÇOK ŞANSLISIN DEMEKTİR... BEN YILLARDIR HAMİŞ LİK BELİRTİLERİ YAŞIYORUM VE HALA HAMİŞ DEĞİLİM....
STES YAPMA SAKİN OL.. KANTESTİ YAPTIR 10 GÜN BEKLEMENEGEREK YOK.. KAN TESTİNDE ÇIKIYOR.. HAYIRLISI OLSUN...

herkese günaydın,
arkadaşlar dün doktora gittim idrar testinde idrar enfeksiyonu çıktı oysa 3 gün önce herşey temizmiş 10 gündür çektiklerim idrar enfeksiyonu yüzündenmiş.
hala bir ihtimal var ama benim umudum kalmadı bu ay için hayırlısı diyorum sağlığıma bir kavuşayımda herşey zamanı gelince.
ileride olur inşallah.
bir arkadaşımız daha test yaptıracaktı o ne oldu acaba ondan da ses çıkmadı henüz.
güzel bir gün dileğiyle sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…