Lütfen lütfen tecrübeli arkadaslar cevap yazın?? Hamilemiyim

simarikcadi

Mutluluk prensesii:)
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
139
1
Tecrübeli arkadaşlarım banada yardımcı olurmusunuz gecen ay SAT 3 şubattı....7 gün fln sürüyor bu ay bekledim ayın 12 oldu ama halen gelmedii acaba hamılemıyım dıye düşünmüyo degilim çünkü 3 martta adet agrısı gıbı belım karnım agrıdı gögüslerde hassasiyet de var ellerım ayaklarım şiş,yorgunluk uyku halını hiç sormayın ... Bide bişeyde sormak istiyorum dün ben sag omzum için röntgene gırdım eger hamıleysem çok büyükmü sorun acaba ?

canım aynısını bende yaşıyorum şuan bende senin gibi en son3 şubatta adet oldum we hala olmadım test yapmaya da çekiniyorum fakat meraktan da ölecem resmen.. inş hamileyizdir....

Psikolojim bozuldu resmen hamilemiyim degilmiyim bir bilsem test yapmak ayrı bır dert yapmamak ayrı bır strest anlamadım gitti yaa ..
Herşeyın hayırlısı canım ya rabbım cümlemizin gönlüne göre versinb inşallah

Gerci biz halen korunuyoruz adetim geciktigi için böyle telaş yaptım hazırandan sonra düşünüyoruz inşş..ya siz?

allah gönlüne göre wersin canım biz korunmuyoruz 2 yıllık ewliyim çok istiyorum da emin olamıyorum bi türlü ya değilsem diye düşünüyorum

benimde belim ağrıyor, ara ara kasıklarımda sancı, uykuya eğilim we halsizlik var bide fazla olmasa da beyaz bi akıntı oluyo sende de war mı bu belirtiler

canım aynısını bende yaşıyorum şuan bende senin gibi en son3 şubatta adet oldum we hala olmadım test yapmaya da çekiniyorum fakat meraktan da ölecem resmen.. inş hamileyizdir....

Ne olur acil cevap verin Sizce bu belirtiler acaba hamile olamilirmiyim?
Ben En son Şubatın 14 ünde regl gördüm ama 2 haftadır kasıklarım çok ağrıyor 1 - 2 hafta önce 3 -4 gün boyunca sabahları daha yataktan kalkmadan önce mide bulantısı vardı şimdi pek yok ama iştahım arttı sürekli susuyorum ağzım kuruyor ve çok halsizlik var sürekli esniyorum ve 2 gündür de karnımda hafif bi yara var gibi bazen sancıyo göğüslerim çok şişti adet öncesinde 1 2 gün önce yine şilşerdi ama kasığım ağrımazdı ve kasığımda batma hissi var bazen sanki seğiriyor ve aşırı bi şekilde beyazımsı akıntı var kokusuz bazen acaba adet mi oldum diye bile bakıyorum hiç test yapmadım ama korkuyorum yapmaya da zaten cesaretim yok bugun yarın adet olmam lazım

Sizce bu belirtiler acaba hamile olamilirmiyim?

inş hamilesindir bende bekliyorum dört gözle:)

benimde belim ağrıyor, ara ara kasıklarımda sancı, uykuya eğilim we halsizlik var bide fazla olmasa da beyaz bi akıntı oluyo sende de war mı bu belirtiler

Bel agrısı kasık agrısı şişkinlik uyku egilimi bendede var akıntıda az var dıyebılırım 1 haftadır acaba acaba demek stres yaptı bende acaba bugun yapsam mı evde test?

ah canım bir bilsek hakkımızda hepimizin hayırlısı olsun..

Bel agrısı kasık agrısı şişkinlik uyku egilimi bendede var akıntıda az var dıyebılırım 1 haftadır acaba acaba demek stres yaptı bende acaba bugun yapsam mı evde test?

aynen canım ya bikaç gün daha bekleyelim biraz daha sabredelim olur mu? sonuç negatif olursa daha kötü oluruz

sımarıkcadı ve 38s benım de son adetım 3 subattı.pazartesı idrar tahlıli yaptım dun de kan tahlılı hamıleymişim.bence sız de beklemeyın bı an once ogrenın.SATlarımız aynı sızden haber almak ısterım.hayırlısı gonlunuze gore olur ınsallah..

canım tebrik ederimmmmmm darısı başımaaaaa

sürpriz dedim ya hiç hamilelik düşünmediğim için belirtileri gözlemlemedim.sanki adet olacakmısım gıbı kasıklarımda sancı oluyordu ama kısa surelı 3 5 dk falan.sırtım belim ve bacaklarımda da boyle ara ara agrılar oluyor.ben adet olacagım zannıyla bekledım.gecıkmeden 4 gun sonra ögrendim işte hamıle oldugumu.5.5 aylık bı kızım var.Allah bana yardım eder ınsallah.zor bı donem benı beklıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…