Lütfen lütfen tecrübeli arkadaslar cevap yazın?? Hamilemiyim

sağol canım cwp yazdığın için allah yardımcın olsun:KK1: :KK1:

polatayse sende uykuya eğilim var mı bende çok fazla ya hiç uykumu alamıyorm

sımarıkcadı ve 38s benım de son adetım 3 subattı.pazartesı idrar tahlıli yaptım dun de kan tahlılı hamıleymişim.bence sız de beklemeyın bı an once ogrenın.satlarımız aynı sızden haber almak ısterım.hayırlısı gonlunuze gore olur ınsallah..:emir_bebek:

canım ben dün idrar testi yaptım tek çizgi çıktı:KK43:

sımarıkcadı ve 38s benım de son adetım 3 subattı.pazartesı idrar tahlıli yaptım dun de kan tahlılı hamıleymişim.bence sız de beklemeyın bı an once ogrenın.SATlarımız aynı sızden haber almak ısterım.hayırlısı gonlunuze gore olur ınsallah..:emir_bebek:

İdrarda çift çizgimi çıktı?

sımarıkcadı ve 38s benım de son adetım 3 subattı.pazartesı idrar tahlıli yaptım dun de kan tahlılı hamıleymişim.bence sız de beklemeyın bı an once ogrenın.SATlarımız aynı sızden haber almak ısterım.hayırlısı gonlunuze gore olur ınsallah..:emir_bebek:

allah bağışlasın canım peki belirtilerini paylaşırmısın

mrb canım negatif çıktı yazmışsın hasta mı oldun?

Evet canım hasta oldum hasta ne kelıme gec geldıgınden mıdır nedır şiddetlı agrılı dayanılcak gıbı degil bu ay baya zor geciyor..Oysa umutlanmıstım 10 gün gecikince ama malesef nasip degilmiş neyse hayırlısı .. sende ne var ne yok?

Evet canım hasta oldum hasta ne kelıme gec geldıgınden mıdır nedır şiddetlı agrılı dayanılcak gıbı degil bu ay baya zor geciyor..Oysa umutlanmıstım 10 gün gecikince ama malesef nasip degilmiş neyse hayırlısı .. sende ne var ne yok?

Ben de hamile değilim kızlar :KK43:

:KK43: bende daha bişey yok olmadım henüz

X