Lütfen konuya göz atıp fikir verin 🙏🏻

lütfen yapın ve videolar da gelirse onları da elinizdeki delillere ekleyerek yarın da artık savcılığa gidin. bu adam sizi şikayet etmemeniz için oyalıyor sadece.
bu arada elinde videoların olup olmaması önemli değil. şantajı da ekleyebilirsiniz şikayetleriniz arasına.

Lütfen şikayet edin edinki bunu başka kimseye yapmasın bence avukat tutun illaki bir tazminat olur hatta daha ileri giderse hapis bile Ben çoktan dava acmistim

Hiçbir şey yok durduk yere yazdı

Evet dünki mesajları sildiği için bugün attıklarını bizzat videolu delil aldım profilini de açarak

Edit: Çektiği videoları da gönderecek şey yoktur onda zaten gönderse kendi aleyhine işler.

Dava edin şikayet edin bizede sonucu yazın hadi nişanlısını gece yarısı aradınız mesaj attınız bile olsa böyle yapamaz nisanliyi bırakır akıllı kadın bu ne samimiyet diye .Birde 7 sene nisanmi olur ya bu ne böyle garip garip işler .Evlenmiyo adam bı türlü diye sizemi takmış ne .Sonucu yazın okuyalım

Evet dünki mesajları sildiği için bugün attıklarını bizzat videolu delil aldım profilini de açarak

Edit: Çektiği videoları da gönderecek şey yoktur onda zaten gönderse kendi aleyhine işler.

göndermese bile bu gibi durumlarda şikayet üzerine cihazlarında inceleme başlatılabiliyor.

Ben detayları çok bilmiyordum bir kere nişanı atmışlar sanırım sonra geri barışma olmuş tekrar ayrılıp barışmalı toksik bir ilişki sanırım

Toksik toksik yaşasinlar pis gazlarini o bu kadına kıza sarmadan alsın nisanlisini mahzene kapatsın ölüye çare var deliye yok.Lutfen dava edin.

İşverene söyleyin. Mesajı direk gösterin.

Ayy elin manyağı resmen musallat olmuş size.Cok geçmiş olsun,en yakın zamanda, kolaylıkla kurtulmanız dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…