Lütfen klomen kullananlar yardım cı olurmusunuz acaba hamılemıyım belırtıler nasıldı

NUR25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
120
0
MERHABALAR 14 aylık evlıyım gecen ay klomene basladım 1 hafta ıctım gunde ıkı tane yumurtlama zamanı acıllık oldum ultrasonla baktı hersey cok ıyı dedı sımdı 6 gun var adetıme aclık hıssı ve karnım şişti acaba dıyorum

bende de kazınt açlık hissi ve aşırı gaz olmuştu canım şimdi 6 haftalık hamileyim

bende de kazınt açlık hissi ve aşırı gaz olmuştu canım şimdi 6 haftalık hamileyim

hayırlı olsun allah ananlı babalı buyutsun arkadasım cok sevındım
bendede aynı asırı gaz oldu bakalım cok merak edıyorum senın ılk aydamı tuttu bebısın

ben de de acayip gaz var. hatta gaz yumurtalıklarıma basınç yapıo bazen ve acayip kasık ağrısı oluyor o zaman.. bi de sanki göğüslerim hassaslaştı gibi

ben de de acayip gaz var. hatta gaz yumurtalıklarıma basınç yapıo bazen ve acayip kasık ağrısı oluyor o zaman.. bi de sanki göğüslerim hassaslaştı gibi

evet benimde göğüslerim ağrımaya başladı 5 gün var adetime

merhaba arkadaşlar bendede adet düzensizliği var 2 ayda bir oluyorum. çocuk istiyorduk farlutalla temmuzun 1ınde adet oldum temmuzun 3undede klomene başladım bakalım salı günü ilaç biticek doktor 3 gun ara verıceksınız 5 gunde cınsel ilişkide bulunacaksınız dedı acaba sizler demi bu şekılde kullandınız klomenı yardımcı olursanız sevinirim.ALLAH HEPıMıZE YARDIM ETSıN

bakalım benımde hapım yarın bıtıyo hayırlısı olur inş. iiyi haberlerınızı alırız inşallah:CüvCüv:

bakalım benımde hapım yarın bıtıyo hayırlısı olur inş. iiyi haberlerınızı alırız inşallah:CüvCüv:

inşallah canım saol allah kalbimze göre versin bu arada ben ankarada oturuyorum ailem orda kayseriye gelin geldim ben çayyolunda oturuyorudum sen nerdesın

ankaradan kayseriye gelın gitmek baya zor olmuştur heralde bende fatihte oturuyorum canım

kayserının guzel olduğunu bende duydum fakat gıtmek nasip olmadı

Son düzenleme:
slm kızlar çatlıcam artık bugun adet olmam gerekırdı daha olmadım normalde sabah erkenden olurdum
acaba klomen gecıkme yaparmı bu seferde onu düşündüm yardım edın

slm kızlar çatlıcam artık bugun adet olmam gerekırdı daha olmadım normalde sabah erkenden olurdum
acaba klomen gecıkme yaparmı bu seferde onu düşündüm yardım edın

inşallah hamilesindir arkadaşım. bende ilk defa bu ay klomen kullandım, pazartesi akşam çatlatma iğnesi vuruldu. sonrasındaki 3 gün ilişki dedi doktor. bakalım benim daha 2 haftam var haliyle.

umarım hamilesindir. bende çok sevinicem sen hamileysen, umut olur bana...

saol arkadaşım teşekkür ederim allah kmsenin kucagını boş bırakmasın

bende bu ay klomen kullandım çatlatma iğnesi vuruldum ve acayip karnım ağrıyo göğüslerimde çok acıyo acaba bu belirti olabilir mi??
15 inde adet olmam gerekiyo ama benim düzensiz olduğundan 15 inde test yapıcam

cnm ne zaman çatlatma iğnesini vurdun sen,ben bu ayın 1nde vurdum,beklemedeyım

slm kızlar bende 1 5 senelik ewliim 3.klomen kullanışım son hakkımı denicez sonra iğnelere geçiçekmişiz bilmiorum napıcam çok kötüüm allah hepimize yardımcı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…