Lütfen klomen kullananlar yardım cı olurmusunuz acaba hamılemıyım belırtıler nasıldı

slm kızlar bende 1 5 senelik ewliim 3.klomen kullanışım son hakkımı denicez sonra iğnelere geçiçekmişiz bilmiorum napıcam çok kötüüm allah hepimize yardımcı olsun
slm canım inş.olur bebişin bende bu ay kullandım klomen ilk klomenden sonra çatlatma iğnesi vurdular bekliyorum şuan

Klomenin 6.ayındayım bütün belirtileri yaşıyorum.Gebelik belirtileri ve adet belirtileri birbirine çok yakın ne desemkii şimdiii sana ikisinden birisidir:1rolleyes:

slm kızlar bugun hastalandım ne klomene nede belırtılere hıc bıseye ınancım kalmadı artık

:KK14:ben haziranda evlendim ama hiç korunmadan çocuk sahibi olmak istedik 22 yaşındayım.doktora gittim ve herşeyin normal olduğunu söledi horman testleri ultrason filan ama rahim filmi çekilmedi.bu ay artık tekrardan gitmye krar verdim ve klomen verdi 2 gün önce bitti.eşimde 28 yaşında onunda spermiogram yapıldı sperm sayısı 1 cc de 67 milyon çıktı sizce normalmi?doktor sadece hareket sorunu var dedi ve ilaç verdi.ben şimdi şeyi sorcam ben bu ilacı günde 2 defa aldım ilaç bittikten sonra 3 gün ilişkiyemi ara veriliyor sonra çalışmaya devam yoksa ilaca 3 gün ara verip yumurtlama zamanımda tekrardan ilacı içmeye devammı edicem onu anlamadım.beni bilgilendirirseniz sevinirim sizce klomen işe yararmı?doktor bi sorun görmeden sadece kolay gebelik için vermişti ama 4 ay önce başka doktor folik asit verdi oda kolaylaştırıyomuş ama bi işe yaramadı.

arkadaşlar bende bu ay günde 2 tane olmak üzere klomen kullandım 2 tane yumurtam oldu ama biri küçüktü diğeri 22mm ortalamasında cuma günü ovitrelle vuruldum dün ovilasyon testiyle de baktım yumurtam çatlamış ilk seferde hamile kalabilirmiyim acaba çok istiyorum bebek rahmimde kist falanda yok ama hızlı kilo alışından yumurtlama tembelliği olmuş galiba

Merhaba kızlar yaa allah aşkına bana biriniz evet hamilesin desin yaa gecen ay klomen kullanmaya başladım daha mart 19 da adet olmaam lazım ama çokk kötü gögüslerim şiş idrarımda koku var gögüslerimin rengi koyulaşmış ve kenarlarında kabarcıklar oluşmuş kafayı yiyecegim su ayın 19 gelseydı de test yapsaydım zamanda geçmek bilmiyorr

Son düzenleme:
Merhaba kızlar yaa allah aşkına bana biriniz evet hamilesin desin yaa gecen ay klomen kullanmaya başladım daha mart 19 da adet olmaam lazım ama çokk kötü gögüslerim şiş idrarımda koku var gögüslerimin rengi koyulaşmış ve kenarlarında kabarcıklar oluşmuş kafayı yiyecegim su ayın 19 gelseydı de test yapsaydım zamanda geçmek bilmiyorr

canım panik olma bi az kalmış gününü bekle bence aslında belirtiler doğru gibi inşallah bebeğin seninledir. hayırlısı olsun inşallah klomeni ne zaman bıraktın peki sadece geçen aymı kullandın ne zaman bitti

canım inşllh hamilesindir ama seni karamsarlıga düşürmek istemem ama geçen ay aynı belirtileri yaşadım 8 günde günüm geçti malesef hamile degilmişim 4. klomenide kullandım dahada tık yok hakkında hayırlısı inşllh hayırlı haberler alırsın bende şimdi havuç ve incir kürü yapıyom yarında doktora gitcem çagırmıştı

canım panik olma bi az kalmış gününü bekle bence aslında belirtiler doğru gibi inşallah bebeğin seninledir. hayırlısı olsun inşallah klomeni ne zaman bıraktın peki sadece geçen aymı kullandın ne zaman bitti

canım inşllh hamilesindir ama seni karamsarlıga düşürmek istemem ama geçen ay aynı belirtileri yaşadım 8 günde günüm geçti malesef hamile degilmişim 4. klomenide kullandım dahada tık yok hakkında hayırlısı inşllh hayırlı haberler alırsın bende şimdi havuç ve incir kürü yapıyom yarında doktora gitcem çagırmıştı

ya kızlar bu yorumu ben yazmadım kı nasıl olmus bu :KK43::KK43::KK43: virüsmü var yoksa bırılerımı kullanıyor profılımııı edıtorr lutfen yardımmmm :KK28::KK28:

:KK14:ben haziranda evlendim ama hiç korunmadan çocuk sahibi olmak istedik 22 yaşındayım.doktora gittim ve herşeyin normal olduğunu söledi horman testleri ultrason filan ama rahim filmi çekilmedi.bu ay artık tekrardan gitmye krar verdim ve klomen verdi 2 gün önce bitti.eşimde 28 yaşında onunda spermiogram yapıldı sperm sayısı 1 cc de 67 milyon çıktı sizce normalmi?doktor sadece hareket sorunu var dedi ve ilaç verdi.ben şimdi şeyi sorcam ben bu ilacı günde 2 defa aldım ilaç bittikten sonra 3 gün ilişkiyemi ara veriliyor sonra çalışmaya devam yoksa ilaca 3 gün ara verip yumurtlama zamanımda tekrardan ilacı içmeye devammı edicem onu anlamadım.beni bilgilendirirseniz sevinirim sizce klomen işe yararmı?doktor bi sorun görmeden sadece kolay gebelik için vermişti ama 4 ay önce başka doktor folik asit verdi oda kolaylaştırıyomuş ama bi işe yaramadı.

evet canım öncelikle üzülme inşllh tez vakitte bebişin seninle olur klomen adetin 5. günü kullanılıyo sabah 1 akşam 1 ilaç bittikten sonra4. gün yumurta takibine çagırıyor eşin içinde keçi boynuzu kürü yap canım iyi gelir inofolik de deme bana sinir oluyom doktorlar ilaç firmasıylamı anlaşıyolar nedir illaki inofolik iç diyo devlet karşılamıyo fiyatıda 25 tl 5 ay kullandım bir ........ yaramadı bıraktım bende 4. klomenim bitti umudumda bitti bu arada

Merhaba kızlar, ben yeni katılıyorum size, klomen kullananlar olarak size bir sorum olacak: geçen ay ovulasyon testi yaparak yumurtlama gününü tespit ederek denedik, adetime 2 gün var ama ben biliyorum hamiş değilim:KK43: sadece adet belirtileri! Sorum şu: yumurtlama sorunum yok,ama dr. gitmeden bir klomen aldım eczaneden, kullansammı? Çatlatma iğnesi yapmak şartmı ki? Çatlatma iğn. Yapmadanda kendiliğinden çatlar mı? Yoksa kist mi olur? Merak ediyorum cevap verin lütfenn!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar, ben yeni katılıyorum size, klomen kullananlar olarak size bir sorum olacak: geçen ay ovulasyon testi yaparak yumurtlama gününü tespit ederek denedik, adetime 2 gün var ama ben biliyorum hamiş değilim:KK43: sadece adet belirtileri! Sorum şu: yumurtlama sorunum yok,ama dr. gitmeden bir klomen aldım eczaneden, kullansammı? Çatlatma iğnesi yapmak şartmı ki? Çatlatma iğn. Yapmadanda kendiliğinden çatlar mı? Yoksa kist mi olur? Merak ediyorum cevap verin lütfenn!!

canım klomeni kafana göre kullanamazsın. gizli şeker testleri falan yapılıyor. önce kan falan veriyorsun. doktor onaylarsa kullanabiliyorsun. asprin gibi değil ki kafana göre alasın. benim tavsiyem doktora gitmeden kullanma. normal hormonlarını da bozabilirsin :) :)

meraba kızlar ben yeni katıldım klomen kullandım ilk ay başarısız sonuç yumurta gelişimi olmadı 2 ay başladık kullananlar cvp yazarsa sevinirim

meraba kızlar ben yeni katıldım klomen kullandım ilk ay başarısız sonuç yumurta gelişimi olmadı 2 ay başladık kullananlar cvp yazarsa sevinirim

Merhaba canim,

Kac mg kullandin bundan once? Eger 100 mg kullandiysan bi yusek dozaj vermeleri gerekiyor..yani 150 mg lik olana gecmen gerekiyor…
Eger onada tepki vermezse yumurtalarin igne kullanimina gecirebilir doktorun seni…buarada sorunuz neydi?

Bende klomen kullaniyorum suan..ilk gebeligimde 100 mg ise yariyordu suanda 150 mg kullaniyorum..ve bazilarinda 3-4 yumurta olusurken bende 1 tane olusuyor…
Yas geciyor tabii ilaclari yuksek vermek gerekiyor…

cnm meraba klomen 50 mg gram aynı ilaca devam yani eşim hıv pozitif yani aids bulaşmasın diye korunuyo eşim aşılamaya kara verdik ve geçen ay başladık hüsran la sonuçlandı bu ay tekrar başladık ilaca inş olur cnm ya çok istiyom

cnm meraba klomen 50 mg gram aynı ilaca devam yani eşim hıv pozitif yani aids bulaşmasın diye korunuyo eşim aşılamaya kara verdik ve geçen ay başladık hüsran la sonuçlandı bu ay tekrar başladık ilaca inş olur cnm ya çok istiyom

bu konu beni asar o zaman arkadasim, cunku aidsli bir sekilde nasil saglikli hamile kalinir ki?? esinin spermleriyle olmuyor mu bu is?

eger 50 mg tepki vermediyse yumurtalarin 100 mg denetmesi gerek doktorunun...

cnm spermler temizlenio öyle oluo faruk buyru doktorum sperm temizlendikten snr oluo yani bir proplem yok

eşimle hiç bi alakm yok suan sorun bende yumurta gelişimi yok yumurta sadece 6mm adet düzensizliğim var eşimde bişey yok sadece ondan alıp temizlenip bana enjekte edilecek yani normal bi aşılama olacak cevap verirseniz sevinirim kızlar kafam karışık morele ihtiyacım var?:KK43::KK43:

X