Aile Planlaması Lütfen ilgilenir misiniz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Prezervatifle hissetmeme söylentisi tamamen yalan.
İlişkinin en güzel zamanında kalkıp takmak zor geliyordur.
Bizde prezervatif kullanıyorduk hiç his kaybı yaşamadı eşim.
Yalan değil de alışma desek daha doğru olur. İlk başlarda kullanıyoduk, ben hapa geçtim daha rahattı her şey. Bi ay bırakınca benim eşimde söylenmeye başlamıştı. Çok kötü bu hissetmiyorum ben bir şey diye. Ki adam olaydan kopuyodu :işsiz:

Prezervatifle hissetmeme söylentisi tamamen yalan.
İlişkinin en güzel zamanında kalkıp takmak zor geliyordur.
Bizde prezervatif kullanıyorduk hiç his kaybı yaşamadı eşim.
bide biraz açık seçik konuşcam ama mesela diyo ayşe şunu tak ya diyorum ben nerden biliyim daha önce takmadım :KK70: diyorum bi becerde tak takamıyorum diyo :KK70:

Hapa ne zaman başladın hapların bitti mi? 2. Kutuyu alıp mı devam ettin 1 hafta ara vermek yerine?
Tabiki bırakıcaksın hapı, adet olman lazım her ay
tam 1 ay oldu
12.08.2018 tarihinde kullandım.Diğerinide aralıksız yeni alıp devam ettim ve gece aldım en son

bide biraz açık seçik konuşcam ama mesela diyo ayşe şunu tak ya diyorum ben nerden biliyim daha önce takmadım :KK70: diyorum bi becerde tak takamıyorum diyo :KK70:
Kolay takmak icin el becerisi lazim bende ilk zamanlar takamazdim simdi ustasi oldum hahahah :)

kalktım nerdeki devlete gittim ancak kaptı doktor.Ben zaten utanıyorum

tamamda bu iş aile hekimlerinin sırtında, sizi bilgilendirmek zorunda. Bu 1. basamak sağlık hizmeti, devlet hastanesi ise 3. basamak sağlık hizmeti sunar. Yoğunluktan size istediğiniz kadar zaman ayıramaz. Utanacak bir şey yok, evli insansınız.

tam 1 ay oldu
12.08.2018 tarihinde kullandım.Diğerinide aralıksız yeni alıp devam ettim ve gece aldım en son
Adet düzenini değiştirmiş olsun şu an. Her ayın 20sinde regl olacaksan fazla kullandığın için 27sinde regl olacaksın gibi.
Şimdi şöyle yapıyorsun hapı bırakıp 7 gün boşluk veriyorsun(benimki 4 günlük bu arada boşluğum haptan hapa değişiyor sanırım. 24+4 diye geçiyor yazz) sonra refl devam etse de etmese de hapa tekrar başlıyorsun Yasmin 21+7 ise. Döngüyü hiç bozmadan devam

tamamda bu iş aile hekimlerinin sırtında, sizi bilgilendirmek zorunda. Bu 1. basamak sağlık hizmeti, devlet hastanesi ise 3. basamak sağlık hizmeti sunar. Yoğunluktan size istediğiniz kadar zaman ayıramaz. Utanacak bir şey yok, evli insansınız.
bide farklı sorunlarım vardı alttan muayene edince kötü oldum sanırım

zaten kutu 21 tane icermiyor mu
kutu bitince 7 gun kullanmayacaksiniz,
sonra yeni kutuya baslayacaksiniz.
bu 7 gun icinde de adetinizin baslamasi gerekiyor, ben kullandigim donem genelde biraktiktan sonra 3. gunu adet oluyordum.

Adet düzenini değiştirmiş olsun şu an. Her ayın 20sinde regl olacaksan fazla kullandığın için 27sinde regl olacaksın gibi.
Şimdi şöyle yapıyorsun hapı bırakıp 7 gün boşluk veriyorsun(benimki 4 günlük bu arada boşluğum haptan hapa değişiyor sanırım. 24+4 diye geçiyor yazz) sonra refl devam etse de etmese de hapa tekrar başlıyorsun Yasmin 21+7 ise. Döngüyü hiç bozmadan devam
şuan itibariyle bıraktım o zaman .

onu kullanmaya nasıl ikna etcem bilmiyorum :KK70:
Sekerim dicen ki kocana cok zevkli oluyor ozellikle kokulu ve tirtiklilari acayip zevk veriyo dicen :) ben bi ara oyle diyordum ama sonradan sevmemeye basladim kasindiriyordu ve yaniyordu vajinam iliski sonraso. Biraktik artik

Yalan değil de alışma desek daha doğru olur. İlk başlarda kullanıyoduk, ben hapa geçtim daha rahattı her şey. Bi ay bırakınca benim eşimde söylenmeye başlamıştı. Çok kötü bu hissetmiyorum ben bir şey diye. Ki adam olaydan kopuyodu :işsiz:
Alışmakla alakası olduğunu düşünmüyorum.
Bizde ilk ilişkiye başladığımızda geri çekilmeyle ilişkiye giriyorduk.
Daha sonra her ay stresle regl beklemek yerine prezervatife geçtik.
Doğum kontrol hapını kullanmayı düşündüm ama kendisi vücuduna hormon yüklemeni istemiyorum dedi.
Kendisi korunmayı tercih etti,bizde internette araştırdık,en ince olanı bulduk kullanıyoruz.
O da his kaybı yaşamadığını söylüyor,rahatsız olsaydı illaki söylerdi yani.
Ayrıca biz prezervatifi ta en başından takıyoruz böylece ilişkide bölünme olmuyor.

zaten kutu 21 tane icermiyor mu
kutu bitince 7 gun kullanmayacaksiniz,
sonra yeni kutuya baslayacaksiniz.
bu 7 gun icinde de adetinizin baslamasi gerekiyor, ben kullandigim donem genelde biraktiktan sonra 3. gunu adet oluyordum.
bide bişey daha sorayım şimdi hapı bugün bıraktım diyelim.yarın birliktelik yaşadım sorun olur mu?hamile kalmak gibi çok evhamlıyım biliyorum.çünkü yenii evliyim ilacın geçmiş dönem koruyuculuğu yok korkuyorum

X