Lütfen fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar!!

Quelle canım beni çok gzel anladın tşk ederim düşüncelermi aktarabilmişim böyle işte canım beni tekrar teşekkürlerrr:1hug:

lale hanım ben onun söylediklerini aktarıyorum tabiki kendi aklı ve fikri var herkesin ama sonucuna katlanacağı kesin birşey bizde yengeme sahip çıkıyoruz

Elbette sahip çıkıyorsunuzdur ben aksini iddia etmedim ki..
Yengeniz boşanmayı düşünüyorsa tam destek olun..
Gerekirse mahkemede onun lehine şahitlik yapın ki kadıncağız daha fazla mağdur olmasın..:çok üzgünüm:
Dayınız yengenizi aldatıyor tamam bence bu konuyu sindirip neler yapabileceğinizi düşünmelisiniz artık..

evet öyle mina meliscim bende onlara üzülüyorum canlarım ya birde üniversite sınavlarına girecekler şimdi koleje gidiyorlar durumlarıda bozuldu zaten oldukça etkilendi psikolojileri

tam sınava girecekken çok kötü olmuş.birde o yaşta çocukları olduğuna göre en azından 20 senedir evlilerdir sanırım.ilk aldatmasımı acaba dayınızın daha önce böyle bişey yaşanmışmıydı.

yazıkk .. Allah kimseye yaşatmasın böle bir durumu ama aldatılmak affedilecek bi durum deil.. bence bunu yapan adam her zaman buna teşebbüs eder diye düşünüyorum.. yengenize bu durumda destek çıkmalısınız ki dayınız daha fazla gaza gelip savrulmasın..

tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı ama,döndüğünde eşini ve çocuklarını olduğu yerde bulabilecekmi bakalım.

yani dayınızın kandırılıdığı, tufaya getirildiği bir durum yok anladığım kadarıyla.
gayet isteyerek ve alenen aldatmış yengenizi.
sizin bu durumda davranışınızı yengeniz belirler.
o ne yapmak istiyorsa siz de ona göre yengenizin arkasında durursunuz.
boşanacaksa şahitlik yaparsınız; yok boşanmayacaksa da kendisi bilir zaten.
bence yeğen olarak sizin davranışınızdan önce aile büyüklerinin davranışları daha önmeli gibi..

yapcak birşey yok herşey ortada
tüm aile bir olup yengenize sahip çıkacaksınız..
dayınız yanlız kalacak

dayımla konusurum eğer devam ederse annemle konuşurum yengeme gidip direk soylemem.

yengeniz biliyorsa aldatıldığını, alacağı kararda yanında olmaktan başka bir şey yapamazsınız.

karı ile koca arasına girilmez derler...çok doğru, en doğru bir laftır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…