Lütfen dua edin arkadaşlar

begonya13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2015
135
40
37
Hayırlı günler herkese benim dört aydır içinden çıkamadıgim bi durumum var söyle anlatayım dört ay önce bi karın ağrısıyla doktor a gittim gerekli şeyler yapıldı birşey çıkmadı hassas bağırsak sendromu dendi sonra bu ağrı gün içinde mutlaka yoklayarak devam ediyor sırt bel ağrısı eklendi kas romatizması teşhisi koyuldu ben bu zaman içinde çok psikojim bozuldu sürekli ağlamalar evde yalnız kalmak istemiyorum iki küçük oğlum var üç buçuk ve bir yaşında sürekli ölümü dusunuyorum öleceğim ne yapacağım ben çocuklarım ne olacak ve hep bu ağrılar yüzünden her gün ağrım var sizden ricam dua eder misiniz çocuklarıma bakamıyorum o kadar halsiz bitkinim ben bu durumdan nasıl kurtulurum sürekli kötü bi hastalıgim var o yüzden böyleyim diye düşünüyorum lütfen dua eder misiniz şifa Allah'tan ne olur banada dua edin Allah razı olsun hepinizden

Sizin için 100 Ya Şafi , 7 Fatiha, 7 İnsirah Suresi okudum.Rabbim sıkıntılarınızı gidersin hayırlı şifalar versin inşallah.

Sizin için 100 Ya Şafi , 7 Fatiha, 7 İnsirah Suresi okudum.Rabbim sıkıntılarınızı gidersin hayırlı şifalar versin inşallah.
Allah bin kere razı olsun hiç kimseyi darda koymasin rabbim ne sıkıntıniz varsa gidersin inşallah

Allah sadi ismi hurmetine sifa versin cnm 1000 Ya Allah ya safi 7 fatiha okuyacagim sende vesvesen icin bol bol insirah oku

Allah sadi ismi hurmetine sifa versin cnm 1000 Ya Allah ya safi 7 fatiha okuyacagim sende vesvesen icin bol bol insirah oku
Allah razı olsun canım Allah'ım şifa bekleyen tüm kullarına şifa versin inşallah çok zor bi durum hem bedenim hem ruhum aglamadan günüm geçmiyor Allah'ım tez zamanda şifa versin inşallah

selam öncelikle geçmiş olsun şimdi ne durumdasınız bende aynı şeyleri yaşıyorum ve sonuç bekliyorum hayatım zehir oldu ağlamaktan yürüyemiyorum Allah hayırlarla karşılaştırsın inşallah

Şimdi ne durumdasınız

Şimdi ne durumdasınız
Canimmm eskiye göre psikojik açıdan biraz daha iyiyim ağrılarım geçmedi tuvalet sorunum geçmedi on gün iyi oluyorum SONRA yine bı başlıyor ağlama krizleri nefes alamıyorum ama ben inatla antidepresan kullanmadım yazın Ankara'ya doktor a gideceğim şikayetlerim için hayırlısı sizin sadece psikojik mı yoksa benden ağrısı sonucunda mı böyle oldu

İshal var sanırım değilmi bende hamilelikte başladı hala devam ediyor eklem mide ağrısı derken yürüyememe başladı iç hastalıklarına gittim fakülteye gönderdi şimdi sonuç bekliyorum ama hiç iyi değilim antidepresana başladım yoksa duramıycam sen ne dr gittin

Bendeki yumuşak dışkılama tam ishal gibi değil ama atak zamanlarda iyice yumuşuyor dışkı bende kolonoskopi oldum temiz çıktı benimde sırt ağrısı boyun ağrısı ve yanlarda böbrek yerlerinde ağrı oluyor hiçbir şey demiyor doktor lar fibromiyalji dendi valla Allah sonumuzu hayır etsin benim çok gazim oluyor ve gaz sancısı çok çekiyorum siz kaç yıldır boylesiniz ve yaş kaç ben 30 yaşındayım iki küçük oğlum var

Ben 35 yaşındayım 2 ay önce 3. Çocuğumu doğurdum bende 10 gün önce yürümekte zorlandım hamilelikte vitamin kullanamamıştım heralde ondan güçsüz kaldım dedim gittim doktora romatizmal bağ dokusu bulgularına rastlandı beni fakütleye gönderdi gittim tahlil yapıldı sonuç bekliyorum ama kötü şeyler olacak sanırım hissizlik başladı çünkü

Ankilozon spondilit ve lupus bakıldı mı canim

Ankilozon spondilit ve lupus bakıldı mı canim
Bilmiyorum canım sadece kan verdim röntgen çektiler çok korkuyorum başıma gelecekleri bilmiyorum çocuklarım ne olacak sanki kapana kısıldım gidecek yerim kalmadı ağla ağla halim kalmadı nasıl bakılıyor onlara

Kan değerleri ne baktılarsa herşeye bakılmıştır canım korkma Allah büyük inan şuan sol omzun tutulmus donemiyorum rabbim kabdiramayacaimiz yük vermez sonuçlar çıkınca buradan haber ver Allahım çocuklarına bağışlasin seni inşallah

Hangi şehir de yaşıyorsun canım

Amin inşallah canımm benim ben Kayseri sen nerdesin

Bende Nevşehir deyim eşim öğretmen burali inşallah ciddi bı durum yoktur valla hareket edemiyorum şuan sol omzumdan nasıl bı ağrı sen eklem ağrısı için mı gittin nerelrin ağrıyor du
Ha yakınız sık giderdik Nevşehir Ürgüp Göreme gezmek için ay içim çok daralıyor kuzum eklem ağrısı için gittim evet

Ha yakınız sık giderdik Nevşehir Ürgüp Göreme gezmek için ay içim çok daralıyor kuzum eklem ağrısı için gittim evet
Bende Nevşehir deyim eşim öğretmen burali inşallah ciddi bı durum yoktur valla hareket edemiyorum şuan sol omzumdan nasıl bı ağrı sen eklem ağrısı için mı gittin nerelrin ağrıyor du
Bacaklarım kollarım eklem yerlerm çene kemiklerim bile ağrıyor

İnşallah ciddi bı durum değildir belki benim gibi fibromiyalji vardır bağırsak sorunu yaşıyormusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…