Lütfen çok Acil yardım edin🙏🏻 Yerleşme kanaması mı ????

Guvercin6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2021
29
3
Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim yaklaşık 10 gündür yani adetime 10 gün kaladan beri gögüslerimin uçunda büyüme acı ve gögüslerimde dolgunluk var. Adetim normalde düzenlidir. Adetime 3 gün var ama bi kaç saat önce böyle bi lekelenme oldu. Ne bu yerleşme kanaması dediklerimi ne olur bana yardım edin. Bebek istiyoruz Allahım isteyenlere versin hayırlı zamanlarda. Ne olur bana yardımcı olun. (Resim için çok çok özür dilerim.)

Hamilelikle ilgili bir tecrübem yok ama bu tarz lekelenmeler her şeyden olabiliyor. Regl öncesi, reglin gelişi, stres, mevsim geçişleri vs. Adetinize 2-3 gün kaldıysa erken gebelik testi yapabilirsiniz sabah ilk idrarla. Umarım hamilesinizdir :)
Not: keşke bu fotoyu atmak yerine rengini ve peçeteyle sildiğinizde birkaç damla geldiğini vs tarif etseydiniz çoğu kadın anlayabilir tarifinizle bunu hoş değil :KK43:

Olabilir eğer enfeksiyon değilse tabi ama görseli kaldırın hoş olmuyor görenler için

Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim yaklaşık 10 gündür yani adetime 10 gün kaladan beri gögüslerimin uçunda büyüme acı ve gögüslerimde dolgunluk var. Adetim normalde düzenlidir. Adetime 3 gün var ama bi kaç saat önce böyle bi lekelenme oldu. Ne bu yerleşme kanaması dediklerimi ne olur bana yardım edin. Bebek istiyoruz Allahım isteyenlere versin hayırlı zamanlarda. Ne olur bana yardımcı olun. (Resim için çok çok özür dilerim.)
Gebe misiniz

X