Lütfen cinsiyet tahmini yapanlar yardımcı olur musunuz ❤️❤️❤️❤️buna çok ihtiyacım var

Xxudy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
4.066
4.358
34
Arkadaşlar merhaba, belki bazı arkadaşlarım biliyordur çok zorlu bir hamilelik süreci yaşıyorum. Yoğun kanamalar, yoğun kusmalar bolca progestanlarla bebeğimin tutunma aşaması 9+3 gördük sata göre 10+3 ama ultrason bir hafta geri geç döllenme diyor doktorumuz. Cinsiyetten önce isteğim sağlıklı olması annemi çok yeni kaybettim ve kızım olursa annemin adını koyacağım dedim. Cinsiyeti çok merak ediyorum lütfen yorumda bulunur musunuz ???? Annem çok isterdi torunu ı görmek 😭 acımı hafifletmek için bu bebeğime tutundum.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 111
  • image.jpg
    image.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 107
  • image.jpg
    image.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 111
  • image.jpg
    image.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 117
Erkek kiz farketmez lutfen sabirli olun.. cok merak ediyorsaniz iyi bir doktora 12 haftalikken gidip vajinal baktirabilirsiniz ben tesadufen ogrenmistim. Hatta 11.haftada kiz dediler sonra erkege dondu bu haftalarda yanilma oluyor

Erkek kiz farketmez lutfen sabirli olun.. cok merak ediyorsaniz iyi bir doktora 12 haftalikken gidip vajinal baktirabilirsiniz ben tesadufen ogrenmistim. Hatta 11.haftada kiz dediler sonra erkege dondu bu haftalarda yanilma oluyor
Ya inanın hiç önemli değil aslında, sadece bir rüya gördüm ve çok etkilendim. Doktorumuz daha oluşmadığı söyledi dün. haftaya genetik test bakılacak sanırım onda cinsiyet belli oluyormuş sonuçta 10 güne çıkıyormuş sanırım, burda tahmin yapanlar gördüm belki birseyler derler diye düşündüm. Annemin adını koymak çok istiyorum birde

X