Lütfen cevap!!

aynı olay bana da oldu adetim bittikten 12 gün sonra 1 günlük lekelenme şeklinde idrar testi yaptım çooook silik çıktı adetime 5 gün var günüm geçince kan testine gitcem inş hamileyizdir

tabiki haberdar edicem ama cumartesi misafirim var yaaa.çaya gelicekler 6 katlı apartmandaki bayanlar herkatta 2 daire toplam en az 10 kişi gelir neyseki annem gelicek memleketten yardım eder.zaten geçtiğimiz cumartesi camları sildim diye oldu kesin lekelenmem artık temizlik yapmam pastaları yaparım olmazsa.temizliğide bir bayan çağırırım hem o sebeplenir hemde ben.neyse yarın belki dr gidicem.haberdar ederim.AEO hepimiz ve hepiniz

hepinizin Berat kandili mubarek olsun bugün çok dua edelimki Allah(c.c.)bizim önümüzdeki bir yılımızı hayırlı etsin bebeklerimize hayırlı ömürler versin işallah hayırlı doğumlar hamilelikler nasip etsin hepimize

Slm canım ne yaptın gittin mi doktora?Kaç çıktı BHcg değerin?İnşallah herşey yolundadır.
Merak ettim seni bir sorayım dedim.!:) Bir de hamilelik belirtisi olarak neler yaşıyorsun tam olarak?

ıdrar testim negatif çıkmıştı, dayanamadım ertesi gün gidip kan verdim. ß-hcg 34 çıkmıştı =) Reglime 2-3 gün vardı. ılk üç ay lekeler, düşük tehlikesi, istirahat derken pazartesi kucağıma alıyorum inşallah oğlumu. Darısı başınıza =) Sorusu olan olursa özelden mesaj atabilir. ınşallah güzel sonuçlar alırsınız...

ya arkadaşlar bugün doktora gittim 2 saat bekledikten sonra doktor önce sorular sordu.yazdılar çizdiler doktor erkekti sonra dediki yan odaya geçin bir bayan doktor vardı ama bunların hepsi yeni doktorlar hepsi 28-30 yaşlarında bana dediki odaya geç pantpolonunu çıkar bende dedimki neden.vaginal muayene yapıcaz dedi eşimde kapıdan girerken dediki sakın dedi elletme kendine tabi şaka yaptı ama.bende dedim ben kan testi yaptırabilirim diye gelmiştim ben şu anda muayeneye hazır değilim çokta korkuyorum dedim birkaç gün sonra gelirim olmazsa dedim.buarada doktor dediki önce alttan (afedersiniz) muayene yapıcam yoksa kan tahlili isteyemem.ya saçmalığa bakarmısınız kaç arkadaşımla konuştum alttan muayene olmadan doğum yaptı bunlar bunu yapmadan kan tahlili isteyemeyiz dediler.istersem özel bir hastanede baktırabilirmişim.zaten adetimde gecikmemiş falan yaklaşım çok kötüydü zaten kalbim pırpır gittim ama sonuç alamadan geldim bu arada lekelenmem çok azaldı.hepinizi öpüyorum.

taze fasülyem çok sevindim işallah Allah(c.c.) eliyle ayağıyla kavuştursun (bu bir tür konya tabiridir) sağa salim canım dua et senin duan kabul olur herkeze Rabbim (c.c.) bu duyguyu yaşatsın annelik duygusunu bir bayanla tanıştım bana diyoki kadın olmak diyor cinsel ilişkiyle olmaz anne olmakla olur diyor Allah(c.c.) rahim koymuş kadına ki Rahim Allah(c.c.) isimlerinden diyor ve de çok güzel bir duygu diyor hemen doğur demişti bana işallah sıkıntısız şekilde hamileyimdir ve devamlı olur.

Merhaba arkadaşlar ptesi günü kan sonucumu aldım dra gösterdim düşük dedi çünkü adetim geçeli 1 gün olmuştu kanı verdiğimde ondan olabilirmiş salı günü ztb gittim ordada kan verdim sonucum şu; BetaHCG 302.5 POZİTİF.Dr'a gösterdim tekrar çok küçük tam belli olmaz dedi 1 hafta sonra tekrar gel dedi bakalım bu sefer sağlıklıdır bir sorun çıkmaz inş hayırlısıyla.

tubatubatubatuba inş sende hamilesindir hayırlısıyla güzel haberlerini bekliyoruz.:)

canımcım bende hamileyim bugün adetimin ilk günü olmadım ve test yaptım pozitif çıktı.işallah devamı gelir Rabbim (c.c.) hepimizin hamileliklerini ve bebeklerini hayırlı eylesin.öptüm.selam ve dua ile.

Yaa Allah Allah daha niye olumsuzlukta diretiyor doktorun anlamış değilim.Basbayağı hamilesin işte.Aynı sıkıntıyı bende çektim.Adetime 4 gün kala kan testim 63 çıktı doktor düşükle sonlanabilir dedi.2 gün sonra test yaptırdım ama o 2 gün nasıl geçti bilmiyorum korkudan.Çok şükür 2 günün sonunda aynı seninki gibi 300 leri buldu.Israrla gitmedim doktora bir kaç hafta.Olumsuz yaklaşımı yüzünden bizde geriliyoruz bazen durduk yere.Hep Allaha sığınalım.Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.Rabbim evlatlarımızı sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inş.

İnşAllah canım hayırlısıyla görürüz keseyi perş günü randevüm var bakalım gelir gelmez yazıcam arkadaşlar Aeo öpüyorum sizi

Bu yerleŞme kanamasının regle 1-2 gÜn kla olduĞunu sÖlemıŞsınız arkadaŞlar bu kanama mutlaka herkesde oluyormu

Arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim ama hala arada kahverengi lekelenmeler oluyo korkuyorum kötü bişeydir diye bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

a.s.
Arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim ama hala arada kahverengi lekelenmeler oluyo korkuyorum kötü bişeydir diye bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

canımcım kahverengi lekelenme değilde açık kırmızı renk kanama düşük belirtisiymiş ama arkadaşım 3,5 aylık hamile 2 ve 3 aylarında hep kanaması olmuş 2 kutu progesteron kullanmış.şu anda durumu iyi.ama hiç birimiz bebişlerimizi tehlikeye atmak istemeyiz hemen bir hekime başvur derim ben.yarın işallah bende gidicem sorarım senin için işallah doktora.AEO.

Çok sağol canım bende yarın dr'a gidicem hemen ne olur ne olmaz biz tedbirimizi alalım takdir Allahdan.İnş korkulacak bişey değildir

Çok sağol canım bende yarın dr'a gidicem hemen ne olur ne olmaz biz tedbirimizi alalım takdir Allahdan.İnş korkulacak bişey değildir

slm öncelikle hayırlı olsun hamişliğin allah tamamına erdirsin :Saruboceq: bende 3,5 aylık hamişim benimde 5 haftalıkken kaanmam oldu ve çok korktum sonra birkaç gün sonra kahverengiye döndü yaklaşık 10 gün kadar sürdü sonra progeston ve iğne kullandım ve sarı akıntıya dönüştü yaklaşık 1 ay öncede tekrar sabah uyandığımda kırmızı kanı yine gördüm ve çok korktum sankiadet görmüş gibi öğlene kadar devam etti hemen dr.a gittim sonra çok şükür kesemin iyi olduğunu söyledi bebişimin kalp atışını gördüğümde içim rahat etmişti demem o ki sende canını hiç sıkma aklına kötü hiçbişeyi getirme rabbim korur inş. bebişini.. dr.um 9 ay boyunca böyle kanama görenler de var dedi ve içim rahatladı, yüce mevlam sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip eder :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: darısı tüm isteyen arkadaşlarımızn başına:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…