lütfen cevap verir misiniz??

eylulhusran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2011
79
0
arkadaşlar ilişkiden 17 gün geçti ama benim hamilelik belirtim yok. bugün yarın adet olmam gerekiyo sivilcemde çıktı hatta.ama yinede kafama takıldı hamile olsaydım 17 gün geçtikten sonra belirti verir miydi yani şu an doktorların yaptığı hesaplamalara göre 5. haftaya girmiş olurdum. belirtim olması gerekirdi dimi o zaman? birde idrar testini ne zaman yapayım sizce?

sen sanıyorum evli değilsin hamilelik bazen belirti veriyo bazende vermiyomuş stress yapmış olmalısın bence ondan gecikmiştir gelir merak etme

güzel kardeşim biz kocamla 1 senedir korunmuyoz öle hmen olacak bişi deil bence korkma ve bence birdaha bu yanlışıda yapma olacaklar seni korkutuyo çünkü ama ben sanmıyorum hamile olmanı bak adetinn günü geçerse test yap genede sen bence yoktur yaşın kaç senn

yasımı gercekten soylemek ıstemıyorum. utanıyorum cok tovbe ettım cok agladım.yapmıcagım seyler yaptım kınadıgım seyler yaptım ben..tam bır ılıskı bıle yasamadık ama yınede cok korkuyorum... umarım benı anlar bana yardımcı olursunuz

ilişkinin üzerinden 17 gün geçmiş test yaparsan sonucu sana verir.Eczanelerdeki pahalı olan testlr daha doğru sonuç veriyor diye duydm.

pc tıkantı üst üste gtmiş yazılanlar pardon

Son düzenleme:
pc tıkantı üst üste gtmiş yazılanlar pardon

Son düzenleme:
yasımı soylemek ıstemıyorum utanıyorum cok tovbe ettım cok agladım kınadıgım seyler yaptım ben..tam bır ılıskı bıle yasamadım ama yınede cok korkuyorum ne kadar yanlıs oldugunu bılıyorum ne kadar pısman oldugumu anlatsam ınanmazsınız.umarın benı anlar ve bana yardım edersınız..

hayatta herkes hata yapar cnm benim önemli olan ders almak tövbe et ve yaptığın herneyse birdaha yapma :KK66:)

Bakın sizi kınamak ya da yargılama gibi bi lüksüm yok yalnız sizin profilinize baktım lise öğrencisi olduğunuz yazıyor ve açtığınız konulara bakılırsa bu başınıza gelen ilk olay değil. Muhtemelen hamile değilsiniz arkadaşında dediği gibi bu işler okadar kolay değil. Ya yaşınız daha çok küçük allah aşkına nedir bu yaşadıklarınız biraz silkelenip lütfen kendinize gelin daha çocuk denecek yaştasınız benim lise çağında kardeşim var ve çocuk yani hiç yakışıyormu yazık annenize babanıza lütfen kendinize gelin

kıyamam bi anlık gaflete uğrar insan bak güzel kardeşim şimdi stress yapıosun ya ondan gelmiyo adetin canım bak zaten bişi sölememe gerek yok çünkü sen aklı başında bi kızsın bi anlık gaflet olmuş bundan bişi çıkmaz dert etme sen tövbeni edersin ve birdaha yapmazsın bu günler böle geçer sıkıntı yapma sen

ne deseniz haklısın asla size karşı bir şey söyleyemem. ama ben böyle biri değildim neden böyle oldu bilmiyorum.bende sizin gibi olmak istiyorum evlenmek istiyorum cocugum olsun diye uğraş vermek istiyorum.yazdıklarınızdan o kadar utandımki.. gercekten dersimi çok iyi aldım..uyarılarınız içinde teşekkür ederim gerçekten bana dahada fazla bir etkisi oldu. bunları tahmin edemiyeceğiniz kadar içten yazıyorum.

inşallah bidaha yapmazsın herkes hata yapar önemli olan tekrarlamamak. stresede girme hamile olduğunu hiç sanmıyorum stresten gecikme olur

aferin sana genç kız her insan hata yapar ders alan çok az insan vardır aferin sana akıllı kız o erkek arkadaşın belliki senden istekleri farklı onuda def et hayatından daha minicik bi kızsın bunlarla uğraşma sıkma canınıda adet olunca da yaz buraya seni merak ederiz:)

tesekkür ederim güzel ablacım bu kadar destekledigin icin.. onun öyle bir amacı olmadıgına inanıyorum cunku bu durumda her zaman yanımda oldu bırlıkte tovbe ettık bırlıkte agladık o da en az benım kadar pısmandır emınım.ikimizde bir daha böyle bir hataya düsmeyecegiz..
peki içimin rahatlaması açısından ben bir test yapmak istiyorum bunu ne zaman yapayımda tam emin olayım..?

tesekkür ederim güzel ablacım bu kadar destekledigin icin.. onun öyle bir amacı olmadıgına inanıyorum cunku bu durumda her zaman yanımda oldu bırlıkte tovbe ettık bırlıkte agladık o da en az benım kadar pısmandır emınım.ikimizde bir daha böyle bir hataya düsmeyecegiz..
peki içimin rahatlaması açısından ben bir test yapmak istiyorum bunu ne zaman yapayımda tam emin olayım..?

Adet gününe kadar bekle geckirse idrarda gebelik testi yaparsın şuan kan tahlilinde çıkar net bir sonuç.Eğer sabredemiyorum içim rahatlasın istiyorum diyorsan kan tahliline git bir saate çıkar sonucun.

Canim sen cocukmusun.her ay bole bi konu aciosun...korkuosun hamile kalmaktan da peki neden her ay iliskiye giriosun..olmaz olmaz bi kerseinde oluverir gorursun ozmn..yazik etme kendine:KK19:

X