lütfen cevap verin gönül dstlarım

kasem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2007
171
1
şimdi adettim 3 aydır düzesizdi geçen ay 19 adet oldum bu gün ayn 24 hala olmadım.bende gittim test aldım ve şimdi yaptım bir çizgi belirgin diyeri belirgin silik gibi lütfen bieşy diyin lütfennnnnnnn

canım silikte olsa hamilesin demektir bence kanda da yaptır rahatla ama önce ben tebrik edeyim seni çünkü kanda olmazsa idrarda çıkmaz tatlım.

büyük ihtimalle hamilesin canım,tebrik ederim.
yrn kan testi yaptır ve müjdeyi ver herkese :)

şimdi adettim 3 aydır düzesizdi geçen ay 19 adet oldum bu gün ayn 24 hala olmadım.bende gittim test aldım ve şimdi yaptım bir çizgi belirgin diyeri belirgin silik gibi lütfen bieşy diyin lütfennnnnnnn

herhalde galiba sanırsam hamilesin hayırlısı olsun :) en kısa zamanda beta hcg yaptırırsan kesin sonucu alırsın :)

canım silikde olsa test pozitif gibi görünüyor ama en kısa zamanda bir kan testi yaptır bence

benim testimde öyle çıkmıştı daha sonra tekrar denedim iyice net çıktı yani hamişsin inşallah şimdiden tebrik ederim

X