Lütfen buraya bakin kistle ilgili bilgisi olanlar nolurr

korkma canım bende 22 yasındayım geçen sene kasıklarımda agrı sebebi ile doktora gittim 3 cm kist çıktı sağ yumurtalıgımda,15 gun sonra tekrar gittim 7 cm olmuş kist.çok korktum acil amelıyat falan dediler ama ben bi kaç doktora daha gittim.en son acıbadem hastanesi tayfun beye gittim hiç korkma dedi bana 2 ay yasmin dogum kontrol hapı kullandım ve kist tamamen yok oldu.canını sıkma eğer istersen doktorun telefon bilgilerini veririm özelden bana yazarsın cnm

:1hug: hiç korkma yanındayıma.s.

korkma canım bende 22 yasındayım geçen sene kasıklarımda agrı sebebi ile doktora gittim 3 cm kist çıktı sağ yumurtalıgımda,15 gun sonra tekrar gittim 7 cm olmuş kist.çok korktum acil amelıyat falan dediler ama ben bi kaç doktora daha gittim.en son acıbadem hastanesi tayfun beye gittim hiç korkma dedi bana 2 ay yasmin dogum kontrol hapı kullandım ve kist tamamen yok oldu.canını sıkma eğer istersen doktorun telefon bilgilerini veririm özelden bana yazarsın cnm

:1hug: hiç korkma yanındayıma.s.

ayy çok saol canım yaa valla çok iisin bu sitedekiler içimi rahatlattı valla yoksa daha çok kötü olurdum bakalım bu doktor ne dicek ayın 13 de felan adet olmam gerekio adet bittikten sonra yine doktora gidicem bakalım ne dicek ona göre yazarım buraya 22 sinde yazarım buraya inş.kötü bişey demez ALLAH HEPİMİZE ACİL ŞİFALAR VESİN ÖZEL MESAJ YAZMAYIDA BİLMİORUM BURDA YENİYİMŞeniz

canım benim yaaa korkma bişeycik olmaz.
bende de sağ tarafta 3,5 cm
sol tarafta 3,0cm kist var.
benim adetlerim düzensizdi yalnız.
bu kistlerin adet döneminden önce çıktığını söylemişti doktorum. aynen arkadaşların dediği gibide doğum kontrol hapıyla küçülüyor.
ki bebek için hiç korkma

benim hem kistlerim vardı hem adetlerim düzensiz hemde hamişim
Allaha şükürler olsun içini rahat tut stres yapma. doktoruna güven ihmal etme yeter.

fisfisfis
canım benim yaaa korkma bişeycik olmaz.
bende de sağ tarafta 3,5 cm
sol tarafta 3,0cm kist var.
benim adetlerim düzensizdi yalnız.
bu kistlerin adet döneminden önce çıktığını söylemişti doktorum. aynen arkadaşların dediği gibide doğum kontrol hapıyla küçülüyor.
ki bebek için hiç korkma

benim hem kistlerim vardı hem adetlerim düzensiz hemde hamişim
Allaha şükürler olsun içini rahat tut stres yapma. doktoruna güven ihmal etme yeter.

teşekkrler yasemink senin adına çok sevindim yaa inş. biran önce kucagına alırsın bide bişey sorucam kislerin varkenmi hamile kaldın

selam kızlar bu kıs ne sınır bozucu bıseymıs yaaa bendede varmıs doktorum ole dıyoo gercı bır kısıye gıttım sımdı taınım dıyarbakıra cıktı burda ıyı bır jınekolok bulabılırsem tekrar gıdecem benım hormonlarımda sorun yok herseyım cok normal 4 aydır cocuk ıcın denıyoruz ama olmuyor bılmıyorum ınsanın canı sıkılıyor allah hepımıze yardım etsın ve bebıslerımız olsun

Annen le birlikde git dr herkesde kist var önemli deildir belki çocugun olmicak anlamina gelmez ama tedavini yap geçmiş olsun

X