Lütfen bu konuda yardımcı olun çok bunaldımmm

Kaynanamin totosu rahat edecek diye niye babama ev aldiriyorum yahu?

Sizin babaniz kendi ustune ev alsin, size de kiraya versin, kosul olarak da kaynananizin eve sadece misafir olarak gelmesini isteyin.

Ben anlamiyorum bu boyutta saflığı, benim kaynanam eşigimden iceri adim atmak icin izin istemeli, orasi benim ozelim, hem babam ev alacak hem kaynanama 2.kapi olacak yok yahu, olacak sey degil.

Neden evlendiniz, karisik olaylar dediginiz nedir? Burda anlatabilirsiniz.

Evin hanımı olsa ne olacak ki kabile gibi yaşıyorlar işte.
Yok eşi kayınvalide kendi yaşıyor eve alınan satılan giren çıkan herkes hersey onun tekelinde en başından ezdirmemis kendini evden ayrılmama sebebi de kayınvalide kira ve faturalari ödüyor eşinin aldığı maaş i da kız bilezik gram vs yapıyor

Sizin babaniz kendi ustune ev alsin, size de kiraya versin, kosul olarak da kaynananizin eve sadece misafir olarak gelmesini isteyin.

Ben anlamiyorum bu boyutta saflığı, benim kaynanam eşigimden iceri adim atmak icin izin istemeli, orasi benim ozelim, hem babam ev alacak hem kaynanama 2.kapi olacak yok yahu, olacak sey degil.

Anne olarak gelip gidebilir ama babama evi aldirsam evi kendi üzerime aldırırim kayınvalidem e de misafir olarak gelip gidebileceğini söylerim net şekilde

Ve dediğiniz gayet mantıklı neler duyuyoruz adam oyunla hile ile karısının elinden malını alıp sonra kapı dışarı atıyor

Ve dediğiniz gayet mantıklı neler duyuyoruz adam oyunla hile ile karısının elinden malını alıp sonra kapı dışarı atıyor

Baba parasiyla aliniyor babanin malidir, elin oglu yarin beni bosasa babamin ne kabahati var, adam malini damadiyla paylassin, sorun yasasin.

Babam beni evinde oturtacaksa, elin oglu da bi zahmet evini gecindirmek icin kirasini versin. Ya da kira vermese de evin aidat, yakit gibi bitmek bilmeyen masraflarini karsilasin (yani maddi katki cesitlenebilir)

Ben eşimin annesi ile yaşıyorum evlendim ve eşimin annesinin evinde duruyoruz başta herşey iyidi ama 4 kızı var sürekli geliyor gidiyor kalıyorlar hepsi aynı anda haftalarca aylarca hatta ve kimse bana birşey sormuyor onun haricinde bir yatak odam var ve başka hiçbid düzenim yok ev benim hissedemiyorum hissetmiyorum da annesinin evi kızlarında babasının evi o yzüden herkes rahat ben kendime ev alsam ve uzak bir yere taşınsak eşimin anneside gelicek tabiki onu tek bırakamam ama misafiri geldiğinde ya da kalmaya gelcekleri zaman annesi evine geçer ve kendi evlerinde kalır bende rahat ederim kendi düzenim olmuş olur hemde onlar benim evime zırt pırt gelemez kalamaz çünkü adı üstünde benim evim olucak eşimin pek maddi imkanı yok bu konuda babam ev alabilir bana ondan istesen eşimi nasıl ikna edebilirim ne söylemmem gerek evde hiç rahat değilim istediğim gibi giyenemiyorum istediğim gibi davranamıyorum hareket edemiyorum çok bunaldım 1 senelik evliyim lütfen arkadaşlar şimdiden allah razı olsun okuyup yprum yazanlra
Kaynanan seninle gelecekse o misafir evi senin evin olacak. Annemizin evi olacak abimin evi.

Aynen böyleleri ilk fırtınada yardım vs kesilince sözü gözden çıkarabiliyor
Baba parasiyla aliniyor babanin malidir, elin oglu yarin beni bosasa babamin ne kabahati var, adam malini damadiyla paylassin, sorun yasasin.

Babam beni evinde oturtacaksa, elin oglu da bi zahmet evini gecindirmek icin kirasini versin. Ya da kira vermese de evin aidat, yakit gibi bitmek bilmeyen masraflarini karsilasin (yani maddi katki cesitlenebilir)

Kaynanan seninle gelecekse o misafir evi senin evin olacak. Annemizin evi olacak abimin evi.
Kaynana niye geliyor ben onu da anlamadım çok mu yaşlı bakıma mi muhtaç ne yani sebeb bide tek çocuk da değilmiş niye diğerleri de ilgilenmiyor

Her ailenin bir ucuz kahramanı vardır. Genelde de böyle kendini iyilik elçisi ilan edenler oluyor.
Konu sahibi galiba bir şekilde nasıl bilmiyorum bunlara mecbur kalmış gibi hissettim yani bütün kozları vs karşı tarafın eline vermiş işte kaçtı yada hamile kaldı ve evlenmek mecburiyetinde kaldı ise eşi benim durumum belli zamansız plansız evlendik ailenin tek oğluyum bide annemi bırakamam vs demiş olabilir

Konu sahibi galiba bir şekilde nasıl bilmiyorum bunlara mecbur kalmış gibi hissettim yani bütün kozları vs karşı tarafın eline vermiş işte kaçtı yada hamile kaldı ve evlenmek mecburiyetinde kaldı ise eşi benim durumum belli zamansız plansız evlendik ailenin tek oğluyum bide annemi bırakamam vs demiş olabilir
Türkiye şartlarında sizin dediginiz şekilde evlenen birinin babası kızına ev alır mı , bilemedim .

insan kanı deli akarken sevginin herşeye katlanmayi kolaylaştıracağını düşünüyor.

Türkiye şartlarında sizin dediginiz şekilde evlenen birinin babası kızına ev alır mı , bilemedim .

insan kanı deli akarken sevginin herşeye katlanmayi kolaylaştıracağını düşünüyor.
Evet alan pek çıkmaz ama kızının durumunu görüp affetmis olabilir konu sahibi karışık meseleler vs deyince ondan bunlar mi sebep acaba dedim

X