Lütfen bize dua edin

kubraankara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
53
15
32
Mübarek ramazan ayında sizden dua istemeye geldim. Kulun kula ettiği dua kabul olurmuş. Evleneceğiz sözlüm maalesef işsiz , iş bakıyor bulamıyor. Bir türlü olmuyor. Çok çaresiz bir haldeyiz. Sözlümün memurluk için mülakatı var. Allah rızası için dua edin atansın göreve başlasın. Rabbim bizi ve herkesi iş yükünden kurtarsın. Nolursunuz dua edin bize çok çaresiz bir haldeyiz..

Rabbim Ya Fettah adıyla sözlünüze bol kazançlı hayırlı bir işte sağlıkla afiyetle çalışmayı nasip etsin inşallah. Mesajınızı okuyunca kendim yazdım sandım, ben de nişanlıyım ve nişanlım da iş arıyor uzun zamandır ve bir türlü nasip olmadı nereye başvuru yapsa da. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, sözlünüze de nişanlıma da bol kazançlı hayırlı iş kapıları açsın, Ya Rezzak ismiyle rızklarını kazançlarını arttırsın. Amiinnn

Rabbim Ya Fettah adıyla sözlünüze bol kazançlı hayırlı bir işte sağlıkla afiyetle çalışmayı nasip etsin inşallah. Mesajınızı okuyunca kendim yazdım sandım, ben de nişanlıyım ve nişanlım da iş arıyor uzun zamandır ve bir türlü nasip olmadı nereye başvuru yapsa da. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, sözlünüze de nişanlıma da bol kazançlı hayırlı iş kapıları açsın, Ya Rezzak ismiyle rızklarını kazançlarını arttırsın. Amiinnn
Çok sagolun Allah razi olsun Amin insallaah Rabbim sizinde yolunuzu bahtinizi acik etsin. Cok zor bir durum gercekten ancak yasayan bilir :KK43:

İnşallah Allah hayırlılara bir kazanç kapısı nasip etsin
La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin ayetiyle bol bol dua etsin

X