Lütfen bir bakın bilginize ihtiyacım var

hazalsrsy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
174
66
27
Kızlar ablalarım kardeşlerim ben 3 aydır adet olmuyorum doktora gittim testler vs herseye bakıldı normal hersey fakat olamadım tarlusal kullandım hala olmadım kan testi verdim hamilede değilim önerebiliceginiz adeti hemen söktüren bişi varmı nolur artık tüm psikolojimde bünyemde çöktü yardımcı olun ?

Dr ne dedi rengli olmamanızin sebebi icin. Tarlusal kullandiysaniz bir kaç gün içinde rengli olursunuz zaten dr onermedigi hiç bir şey kullanmayin

Dr ne dedi rengli olmamanız için tarlusal kullandiysaniz bir kaç gün içinde rengli olursunuz zaten dr onermedigi hiç bir şey kullanmayin
Doktorum verdi ama 5 gün oldu ilaç biteli hala olmadım 3 aydır da regli olamıyorum doktorum hiç bir şahlık sorunun yok dedi her test yapıldı ve stres varmı dedi bebek düşünüyoruz dedim stres yaptım biraz hocam dedi ondan kaynaklıda olabilir vs ama tıbbi acıdan bir sorunum yok en azından onu testlerle öğrendim

Evet strese bağlı gecikmeler oluyor çubuk tarçın rengli olmayi sağlıyor günde bir fincan çayin içine koyup tuketmen gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…