Gebeliğe Hazırlık Lütfen bir bakar mısınız?????

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Öncelikle Kadir gecemiz hayırlı olsun arkadaşlar. Bu mübarek gecede rabbim benim gibi anne olmak isteyen herkese nasip etsin.. benim eşimde sperm hareket hızında yavaşlık var. Ürolog bize aşılama önerdi. İstanbul Anadolu yakasında önereceğiniz aşılama yapan güvenilir ve ilgili bir doktor varmı ?? Fiyatları konusunda da bilgi verirseniz çok sevinirim

Son düzenleme:

Bahçelievler medikal park Dr.Serdar Koç canım. Ama aşılamadan önce keçiboynuzu kürü dene eşine. Faydasını gören çok fazla kişi var.

Bahçelievler medikal park Dr.Serdar Koç canım. Ama aşılamadan önce keçiboynuzu kürü dene eşine. Faydasını gören çok fazla kişi var.
Keçiboynuzu kürü uyguladık canım faydasını gördük çok şükür lakin gebelik oluşmadı.. fiyatları konusunda da bilgi verirmisiniz

Keçiboynuzu kürü uyguladık canım faydasını gördük çok şükür lakin gebelik oluşmadı.. fiyatları konusunda da bilgi verirmisiniz
Kaç ay uyguladınzı sakın bırakmayın. Benimde sebepsiz olmuyordu kaç aydır, hemen hamile kalmama rağmen olmuyodu ..
Eşimde hem yaş, sigara, stresten sperm de sıkıntı olabilir dedik bayram sonrası aşılama düşünececektim. 2 ay keçibpynuzu kürü yaptım, hergün pekmezini de yedi, bende geçen ay 10 gün çörekotu kürü yaptım ve çok şükür aşılamaya gerek kalmadı
Sende aşılamaya gidene kadar bunları dene bence canım ama araştırmana da devam et dr a git görüş bi yandan da bunları uygula bence pes etmeden

Bilgim yok ama Allah size de isteyen herkese de evlat sahibi olmayı nasip etsin ins

Bezmialemde yaptırdım ilaçlar + sperm yıkama 1400 tl civarı tuttu ama aşılamam tutmadı malesef

Canim corekotu kuru dedigin nasil birseydi ve gebe kaldin mi sonuc ne olsu yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…