lütfen bilgi almak istiyorum...

Z

zeyno06_09

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi zeyno06_09
mrb kıslar,klomen tedavisi gördüm ama gebelik olmadı.dr.adetin 3.günü tekrar gel dedi fakat beklediğim adet gelmeyince dr.gittim tekrar kanda gebelik çıkmadı.senağlama dr.ultrasyon istedi.bir sorun yoktu ama sol yumurtalığımın içinde kendiliğinde yumurta büyümüş üstelik 16mm olmuş.:dance:dr.10 bekleyelim dedi.hala adet olmassan 10.gün gel dedi.şuan bekliyorum beklemesi ne zor...bu şekilde başına işgelmiş varmı yardımcı olursanız sevinirm...:1hug:

• Konu Sahibi zeyno06_09
lütfen cvp yazın kimse yokmusenağlama

• Konu Sahibi zeyno06_09
bilmiyorum canım ama dr lar genelde bu durumda adet sokturucu verirler

• Konu Sahibi zeyno06_09
geçen ay öle olmuştu adet söktürücüyle adet başlamıştı sonrasında klomen tedavisi işte..buayda yine olmadı ama bu yumurtaya şaşırdım 16mm olmuş.17.07.2009 dr.gidecem hala adet olmadım

• Konu Sahibi zeyno06_09
daha önceleri adetin düzenlimiydi

• Konu Sahibi zeyno06_09
canım geç büyüyo olabilir yumurtan klomen kullandığında çatlatma iğnesi olmuşmuydun yada usg ile takip yapılmışmıydı

• Konu Sahibi zeyno06_09
evet canım sadece 5 gün oynardı ama olurdum.ilk yumurta takibinden sonra bu şekilde oldu adetlerim uzadı.dr.gittim yumurta kiste dönüşüp patlamış.progesterona bakıldı 11.06 çıktı adet söktürücü verdi tekara 3 günü gidecem tekrar bakalım inş. bu sefer olur...

• Konu Sahibi zeyno06_09
klomen kulladıktan sonra yumurta takibine devam edildi 19 gün sonunda 2 yumurtam hala 10 mm dr.tedaviyi sonlandırdı.sonrada bu şekilde olaylarla karşılaştım.inş.bu 2.klomen kullanımda hamilelik olur.

• Konu Sahibi zeyno06_09
eylülde evliliğim 2 yıl olacak evlendiğim ilk günden itibaren korundum.1ay da doğum kontrol hapı kullandım bıraktıktan sonra korunmayıda bıraktım.bebek istiyorduk artık yalnız buarada ilişki sırasında ağrım olunca krem sürmeye başladım.6ay kadar ocakta bıraktık.ocaktan bu tarafa hiçbirşey yapmama rağmen gebelik yok...bu yaptıklarım engelmi oldu acaba iyice senağlama fikri olan varsa lütfen paylaşın :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…